Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kam chodíte do indooru??

Někdo poradí indoor v Brně. Vím že bývá na BVV ale tam je nějaká výstava. V Brně Žebětíne je golfový trenažer za 150kč/hod ve všední dny do 17h což se dá, ale chtěl bych zkusit i tu síť.
 
Byli jsme po asi 2 letech vyzkoušet simulátor v Berouně ( sport Eden ) a super, konečně vyměnili staré projektory za nové a na tom plátně už je něco i vidět.
Celkově mi ten sim přijde mnohem lepší než co máme v Beřovicích ( reakce na dotyk, grafika ).
 
Někdo poradí indoor v Brně. Vím že bývá na BVV ale tam je nějaká výstava. V Brně Žebětíne je golfový trenažer za 150kč/hod ve všední dny do 17h což se dá, ale chtěl bych zkusit i tu síť.
můžeš zkusit Slavkov u Brna, jsi tam za 25 minut - 2 simulátory
dále mají simulátor na Kšírovce
 
Dobrý den, poradil by mi někdo indoor/golfový simulátor(klidně i hotelový) v okolí Frýdku Místku nebo zjednodušeně Moravskoslezský kraj? Vypadá to podle webu že hodně indoorů nepřežilo COVIDový lockdown...
 
Dobrý den, poradil by mi někdo indoor/golfový simulátor(klidně i hotelový) v okolí Frýdku Místku nebo zjednodušeně Moravskoslezský kraj? Vypadá to podle webu že hodně indoorů nepřežilo COVIDový lockdown...
66E13118-4D42-49CC-9704-0081EAE4AA9E.jpeg
 
Ahoj všichni.

Kam bych měl zajít v Praze na indoor?

Rád bych na nějakou pokročilejší mašinu, ne na simulátor z 90. let. :) Nějaké tipy, kde se u toho dobře sedí, a kde je dobrý poměr cena/výkon?

Díky za tipy.
 
Ahoj všichni.

Kam bych měl zajít v Praze na indoor?

Rád bych na nějakou pokročilejší mašinu, ne na simulátor z 90. let. :) Nějaké tipy, kde se u toho dobře sedí, a kde je dobrý poměr cena/výkon?

Díky za tipy.
Ahoj,
zkus Bestgolf nebo Šestajovice green golf studio. Oba mají trackmany, takže asi nejlepší zážitek ze hry.
 
Já chodím k nám (Roudnička) na Trackman 3x týdně na 1-2 hod. Nehraju žádné hřiště jen se stále mučím se svým švihem. Mám jiného trenéra, dostal jsem dom. úkoly v pátek se zase uvidíme. Na pohled to vypadá líp i čísla se zlepšila. Podle videa tuším na FB jsem si z věcí, co jsem doma našel , vyrobil spec. golfovou pomůcku na švih. Jsem zvědav, co mi na to trenér řekne.
Horší je , že mi neomezený TM 31.12.2022 skončí a zatím nevím co dál.
Zvažuju si na příští rok koupit 35 hod.
za 10t. S tím bych konce března vydržel. Uvidíme.
image.jpg
0E785736-7126-4BF0-B976-C28D32B9B153.jpeg
 
Máte tu někdo zkušenosti s indoor golfem v Královéhradeckém nebo Pardubickem kraji? Rad bych vyzkoušel :)
 
Máte tu někdo zkušenosti s indoor golfem v Královéhradeckém nebo Pardubickem kraji? Rad bych vyzkoušel :)
Park Golf Hradec Králové mohu z vlastní zkušenosti doporučit.
 
V Ostravě chodím tady:
Golf Trojhalí - odpaliště, putovací koberce, bylo tam omezením pouze železy
Ridera Sport - odpaliště, putovací koberce a simulátor - nově otevřeno
 
Jsem si pro zajímavost vzal SC300 na FSG sim a jediné v čem se to celkem potká je ball speed a launch angle, carry absolutně mimo, 8i radar 137m, sim 154, driver 232m vs 254m, výrazně to přidává.
 
Jsem si pro zajímavost vzal SC300 na FSG sim a jediné v čem se to celkem potká je ball speed a launch angle, carry absolutně mimo, 8i radar 137m, sim 154, driver 232m vs 254m, výrazně to přidává.
Neměl FSG zapnutý vítr? Také záleží, jak přesně jsou změřené zpětné otáčky. Další vliv může mít nadmořská výška se kterou velmi pravděpodobně FSG počítá. Pro porovnání správnosti výpočtu je třeba sledovat více parametrů než jen rychlost míče a startovací úhel.
 
Mel jsem nastaveny jen driving range bez větru.
Nicméně rozptyl mám jak houfnice.
20221216_172950.jpg


20221216_172944.jpg
 
Vi nekdo, kdy se bude (jestli vubec) otevirat indoor na Cechii? Na webu nic neni a nemuzu se tam par tejdnu dovolat.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom