Jmenuji se Martin, přezdívku jsem míval před roky Šnek, jsem tu nový a píšu něco málo o sobě

Šnek

Aktivní člen
Autor vlákna
11.10.2018
166
169
43
Zeleneč
Jméno
Martin Záhumenský
Ahoj vespolek. Hraju 6 let, když jsme začali s mojí drahou polovičkou v rámci akce Hraj golf, změň život. Hrajeme všude možné po našich hřištích, občas nakoukneme někam za hranice. Na golf se chodím bavit, potkat zajímavé lidi. Nesnáším pomalou hru, nerváky a nevychovance. Zaregistroval jsem se na 19jamku až teď, ale už jsem se v létě zúčastnil Requo cupu, takže mě tam mohli někteří potkat (červený tým, moc bodů jsem nevybojoval, ve dvojicích mě vytahoval z bryndy parťák). Golfově jsem poslední dva roky doma ve Mstěticích. Od začátku jsem člen ČGK, jejichž nabídka hrát všude možně je podle mě nepřekonatelná a bez ní bych asi golfu tak nepropadl. A dodnes nedám dopustit na Jaromíra Patočku (https://mulligan.cz), který mě provedl prvními golfovými krůčky a hned od začátku mě nakazil láskou ke golfu. To je o mě asi tak všechno.
Šnek - Martin

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: od 10 uživatelů

jan

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,553
1,639
123
Praha
Jméno
Honza
Ahoj!
Snek, co nesnasi pomalou hru... to jsme tu jeste nemeli! :) Vitej na jamce a nezapomen nahrat i vybavicku do WITB!

Kde vsude v zahranici si byl?

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: 1 uživatel

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,907
3,166
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Nazdar šneku, vítej (konečně) na Jamce! :)

Jj, každý, kdo hrál RequoCup je už hotovej golfista (i když byl v týmu poražených :)

• To se mi líbí, Shot!

Šnek

Aktivní člen
Autor vlákna
11.10.2018
166
169
43
Zeleneč
Jméno
Martin Záhumenský
Ahoj!
...
Kde vsude v zahranici si byl?
Slovensko, Rakousko, Turecko, Portugalsko
Moravští recesističtí ogaři propagující samostatnost by asi chtěli, abych uvedl i Moravu :)

• To se mi líbí, Shot!

Mikroshoty (zeď 19.jamky)

Dobrou hru "nasim" amaterum na Zbraslav. Drzim palce
Hezkou hru, kdo dneska ci zitra jde!
Rychlé mikroshoty, obnoveno po roce. Pro krátka sdělení, info, pozdravy, vzkazy. Takže, zdravím! (odpovědi kliknutím na tři tečky u vzkazu - jen na velkém monitoru)
Nemáte někdo zkušenosti s Black Stork na Slovensku? Cena za fee je docela vysoká, máte tipy, jak tam hrát levněji? Popř. nemá někdo nějaký voucher za lepší cenu? Díky za info. Camiro

Členové online

Statistiky fóra

Vlákna
1,913
Členové
467
Nejnovější uživatel
bettycanter