Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kácov 2.10. 2021

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Chybí mi vybrat poslední hru na prémiovém hřišti přes ČGK. Nebyl by tu někdo, kdo by se chtěl ke mě přidat 2.10. na Kácov? Ideálně poku by to měl taky přes ČGK, abychom si vzali buggy zdarma.😜
 
Na víkend jsem v Praze, takže to mám na Kácov výrazně blíž než z Mordoru. A navíc je tam zítra turnaj.;)
 
Heleďse, já dneska zjistím, jestli by se mi o víkendu chtělo, a dám vědět ;-)
Chápu správně, že se musíš zeptat tý pani, co s ní bydlíš ... 😜
 
Heleďse, já dneska zjistím, jestli by se mi o víkendu chtělo, a dám vědět ;-)
Pokud dostaneš propustku, dal jsem si TT na 10:20, tak se tam případné rovnou připiš.
 
Nemam plusove body v zasobe :(.
Mam voucher na Barboru, to mas kousek. Co ty na to nektery z dalsich vikendu?
 
Nemam plusove body v zasobe :(.
Mam voucher na Barboru, to mas kousek. Co ty na to nektery z dalsich vikendu?
Na Barboru půjdu rád. Problém je, že první volný víkend mám až 23-24.10. Kdyby ses ale utrhnul někdy ve všední den, tak se rád přidám.
 
Nemám problém ... udělej si rezervaci jak ti vyhovuje a pak napiš, já se k tobě připíšu.
 
Zatím jsem od tebe zprávu nedostal, tak jsem se přehodil. Čas zůstal stejný 10:20.
 
Zatím jsem od tebe zprávu nedostal, tak jsem se přehodil. Čas zůstal stejný 10:20.
Z dokupů ČGK to můžu pořídit až zítra, tak se k tobě hned ráno přihodím ;-)
 
Na Barboru půjdu rád. Problém je, že první volný víkend mám až 23-24.10. Kdyby ses ale utrhnul někdy ve všední den, tak se rád přidám.
Tak si to napiš, já mám ten víkend určitě volno....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom