Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jste letos lepší golfista než v roce 2018?

Jste letos lepší golfista než v roce 2018?

  • Jiné (upřesním ve vlákně) :)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    13

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jste letos v roce 2019 lepší golfista, než v roce 2018? Dosahujete lepších skore a nebo snížili jste HCP?
A proč jste zvolili odpověď, jakou jste zvolili? Sezóna už je v plném proudu, každý na hřišti alespoň jednou už určitě byl... Tak jak jste na tom a pokud nejste spokojeni se stavem své hry, co s tím budete dělat?
 
Upraveno:
V názvu se ptáš na 2018, v textu na 2015. Odpovím tedy na oboje. Lepší než v 2015 - rozhodně. Než 2018? To asi těžko. Byl jsem letos 6x na hřišti a je to přesně mých 6 kontaktů s holemi. Loni a hlavně ve 2017 jsem docela dost trénoval a evidentně to mělo pozitivní vliv ;)
 
V názvu se ptáš na 2018, v textu na 2015. Odpovím tedy na oboje. Lepší než v 2015 - rozhodně. Než 2018? To asi těžko. Byl jsem letos 6x na hřišti a je to přesně mých 6 kontaktů s holemi. Loni a hlavně ve 2017 jsem docela dost trénoval a evidentně to mělo pozitivní vliv ;)

Překlep, opraveno na 2018 i v textu. :) Dík
 
Pocitově určitě lepší :D, takže zimní trénink v hale se asi vyplatil...
Jen to zatím neumím prodat na hřišti :sleep:, ale to už nejsou ruce, ale ten Mrcha prostor mezi ušima:rolleyes:
 
Zatím jako na houpačce.
Ale jak píše @Marek90 - je to záležitost zejména hlavy. V pondělí Mstětice za 101 :mad: a ve čtvrtek Česká Lípa za 78 a 40STB 🤭
 
Jak se pozná lepší golfista?? Podle zápisu ze skorkarty, chování na hřišti nebo celkovým dojmem.
Nejlepší golfista je usměvavý pohodář, nehledíc jen a jen na čísla.
Takže ano, jsem lepší golfista.
 
Zatím mám odehrány z důvodů časových či povětrnostních jen 3 hry, což je dost malý vzorek na srovnání s loňskem.....ale vypadá to (jedna hra výborná a dvě spíš podprůměrné), že to bude nejspíš ten "plus minus autobus" jako loni :)
 
Už je půl května a já nějak nestíhám hrát nebo co. Buď je hnusná kosa, nebo jsem pryč, nebo mají turnaj kluci. Něco je špatně. :eek: A jestli jsem lepší golfista? Jak lepší? Hrou...chováním...Hra tak nějak stejně, chování doufám super :D:D
 
Až na ty lingvistický nezdvořilosti 😜
I lingvisticky jsem stále zdvořilá, až budu nezdvořílá, to budeš koukat!:D:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom