Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaro 2018 - Belek

Stav
Uzamčeno.
Mají tam stejně jako tady, ještě že mají ultra balíček...


1520862355355.png


A kartu @RobertSlajs neutopil ve vlnách, ale v louži....:p
 
Přátelé, @RobertSlajs je tak zamilovaný a zaneprázdněný láskou, že ještě nevzal do ruky hůl. Za dnešní neúčast na hřiši jsem mu udělil do "Belek Tour 2018" 162 ran a s ním to ani nehlo.o_O
on nejraje?? :eek: co bude delat po Amaterce v Sokolove?? to uplny utrum?? :eek: :(
co @RobertSlajs ?? :D
 
on nejraje?? :eek: co bude delat po Amaterce v Sokolove?? to uplny utrum?? :eek::(
co @RobertSlajs ?? :D
Je to tak ... jen si všimni, že nemá čas se ani podívat na fórum, jestli ho náhodou nepomlovám. :eek:
 
Přátelé, @RobertSlajs je tak zamilovaný a zaneprázdněný láskou, že ještě nevzal do ruky hůl. Za dnešní neúčast na hřiši jsem mu udělil do "Belek Tour 2018" 162 ran a s ním to ani nehlo.o_O
To je ovšem super nápad - koupit si golfový zájezd a pak nevzit hůl vůbec do ruky! :D:Do_O
 
Upraveno:
@RobertSlajs nic si z toho nedělej, až to jednou budeš číst :cool: my jsme všichni už strašně dlouho ženatí a vdané, tak vlastně závidíme a vzpomínáme kdy jsme naposledy nechali všanc koupené fee na golfové dovolené :p
 
@RobertSlajs nic si z toho nedělej, až to jednou budeš číst :cool: my jsme všichni už strašně dlouho ženatí a vdané, tak vlastně závidíme a vzpomínáme kdy jsme naposledy nechali všanc koupené fee na golfové dovolené :p
No to mi scházelo ... ještě mi ho v tom podporujte ... :rolleyes:
 
No to mi scházelo ... ještě mi ho v tom podporujte ... :rolleyes:
Co golf, ale plni i dalsi nedulezite ukoly na pokoji..... to me zajima. Jako spolunocleznika do Horehled....
 
Přátelé, kamarádi, nejen sportem živ je člověk, je potřeba obohacovat i ducha kulturními zážitky.
Dnes jdu hrát a pokusím se stáhnout manko v túře vzniklé mou včerejší neúčastí.
Počasí je i dnes samozřejmě nádherné, pokud by chtěl někdo pochybovat, případně se i posmívat. Včerejší výlet na Kursunlu:
IMG_20180312_160140.jpg
 
Přátelé, kamarádi, nejen sportem živ je člověk, je potřeba obohacovat i ducha kulturními zážitky.
Dnes jdu hrát a pokusím se stáhnout manko v túře vzniklé mou včerejší neúčastí.
Počasí je i dnes samozřejmě nádherné, pokud by chtěl někdo pochybovat, případně se i posmívat. Včerejší výlet na Kursunlu: Zobrazit přílohu 4086
Křoví, zelená voda a že některé listy jsou světlejší sice může byt sluníčkem, šle také ty listy mohou být jen otocene větrem z druhé strany ....... doufám, že jsi měl jiný důvod nechat si dat 167 trestných ran :cool::p;)
 
Křoví, zelená voda a že některé listy jsou světlejší sice může byt sluníčkem, šle také ty listy mohou být jen otocene větrem z druhé strany ....... doufám, že jsi měl jiný důvod nechat si dat 167 trestných ran :cool::p;)
Nedělej ze mě takovýho nelidu, dostal jen 162.;)
 
Tak dnes konečně vyrazil s náma na hřiště i @RobertSlajs . Ale žádná sláva to věru nebyla. "Vkládací" ... pardon chtěl jsem říct "vložené" hry mu jdou určitě mnohem lépe. :p:D:D:D
 
Používají, ale maj nějak nesmyslně proházený písmenka:down:
 
Já se omlouvám, ale já jsem příšernej nefotič. Pokusím se s tím něco udělat :oops:. Robertovo Tereza ale dnes fotila, tak dejte masáž jemu, ať něco zveřejní.:)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom