Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Kácov - Panorama

letos ještě ne. Chtěl jsem jít zítra s podobným výsledkem jak ty... :)
tak pujdem spolu, nejsme babovky :D @Helldriver to vzdal :D
 
..no myslel jsem právě to počasí :). Už jsem to v podobným počasí, co bude zítra, hrál loni v říjnu, teď bych už raději bez deště....
ja si to uzil ve stredu na Karlstejne taky :D
 
Tak dnes konecne!! s @ati
Driving a cvicne super, mice nove a dobre letaji :) 30 micu za 50 korun.
Otevreny devitky River a Meadows, Forest jeste v lehkych upravach, takze zavren, mel by se hrat od kvetna.
Kazda devitka uplne jina. River, Hraje se poprve hodne spatne, nekolik pricnych i podelnych vod, zato Meadows je spise delsi, a vyzaduje dlouhe a presne rany. Nejtezsi jamka cislo M6, par3, pres 200metru, vitr zleva, oba za double :(
Greeny obcas moc premodelovane, ale super stav, dle recepce rychlost 7ft, ale jeli tak 8ft.
Dnes opet silny vitr, ale bez deste :)
Co musi velmi ocenit jsou odrazky na vlajkach, takova blbost a jak to dokaze urychlit mereni i z vetsich vzdalenosti :)
Po hre jsme navstivili restauraci. Je to takovy lepsi prumer, male porce, jidlo dobre, i s desertem :) Ale ceny vysoke :( Hlavni jidla 200+
Ja sel 81 a @ati 84, ale dost ran bychom usetrili znalosti hriste :)
Jinak super vylet :)
Na zaver krasna inspirativni cedule :)
IMG_0864.JPG

IMG_0898.JPG

IMG_0907.JPG

IMG_0910.JPG

IMG_0865.JPG
 
Upraveno:
Tak dnes konecne!! s @ati
Driving a cvicne super, mice nove a dobre letaji :) 30 micu za 50 korun.
Otevreny devitky River a Meadows, Forest jeste v lehkych upravach, takze zavren, mel by se hrat od kvetna.
Kazda devitka uplne jina. River, Hraje se poprve hodne spatne, nekolik pricnych i podelnych vod, zato Meadows je spise delsi, a vyzaduje dlouhe a presne rany. Nejtezsi jamka cislo M6, par3, pres 200metru, vitr zleva, oba za double :(
Greeny obcas moc premodelovane, ale super stav, dle recepce rychlost 7ft, ale jeli tak 8ft.
Dnes opet silny vitr, ale bez deste :)
Co musi velmi ocenit jsou odrazky na vlajkach, takova blbost a jak to dokaze urychlit mereni i z vetsich vzdalenosti :)
Po hre jsme navstivili restauraci. Je to takovy lepsi prumer, male porce, jidlo dobre, i s desertem :) Ale ceny vysoke :( Hlavni jidla 200+
Ja sel 81 a @ati 84, ale dost ran bychom usetrili znalosti hriste :)
Jinak super vylet :)
Na zaver krasna inspirativni cedule :)
Zobrazit přílohu 1043
Zobrazit přílohu 1045
Zobrazit přílohu 1046
Zobrazit přílohu 1047
Zobrazit přílohu 1044


Do práce a makat !!!! Já Vám dám furt hrát :D
 
A mám tady další oblíbenou jamku. Hrál jsem ji celkem 3x a z toho 2x birdie, i když poprvé to byla velká klika (chip in). Co na tom, že jsem celou osmnáctku ve všech případech zahrál bídně :). Jamka se tedy stala mou novou oblíbenkyní...
V úterý bylo navrtáno B, takže ze žlutých cca 192 m. Převýšení je 27 m a hraje se to přes hlubokou rokli. Green má 800 m2, trefit se to dá, ale vždycky stejná otázka: čím to zahrát? Hodně tady záleží, jaký je protivítr. Prostě nádhera.
Meadows05.JPG

M06a.jpg
 
Cekal jsem tuhle volbu :D My meli pin C, 222 metru z bilych k tyci, velmi silny vitr zleva, takze bio, a double :( musim si to s ni priste vyridit :D
 
Na Panoramě jsem si poprvé zahrála tento týden, vyšlo to na malebný slunečný den, takže panoramata neměla chybu. Vyzvala jsem devítky Forest a River, kupodivu hodil víc STB "lyžařský" areál na Forestu... ;) Sestup z odpaliště jamky č. 7F směrem ke greenu je doslova životu nebezpečný, a to bylo sucho. Je to neuvěřitelně prudké. Ovšem tím, že je tato devítka umístěná v kopcích nad Kácovem, je fotogenická a zapamatovatelná. Devítka River mi oproti tomu přišla trochu jednotvárná, a tak nějak líně se vlekoucí jako ta Sázava...

Klubovna je architektonicky parádní (podobný skvost je na Čertově Břemeni), jídlo slabé (v rámci turnaje, možná by to bylo formou À la carte výrazně lepší), obsluha zmatená a pomalá. Driving trochu stranou, s výhledem na sázavský meandr. Orientační tabule přehledné, plánky jamek na odpalištích velké a s dostatkem informací. Toalety v dřevěných domečcích na hřišti stísněné.

Areál je krásný, určitě se vrátím, ale devítku Forest zcela jistě vynechám. Tím převýšením mi připomíná spíš sjezdovku než golfové hřiště. Kondička mi nechyběla, ale prostě se mi to zdálo nějak negolfové.
 

Přílohy

  • 20170523_105016.jpg
    20170523_105016.jpg
    77,9 KB · Zobrazení: 435
  • 20170523_105057.jpg
    20170523_105057.jpg
    133,6 KB · Zobrazení: 392
  • 20170523_170652.jpg
    20170523_170652.jpg
    96,6 KB · Zobrazení: 388
Upraveno:
Ze vším souhlasím, Ta restaurace je opravdu katastrofa, hlavně ten personál je naprosto neprofesionální. Podle mého pro většinu amatérů s HCP více než 20 nehratelné.
 
Ze vším souhlasím, Ta restaurace je opravdu katastrofa, hlavně ten personál je naprosto neprofesionální. Podle mého pro většinu amatérů s HCP více než 20 nehratelné.
ja jsem si na obsluhu nemohl stezovat, snazily se, vse jak ma byt, ale.... byli jsme tam sami, jen nas stul :/
hriste opravdu pro vysoke hcp spise trapeni nez zabava :( ale takovych je vic u nas
 
Tento týden jsem 2x vyzkoušel, jednou Meadows+River, pak turnaj Forest+Meadows.
Moc pěkný areál. Kvalita hřiště v pohodě, greeny odhadem 8,5. Okolo cestiček a občas v roughu jde vidět, že je hřiště nové, ale fairwaye jsou úplně OK. Ano, přechody jsou velmi často delší, je to hodně kopcovité, ale dá se to zvládnout i bez bugyny docela v pohodě.

Na hřišti je potřeba přemýšlet, často se driver vůbec nepoužije, občas ani na pětiparech. Greeny poměrně hodně zvlněné.

Restaurace byla OK, jídlo dobré, obsluha taky v pohodě (ceny nevím, v rámci turnaje bylo jídlo - snídaně i obědovečeře).
 
Jednu a dost. Už nikdy více. Ani zadarmo. Za mě je to hřiště naprostá kravina. Hřiště má být zábava a výzva. Ne trápení a zmar.
 
Jednu a dost. Už nikdy více. Ani zadarmo. Za mě je to hřiště naprostá kravina. Hřiště má být zábava a výzva. Ne trápení a zmar.
I ty brute ?
Ja tam jeste jednou v zivote musim, slibil jsem to manzelce, tesi se tam :D
A pak bye bye.
Davam jim tak rok, maximalne dva :)
 
Jednu a dost. Už nikdy více. Ani zadarmo. Za mě je to hřiště naprostá kravina. Hřiště má být zábava a výzva. Ne trápení a zmar.
Nějaké podrobnosti by nebyly?
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
610
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
676
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
839
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom