Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Je pro tvůj golf "COVIDtime" přínosem nebo naopak?

Je pro tvůj golf "COVIDtime" přínosem nebo naopak?

  • Ano, myslím, že jsem se díky situaci kolem COVIDu v golfu zlepšil...

    Hlasy: 0 0,0%
  • Ano, COVIDová situace měla pro můj business pozitivní efekt = více golfu :)

    Hlasy: 0 0,0%
  • Ne, COVID mi zamezil hru i trénování, nemohl jsem na hřiště (práce, únava, finance...)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    16

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Covid je tu s námi už nějakou chvili (zhruba rok) a určitě ještě nějakou chvíli bude. Když se na to podíváme z našeho odobně golfového úhlu - je pro váš golf dlouhodobě Covidové období přínosem, nebo naopak vás v golfu omezuje? V anketě několik tvrzení - více možností možné (určitě ale není to výčet všeho, tak pak do textu).

Co vy, uplynulý rok, golf a covid?
 
Čas na hru i trénink si najdu vždy, v tom mne Covid neomezil, ani mi nepomohl.
Ale omezil mne ve hře. Na jaře zrušenými turnaji a na podzim mi „zrušil” zahraniční výlet za golfem.
 
Pro mě s ohledem na golf přínosem, ale až konec roku. Především díky HO a práce na směny. Umožnilo mi to vyšetřit velké množství okamžiků zpravidla dopoledne, kdy se jsem mohl na driving a trénovat. Rád bych v tom pokračoval. V běžném provozu a plném úvazku v práci plus rodina s dětmi nejsem schopen už dobře vyšetřit čas na trénink golfu. Jeden problém je čas a druhý - odpoledne většinou mám už hlavu plnou práce...

Vždy mi vyhovoval jakýkoli trénink ráno nebo brzy dopoledne. Ještě plno energie a čistá hlava. :)
 
Z hlediska golfu Covid pomohl...normálně bych již lyžoval nebo hrál tenis, což nešlo/nejde, takže jsem hrál golf poprvé i v prosinci o listopadu nemluvě...ale raději bych lyžoval a hrál ten tenis :)
 
✅ Víc času na trénink i hru
⛔ Nemožnost turnajů
 
Mně to až do úterka ani moc nevadilo. Přes léto jsem jezdil na
turnaje. Jaro, podzim i zima
jsem mohl trénovat a hrát na domácím hřišti. Teď, když je vše pod
sněhem a nedá se nic mě štve, že je díky covidu zavřený indoor. Co štve, spíš mě to se.e.
 
Mně COVID vlastně neovlivnil vůbec...ale jestli se rychle neproberu z toho blbého snu, tak mi asi JEBNE a jestli pak rychle neseženu blázinec s krásnou parkovou devítkou, tak to nebudou nejlepší vyhlídky na spokojené stáří :(
 
Zaškrtl jsem jiné: je to stejné - víc golfu v ČR, zrušené výjezdy kvůli nemožnosti jet na jaře do Itálie a pak nemožnost se ubytovat na jaře a na podzim.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom