Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Je nějaká část vaší hry, která vás teď trápí?

Je nějaká část vaší hry, která vás teď trápí?


  • Hlasovalo
    33

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Potýkáme se s tím všichni, sem tam něco, co před tím fungovalo, odejde, neposlouchá. Je nějaká část hry, co vás teď trápí - prostě to z nějakého důvodu nefunguje? Co s tím děláte, jestli něco? Trénink, odpočinek? Nebo vám jde všechno jedna báseň? Sveřme se, nikdo z nás v tom není sám.
 
To bych musel zaškrtat v podstatě všechno, takže je zbytečný hlasovat :)
 
Driver, který je trvale v karanténě. Dokoupil jsem Mizuno Fli-Hi #3 s kterým se teď učím, protože je trochu jiné než zbytek mého setu. Každopádně problémy jsou i ve všech ostatních směrech. Jen ten driver je prostě největší průser.
 
Driver, který je trvale v karanténě. Dokoupil jsem Mizuno Fli-Hi #3 s kterým se teď učím, protože je trochu jiné než zbytek mého setu. Každopádně problémy jsou i ve všech ostatních směrech. Jen ten driver je prostě největší průser.
jak já Ti rozumím...
 
Koukám, že jsi tam mohl nechat jen tu jednu možnost :D
 
Driver, který je trvale v karanténě. Dokoupil jsem Mizuno Fli-Hi #3 s kterým se teď učím, protože je trochu jiné než zbytek mého setu. Každopádně problémy jsou i ve všech ostatních směrech. Jen ten driver je prostě největší průser.
Ty mi mluvíš z duše. Taky jsem se snažil kompenzovat nespolupráci driveru a loni pořídil 2i MP FliHi z roku 2008 s Ping Tour 85 stiff shaftem. Ty máš asi novější verzi viď? Do setu mi sedí sice značkou, ale Mx17 jsou u želez 3,4,5 značně odpouštěcí, hlavy mi přijdou těžší a líp projdou míčkem, kděžto tenhle cutmuscle je potřeba trefit fakt precizně, ale pak to stojí zato. Letos jsem se do toho zatím s dvojkou nedostal natolik abych jí vzal do hry a tak hraju trojku nebo čtyřku ze setu.
 
Já vlastně ani nevím, protože prakticky vůbec nehraju :cry:
Jinak se to fakt dost střídá a nikdy nevím, co zrovna nepůjde.
 
Momentálně mne na každé jamce trápí něco jiného než na té minulé 🙈
 
Docela se divím, že anketě zatím nekralují bunkery!
Já zase žasnu, že skoro nikoho netrápí krátká hra..........
 
Já zase žasnu, že skoro nikoho netrápí krátká hra..........
To je jednoduchý. Když pošleš z 6 drivů 4 doleva, jeden rovně a jeden doprava, druhý železo je třikrát zátah, jednou krtek, 2x rovně, tak ti polovina zkaženejch čipů přijde jako dobrej výsledek 🙃
 
Já zase žasnu, že skoro nikoho netrápí krátká hra..........
Mě tam chybí možnost - trápí mě úplně všechno:(.
Po té co jsem v neděli zahrál ve druhém kole třetí ligy na Darovanském Dvoře 106 ran bych musel zaškrtnout úplně všechno. V sobotu i přes 10 na jedničce 91 ran, což ještě šlo.
Navíc jsem si v neděli uhnal úžeh, protože jsem si zřejmě někdy vyndal z bagu opalovák:(. Zase jsem v něm, ale našel spoustu užitečných věcí, jako například zimní rukavice a kulicha:rolleyes:
 
Mě tam chybí možnost - trápí mě úplně všechno:(.
Po té co jsem v neděli zahrál ve druhém kole třetí ligy na Darovanském Dvoře 106 ran bych musel zaškrtnout úplně všechno. V sobotu i přes 10 na jedničce 91 ran, což ještě šlo.
Navíc jsem si v neděli uhnal úžeh, protože jsem si zřejmě někdy vyndal z bagu opalovák:(. Zase jsem v něm, ale našel spoustu užitečných věcí, jako například zimní rukavice a kulicha:rolleyes:
Tak Darovanský Dvůr by připraven na Extraligu a ne na 3. ligu. Grýny 10 stop a PIN pozice (zejména v neděli) jak na PGA 🤭
Navíc do toho ten fičák.
Ostatně o tom, že pro složení daného startovního pole bylo hřiště (a podmínky) těžké svědčí i to, že server ohodnotil obě kola „korekčním” koeficientem PCC (v neděli max. hodnotou).
0511C6F1-7085-47A3-B0EB-2BAD4D65189D.jpeg
 
Tak Darovanský Dvůr by připraven na Extraligu a ne na 3. ligu. Grýny 10 stop a PIN pozice (zejména v neděli) jak na PGA 🤭
Navíc do toho ten fičák.
Ostatně o tom, že pro složení daného startovního pole bylo hřiště (a podmínky) těžké svědčí i to, že server ohodnotil obě kola „korekčním” koeficientem PCC (v neděli max. hodnotou).
Díky za info, toho PCC jsem si vůbec nevšiml.
Fakt je, že PIN pozice v neděli byly opravdu brutál. Co jsem koukal na výsledky tak v neděli přineslo horší číslo hodně lidí.
 
Upraveno:
Docela se divím, že anketě zatím nekralují bunkery!

Pokud končím pravidelně v bunkeru, je to důsledek něčeho debilního předtím. A potom ten bunker je už jenom to pomyslné kopnutí do umírajícího. Takže mně bunkery sice vadí, ale zpravidla se vyvztekám už v nich, tou desátou hornickou ránou. A bunker má tu výhodu, že to můžu svést na něj. Zkazit to z dokonalé pozice na obláčku trávy uprostřed ferveje... tam se výmluvy hledají těžko. :)

Alespoň tak to mám já.
 
Upraveno:
Pokud končím pravidelně v bunkeru, je to důsledek něčeho debilního předtím. A potom ten bunker je už jenom to pomyslné kopnutí do umírajícího. Takže mně bunkery sice vadí, ale zpravidla se vyvztekám už v nich, tou desátou hornickou ránou. A bunker má tu výhodu, že to můžu svést na něj. Zkazit to z dokonalé pozice na obláčku trávy uprostřed ferveje... tam se výmluvy hledají těžko. :)

Alespoň tak to mám já.
Jj. Moc dobře znám hlášku: "Bunkery netrénuju, protože do nich nehraju!":) Navíc, pro nás je dobrá taktika, snažit se jim za každou cenu vyhnout a na to už je potřeba mít hodně slušnou krátkou hru, patování, ale i přesné, dlouhé rány. Na některých hřištích je bunkerů požehnaně. A na tyhle herní činnosti je potřeba taky moc trénovat! Jasně, je to zábavnější, než zalézt do pískové díry a přehazovat metráky písku. My nemusíme dát každou ránu půl metru k fangli, stačí, když se nám pravidelně podaří dostat se na green a pak většinou dvojpatovat. Jenže, když nebudu chtít umět hrát z písku, tak riskuju, že když se do něj jednou za čas přece dostanu, tak se z něj nevyhrabu a pak mi to úplně zkazí jinak celkem dobrou hru. A to se mi taky už hodněkrát stalo! Myslím, že je občas potřeba bunkery trénovat a jsem na sebe naštvanej, že to nedodržuju!:) Ale od změny pravidel tady máme bezva pomoc: stačí vzít dvě trestný, jsem venku a už nikdy hru z písku trénovat nemusím!!!:)
 
Pokud končím pravidelně v bunkeru, je to důsledek něčeho debilního předtím. A potom ten bunker je už jenom to pomyslné kopnutí do umírajícího. Takže mně bunkery sice vadí, ale zpravidla se vyvztekám už v nich, tou desátou hornickou ránou. A bunker má tu výhodu, že to můžu svést na něj. Zkazit to z dokonalé pozice na obláčku trávy uprostřed ferveje... tam se výmluvy hledají těžko. :)

Alespoň tak to mám já.
Jasně, pokud někomu stačí hrát doublepary, tak mu může stačit malinko trénovat jen patování, na green to vždycky nějak dohrabe. A každá chyba je důsledkem něčeho debilního předtím!:):):)
Možná by nám měl prozradit nějaký trenér, od jaké herní úrovně má smysl trénink bunkerů?
 
Jasně, pokud někomu stačí hrát doublepary, tak mu může stačit malinko trénovat jen patování, na green to vždycky nějak dohrabe. A každá chyba je důsledkem něčeho debilního předtím!:):):)
Možná by nám měl prozradit nějaký trenér, od jaké herní úrovně má smysl trénink bunkerů?

Tipnul bych si, že od úplných začátků :) Nejde přece ignorovat jednu část hry, musíš umět vše.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom