Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jmenuji se Míša a jsem taky závislá...

Míša

Aktivní člen
Jméno
Michaela
Přijmení
Záhumenská
Klub
GC Mstětice
HI (HCP)
8,6
na golfu :)
Mám za sebou čtyři sezóny a nějak se toho nemohu zbavit. Možná to bude i tím, že nechci. Golf je prostě super relaxace. Ta radost, když se ti povede dobrá rána, ten vztek, když se nepovede, zeleň kam se podíváš, kamarádi a všechno kolem. Neměnila bych.
 
Upraveno:
Vítej Míšo na foru. Jakpak si se ke golfu dostala?
 
Před golfem jsme se doma moc nepotkávali, já jezdila s dětmi na závody v in-line bruslení,manžel hrál fotbal. Golf byl skvělé řešení být spolu. Děti odrostly a my jsme s manželem na golfu každý víkend. Jen jsme netušili, že je to tak návykové :)
 
Upraveno:
Hodně z
Před golfem jsme se doma moc nepotkávali, já jezdila s dětmi na závody v in-line bruslení,manžel hrál fotbal. Golf byl skvělé řešení být spolu. Děti odrostli a my jsme s manželem na golfu každý víkend. Jen jsme netušili, že je to tak návykové :)


Hodně z nás se snaží ke hře přivést své drahé polovičky, v tomhle směru máš velké štěstí ;)
Taky by jsme chtěli doma slyšet "pojedeme si zahrát?".
 
Hodně z



Hodně z nás se snaží ke hře přivést své drahé polovičky, v tomhle směru máš velké štěstí ;)
Taky by jsme chtěli doma slyšet "pojedeme si zahrát?".

Mluvíš mi z duše. Ta moje je ale příšerně odolná ... už párkrát se mnou šla jako kedík, když bylo hezky slunečno a teplo. Jako procházka se jí to moc líbilo, ale mlátit do míčku jí dál připadá stejně nesmyslný jako honit se po fotbalovém hřišti a kopat do míče ...
 
Mluvíš mi z duše. Ta moje je ale příšerně odolná ... už párkrát se mnou šla jako kedík, když bylo hezky slunečno a teplo. Jako procházka se jí to moc líbilo, ale mlátit do míčku jí dál připadá stejně nesmyslný jako honit se po fotbalovém hřišti a kopat do míče ...


My to dělali úplně stejně. Na procházku samotnou jsem líný...to bych prostě nezvládl :D jít jen tak někam,takže jsem ji vzal s sebou na devitku a byli jsme spokojený oba. Naštěstí se ji to začalo líbit,tak dostala hole a pomalu trénuje i když to díky dětem jde jen pomálu ale baví ji to.
Doufám,že třeba za dva roky půjdeme hrát společně.
 
My to dělali úplně stejně. Na procházku samotnou jsem líný...to bych prostě nezvládl :D jít jen tak někam,takže jsem ji vzal s sebou na devitku a byli jsme spokojený oba. Naštěstí se ji to začalo líbit,tak dostala hole a pomalu trénuje i když to díky dětem jde jen pomálu ale baví ji to.
Doufám,že třeba za dva roky půjdeme hrát společně.
Tak to mame stejne.
Druha karta uz doma je, ted jeste ta vule to malinko posunout a super.
Ale uz jsem spolu i neco odehrali a dobre.
Ted jeste pockat 10 let az deti uzraji... :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom