Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaro 2018 - Belek

Stav
Uzamčeno.
To není humor. To je na základě vědecké definice začátku života: Život začíná když odejdou děti a chcipne pes. ;) (ochráncům zvířat se omlouvám za slovo chcipne radši preventivně).
Sakryš.....Úplně jsem se vyděsil kolik nám ještě zbývá do začátku zivota(s nejmladším 3letym členem) :D:D:D
P.S.: pro citlivé rodiče, ani mě nebere úplně vážně....právě snídáme s prckem vtipnou kaši :up:
 
To není humor. To je na základě vědecké definice začátku života: Život začíná když odejdou děti a chcipne pes. ;) (ochráncům zvířat se omlouvám za slovo chcipne radši preventivně).
Jo,jo, původně jsem to chtěl říct takhle, ale bál jsem se Kubišový a spol. :p:D
 
Stále mám jedno volné místo do Beleku.

SIRENE HOTEL , Belek, Turecko

Termín : 07 – 14 března 2018

Balíček: http://golfovehry.cz/turecko-sirene-belek-hotel.html

7 nocí 5* Ultra All Inclusive
4x green fee : 1XPASHA, 1XSULTAN, 1XCARYA, 1XNATIONAL
6x green fee : 2XPASHA, 2XSULTAN, 1XCARYA, 1XNATIONAL
Transfery letiště - hotel - letiště
Transfery hotel - hřiště - hotel

Varianta se 4 fee 15500
Varianta se 6 fee 17500
Letenka cca 6500 včetně přepravy bagu.
 
Tak přesně za dva měsíce touto dobou už budem mít sbaleno. Nakonec jsme to malinko šoupli až od 10.3.
Včera jsem požádal o pas a dnes mi z GB přišel travell bag.:)
 
Ahoj, nejak mi tohle tema uteklo. Kdyby si Dano jela a da se jeste prihlasit, tak ja se pridam. V Beleku jsme byla pred 3 roky a je uzasna pohoda. A kdyz je to All Inc, tak to nema chybu ( i bez Plzne):up:
 
Ahoj, nejak mi tohle tema uteklo. Kdyby si Dano jela a da se jeste prihlasit, tak ja se pridam. V Beleku jsme byla pred 3 roky a je uzasna pohoda. A kdyz je to All Inc, tak to nema chybu ( i bez Plzne):up:
Díky za nabídku, pro mě už je pozdě.:( Musím plánovat s velkým předstihem. Třeba to vyjde jindy? Jsem na podobné akce singl...
 
Ahoj, nejak mi tohle tema uteklo. Kdyby si Dano jela a da se jeste prihlasit, tak ja se pridam. V Beleku jsme byla pred 3 roky a je uzasna pohoda. A kdyz je to All Inc, tak to nema chybu ( i bez Plzne):up:
Díky za nabídku, pro mě už je pozdě.:( Musím plánovat s velkým předstihem. Třeba to vyjde jindy? Jsem na podobné akce singl...
Škoda holky ... zatím tak nějak předběžně si na podzim pohrávám s myšlenkou na Bulharsko-Dobrič. Co vy na to?
 
Škoda holky ... zatím tak nějak předběžně si na podzim pohrávám s myšlenkou na Bulharsko-Dobrič. Co vy na to?
To by šlo, hlavně co nejdřív termín ;)
 
To by šlo, hlavně co nejdřív termín ;)
Chápu, žena je taky lékařka.;)
Zavedl jsem na Dobrič zvláštní vlákno.
 
Stále mám jedno volné místo do Beleku.

SIRENE HOTEL , Belek, Turecko

Termín : 07 – 14 března 2018

Balíček: http://golfovehry.cz/turecko-sirene-belek-hotel.html

7 nocí 5* Ultra All Inclusive
4x green fee : 1XPASHA, 1XSULTAN, 1XCARYA, 1XNATIONAL
6x green fee : 2XPASHA, 2XSULTAN, 1XCARYA, 1XNATIONAL
Transfery letiště - hotel - letiště
Transfery hotel - hřiště - hotel

Varianta se 4 fee 15500
Varianta se 6 fee 17500
Letenka cca 6500 včetně přepravy bagu.
Ahoj @Jerry, máš stále to místo volné?
 
Belek už je bohužel obsazený. To neznamená, že bys nemohl s námi, klidně ti dám kontakt na toho člověka, co nám to zařizoval. Jde ale o to, že bys byl lichej, jsme plný dva fligty.
 
Ok. Kdo pozdě chodí ..., tak snad příště. Díky. Jirka
 
Momentálně rozjíždím akci na podzim do Dobriče. Je na to samostatné vlákno.:)
 
Tak tu máme první veselou historku. Zamilovanej Robert si hrál před Terezou na Davida Haselhofa. Předváděl náběh do mořských vln. Akorát si tydýt zapoměl vyndat z kapsy kartu od pokoje. Věděli jste, že součástí ultra all inclusive je i zdarma vydání dvou nových karet od pokoje? Tak teď už to víte.
Jinak je tady úžasně. Dnes 25 , vítr nic, hřiště luxusní. Po hře gin s tonikem (několikrát)... koupačka ... gin s tonikem ... koupačka ... slunění ... pivko (několikrát). Jdu na véču. Zdar.
 
Tak tu máme první veselou historku. Zamilovanej Robert si hrál před Terezou na Davida Haselhofa. Předváděl náběh do mořských vln. Akorát si tydýt zapoměl vyndat z kapsy kartu od pokoje. Věděli jste, že součástí ultra all inclusive je i zdarma vydání dvou nových karet od pokoje? Tak teď už to víte.
Jinak je tady úžasně. Dnes 25 , vítr nic, hřiště luxusní. Po hře gin s tonikem (několikrát)... koupačka ... gin s tonikem ... koupačka ... slunění ... pivko (několikrát). Jdu na véču. Zdar.
Jenom 25? Tady bylo dneska už 15 :p.
 
Jenom 25? Tady bylo dneska už 15 :p.

No u nas v Horehledech bylo hodne pres 20:)
 
25 bylo v klimatizovaný hale a to ještě jen proto, že přijel zájezd chladnejch Němek, jinak bylo samozřejmě mnohem, mnohem víc.
 
Se tady nevytahuj, ja si zase doma lezim s ATB! :D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom