Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jsem tu a všechno vidím :-)

Jirka75

Aktivní člen
Jméno
George
HI (HCP)
8
Ahoj, předem veliká pochvala za nejlepší "obchodní" portál na českém webu www.levnygolf.cz , díky kterému jsem si až později všiml 19.jamky :)
Osobně jsem starej kus a ke golfu jsem přišel před 3 lety. Hrajeme celá rodina, takže jsem rád, že z domova nemusím utíkat na hřiště. Kdo to zná, ví o čem mluvím. 
 
Ahoj Jirko, vítej na fóru. Nj, 19jamka je zatím taková utajená, ale o to jsou tu sympatičtější golfisté a golfistky. To, že hraje celá rodina je prostě terno, závidím. :) Celá rodina jste začali najednou?
 
Nene, ja naposled. Golf byl pro me nuda, mel jsem oblibene jine sporty.
Ty jsem musel trosku omezit, ale jen trosku :)
Ted zacina uz ten nejmensi, 5 letej, nemam s nim zasny ambice, jen aby mel do 2 let hcp, uz ted s nama obvykle par jamek hraje od cerveneho koliku. Drevem kolem 50 metru, je to sranda ..... Co vase deti,? Jak jsou na tom ?
 
Dřevem padesát metrů není špatné. Letí to? :) Desetiletej kluk - s tím u mě zatím chodím na akademii - snad taky příští rok HCP, ale myslím, že to bude spíše rekreační záležitost. Uvidíme. No a dvouletej mydlí doma plastovejma holema, už se mu je podařilo rozbít. A má hroznou zábavu z toho, kdy mi bere golfové míčky z bagu a dává mi je do bot. 

Fakt si začal poslední? Jak se změnil z nudy na zálibu?
 
Čusik, jasný, poslední, prislo mi to velice narocne.
Ale zjistil jsem tenkrat, ze mi to docela jde.
Plno obchodnich parneru to hraje, bylo potreba se tomu venovat :)
Takze spojeni prijemneho s uzitecnym. A doma jsem byl chvalen a motivovan.
Svetlo tveho zivota jeste nehraje ?
 
Ahoj! Přidávám se k tomu, že hrát celá rodina je super. Vloni jsem začala já a starší syn a letos se přidal i manžel a mladší syn. Myslím, že mít děti v pubertě a mít společného koníčka není tak úplně obvyklé, ale generuje to spoustu bezvadných zážitků a utužuje dobré vztahy v rodině. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom