Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jezdíte za golfem do ciziny?

Jezdíte za golfem do ciziny?

  • Ano, vícekrát do roka

    Hlasy: 6 40,0%
  • Ano, jednou ročně

    Hlasy: 1 6,7%
  • Sem tam

    Hlasy: 4 26,7%
  • Ne

    Hlasy: 4 26,7%

  • Hlasovalo
    15

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jezdíte za golfem do ciziny? Viz anketa a do vlákna ideálně doporučení a tipy, kam a kde se vám líbilo. :)
 
Já jezdim a vzal bych jednoho borca z 19.jamky sebou, ale tady je to samej podpantoflák :p:D

Nebo mě tady nikdo nemá rád :cry::cry::cry:. Asi smrdim, nebo co? o_O
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Já jezdim a vzal bych jednoho borca z 19.jamky sebou, ale tady je to samej podpantoflák :p:D

Nebo mě tady nikdo nemá rád :cry::cry::cry:. Asi smrdim, nebo co? o_O
Což, já bych jela, taky nemám s kým, ale to by nám asi ani jednomu neprošlo.... :oops:
 
Což, já bych jela, taky nemám s kým, ale to by nám asi ani jednomu neprošlo.... :oops:
Jsem tam tři sólo chlapi. My jsme v pohodě. Každej by doma řek, žes byla na pokoji s tím druhým. Ale co bys řekla doma ty???? :D:D:D
 
Jsem tam tři sólo chlapi. My jsme v pohodě. Každej by doma řek, žes byla na pokoji s tím druhým. Ale co bys řekla doma ty???? :D:D:D
Že jsem tam byla s třema chlapama :p
 
Já jezdim a vzal bych jednoho borca z 19.jamky sebou, ale tady je to samej podpantoflák :p:D

Nebo mě tady nikdo nemá rád :cry::cry::cry:. Asi smrdim, nebo co? o_O
Ty jo. Ani nevíš jak já bych rad jel. Hrál jsem letos Titanic, který jste měli v první variantě a bylo to super. :up: Ale spadám do kategorie podpantoflak. S omezenou dovolenou, 2 měsíce zavřenou skolkou a bez hlídacích babiček mi to proste nevychází o_O
 
Ty jo. Ani nevíš jak já bych rad jel. Hrál jsem letos Titanic, který jste měli v první variantě a bylo to super. :up: Ale spadám do kategorie podpantoflak. S omezenou dovolenou, 2 měsíce zavřenou skolkou a bez hlídacích babiček mi to proste nevychází o_O
Chápu, s tím nic nenaděláš ... :rolleyes:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom