Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

jumbodedek WITB

jumbodedek

Guru fóra
Jméno
Petr
Přijmení
Šulc
Klub
Maria Theresia golf club
HI (HCP)
13-17
Inzeráty
2
Bag YAMATO věk 5 let
Vozík skládací bezejmenný věk 5 let
Driver TaylorMade Burner věk 5 let
Dřevo č.3 TaylorMade Burner věk 5 let
Hybrid č. 3 Rescue TaylorMade věk 6 let
Železa 5-P Cleveland CG 16 Tour věk 5 let
Wedge 52,56,60 Cleveland CG 14 věk... přestárlé :-D :-D
Putter TaylorMade Rossa Monza Spider VICINO věk asi 5 let

pro mojí hru vynikající materiál :-D :-D :-D
 
Výborně, další Cleveland spoluhráč. Je nás takových málo na to, jak bezva hole to jsou....
Marketing v Čechách na Callaway, TM a Titleist je sice všeobjímající, ale my Cleveland fans víme své.
 
Výborně, další Cleveland spoluhráč. Je nás takových málo na to, jak bezva hole to jsou....
Marketing v Čechách na Callaway, TM a Titleist je sice všeobjímající, ale my Cleveland fans víme své.
Musím říci že máš pravdu...když jsem se rozhodoval pro koupi holí byla rozhodující cena...jsem chudý invalidní důchodce :cool::cool: , hledal jsem na netu a vyskočily na mě Cleveland CG 16 Tour 18 500 kč zlevněno na 4 999 kč...volám kamarádovi zda jsou pro mne vhodné a on mi řekl že jo...tak jsem je koupil...a nelituji...jsou příjemné elegantní a hezké...vivat Cleveland..
 
Já bych Tě jako začátečníka od Tour verze jakýchkoliv holí zrazoval, ale stará pravda zní - co Tě nezabije, to Tě posílí. A jestli jsi je zvládnul, tak jedině dobře. Vivat Cleveland je krásné.
Hezkou hru a vítej tady, na jamce.
 
Já bych Tě jako začátečníka od Tour verze jakýchkoliv holí zrazoval, ale stará pravda zní - co Tě nezabije, to Tě posílí. A jestli jsi je zvládnul, tak jedině dobře. Vivat Cleveland je krásné.
Hezkou hru a vítej tady, na jamce.
děkuji za vřelé přijetí... to už jsem to hrál 2 roky a hcp jsem měl asi 25 ...jsem velkej a silnej chlap ....sice trochu kryplík ale jinak dobrý ...hned mi sedly...začalo mi to lítat hned od začátku rovně a to se mi moc líbilo... a líbí dosud.. přeji hezkou a pohodovou hru
 
  • Super!
Reactions: PFP
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom