Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaro 2018 - Belek

Stav
Uzamčeno.

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Chystáme se s partou 7-14.3.2018 do Beleku. Zatím jsme 4 na 100% a 2 nejistý.
Tak se chci předběžně optat, jestli by se někdo potencionálně nepřidal. Mohli bychom z toho udělat výjezdní zasedání 19.jamky. :up:;):D

Holel Voyage
7 nocí 5* Ultra All Inclusive
5x green fee : 3x MONTGOMERIE,1x TITANIC, 1x KAYA
Transfery letiště - hotel - letiště
Transfery hotel - hřiště - hotel
17.550,- Kč
GOLFISTA VE SDÍLENÉM DVOULŮŽKOVÉM POKOJI
6500 letenky s dopravou bagu v ceně
 
Upraveno:
Chystáme se s partou 7-14.3.2018 do Beleku. Zatím jsme 4 na 100% a 2 nejistý. Pokud nás bude 8, jeden je zdarma.
Tak se chci předběžně optat, jestli by se někdo potencionálně nepřidal. Buď 2 nebo 10, to by pak jsme z toho mohli udělat výjezdní zasedání 19.jamky. :up:;):D

7 nocí 5* Ultra All Inclusive
5x green fee : 3x MONTGOMERIE,1x TITANIC, 1x KAYA
Transfery letiště - hotel - letiště
Transfery hotel - hřiště - hotel
17.550,- Kč
GOLFISTA VE SDÍLENÉM DVOULŮŽKOVÉM POKOJI
6500 letenky s dopravou bagu v ceně

Do kdy to potrebujes vedet?
 
Ja se hlasim jako ten 8. zdarma :D

Neni to nezajimave... popremyslim. Cena je super.
 
Ahoj Všichni,
jen poznámka pro Jerryho, zítra bude přesný počet výletníků. Jedna paní která se také chce přihlásit, již volala do cestovky a tam ji prozradili, že zdarma nejede nikdo. To by chtělo prověřit.
Přesto kdyby nás bylo libovalný počet (čím víc tím líp), tak já budu spokojený. Poznámka pro alkoliky je to ALL INCLUSIVE, proto počítám se startem po 11hod. a to každý den.
Lukáš
 
Ahoj Všichni,
jen poznámka pro Jerryho, zítra bude přesný počet výletníků. Jedna paní která se také chce přihlásit, již volala do cestovky a tam ji prozradili, že zdarma nejede nikdo. To by chtělo prověřit.
Přesto kdyby nás bylo libovalný počet (čím víc tím líp), tak já budu spokojený. Poznámka pro alkoliky je to ALL INCLUSIVE, proto počítám se startem po 11hod. a to každý den.
Lukáš

Točej Plzeň?

Ja se hlasim jako ten 8. zdarma :D

Neni to nezajimave... popremyslim. Cena je super.

Když pojedeš, můžeš bydlet se mnou. A to už ti za ten zápis do deníčku stojí!
 
Upraveno moderátorem:
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Belek jsem navštívil zatím jen jednou a po Plzni ani památka, řešení bylo různé gin, rum, Jameson. Ráno to bylo vždy zajímavé, ale to jsme hráli od 7:00
 
jen poznámka pro Jerryho, zítra bude přesný počet výletníků. Jedna paní která se také chce přihlásit, již volala do cestovky a tam ji prozradili, že zdarma nejede nikdo. To by chtělo prověřit.
Jo už mi to volali, omlouvali se, že to měli špatně na stránkách. Tak jsem mu naznačil, aby popřemýšlel o slevě za psychickou újmu. Že prý popátrá a dá vědět.:up:
... snad to nepochopil jen jako žert :eek::D
 
Ja se hlasim jako ten 8. zdarma :D

Neni to nezajimave... popremyslim. Cena je super.
To je dobře, že ses přihlásil. Je změna, osmej to má s přirážkou:up:
 
Belek jsem navštívil zatím jen jednou a po Plzni ani památka, řešení bylo různé gin, rum, Jameson. Ráno to bylo vždy zajímavé, ale to jsme hráli od 7:00

hmhm...tak 50l sud by mohl stát stejně jako bag ne?
 
Do kdy to potrebujes vedet?
Tím, že tam není ta sleva za 8.borce, tak to už záleží, jen na počtu míst v hotelu a v letadle. Nevím jak rychle se to zaplní, takže pro jistotu čím dřív, tím líp. Jediný co je třeba, tak ubytování po dvou lidech, protože cena je za plně obsazenej dvoulůžák. Jestli je zájem, hodím se majl toho chlapíka, co to zařizuje v cestovce, aby se dvojce mohli připojovat. Sice jsem s ním měl domluveno, že se budou lidi přihlašovat k jedný smluově, to jsme ale ještě oba mysleli, že je tam ta sleva za 8.ho.
Jinak by bylo paráda kdyby nás jela větší banda. Mohli jsme to udělat jako túru.:)
 
hmhm...tak 50l sud by mohl stát stejně jako bag ne?
Musíme vylosovat jednoho, co pojede bez holí. David rád hraje jen třema holema. Já mu je vezmu k sobě a on poveze štěně :D:D:D
 
Tím, že tam není ta sleva za 8.borce, tak to už záleží, jen na počtu míst v hotelu a v letadle. Nevím jak rychle se to zaplní, takže pro jistotu čím dřív, tím líp. Jediný co je třeba, tak ubytování po dvou lidech, protože cena je za plně obsazenej dvoulůžák. Jestli je zájem, hodím se majl toho chlapíka, co to zařizuje v cestovce, aby se dvojce mohli připojovat. Sice jsem s ním měl domluveno, že se budou lidi přihlašovat k jedný smluově, to jsme ale ještě oba mysleli, že je tam ta sleva za 8.ho.
Jinak by bylo paráda kdyby nás jela větší banda. Mohli jsme to udělat jako túru.:)

Víme jméno hotelu?Varianta levněji s menším počtem fee? Na mne je během 7 dnů 5 hřišť celkem dost...
 
Víme jméno hotelu?Varianta levněji s menším počtem fee? Na mne je během 7 dnů 5 hřišť celkem dost...
Chápu, potřebuješ víc času na chlast :D:D:D. Zeptám se, obvykle tam bývá i varianta se třemi fee. :)
 
Hotel se jmenuje Voyage, dopsal jsem to do úvodního příspěvku.
 
Tak tu máme novou nabídku. Cituji:

Dobrý večer pánové,

ještě jednou se omlouvám za naší dnešní botu na webu a doufám, že následující nabídkou si uchováme vaší přízeň :)

Jako nejlepší alternativní nabídku máme podobný pětihvězdičkový hotel Sirene Belek, také 7 nocí s Ultra All Inclusive (http://golfovehry.cz/turecko-sirene-belek-hotel.html). Na internetu je pro daný termín cena 21.850 Kč. Balíček pro termín 07 - 14 března mám potvrzený za 20.550 Kč.

Na základě vašich preferencí do balíčku zahrnuji šest green fee na čtyřech různých hřištích (viz. nabídka níže). Dále bych vám rád nabídl jako omluvu z naší strany dodatečnou slevu 1.000 Kč / osoba, kterou si strhneme z naší provize. Nabídka níže tedy 19.550 Kč / osoba, po přiznání slevy za osmého golfistu zdarma jsme lehce nad 17 tisíci / osoba.

konec citace a moje poznámka pro @mkopcak : je tam i varianta se 4 fee

Co vy na to?
 
Tak tu máme novou nabídku. Cituji:

Dobrý večer pánové,

ještě jednou se omlouvám za naší dnešní botu na webu a doufám, že následující nabídkou si uchováme vaší přízeň :)

Jako nejlepší alternativní nabídku máme podobný pětihvězdičkový hotel Sirene Belek, také 7 nocí s Ultra All Inclusive (http://golfovehry.cz/turecko-sirene-belek-hotel.html). Na internetu je pro daný termín cena 21.850 Kč. Balíček pro termín 07 - 14 března mám potvrzený za 20.550 Kč.

Na základě vašich preferencí do balíčku zahrnuji šest green fee na čtyřech různých hřištích (viz. nabídka níže). Dále bych vám rád nabídl jako omluvu z naší strany dodatečnou slevu 1.000 Kč / osoba, kterou si strhneme z naší provize. Nabídka níže tedy 19.550 Kč / osoba, po přiznání slevy za osmého golfistu zdarma jsme lehce nad 17 tisíci / osoba.

konec citace a moje poznámka pro @mkopcak : je tam i varianta se 4 fee

Co vy na to?

ok, ta by byla případně za kolik, abych mohl doma vyjednávat? P.S.: Předpokládám že to řešíš s Vojtou Vyhnalem?
 
Sice musím praštit prasátkem o zem a to bylo určené na golf v Dubaji, ale pak ještě můžu prodat auta, firmu, telefon a občas i sám sebe. Tím chci říci, že jedu kamkoli a třeba i bez Plzně.
Jinak nevím jak se k tomu postaví v té cestovce, když by se nás přihlásilo třeba 15 kousků
 
Řeším to s Lukášem Gaudlem. Naíšu mu dotaz ale jestli se s ním znáš, tak se ho klidně optej přímo. Řekni, že je to akce Belek-Peca.
 
Ja bych hned jel taky, Belek je super, bohuzel to ma tri ale:
1. nevim rozvrh, ani pozadavky ucitelu na dochazku
2. az tam potreti pojedu, budu volit jine slozeni hrist (ktera jsme nehral, (Titanic, Lykia links, Gloria-old, Sueno-dunes))
3. ikdyz to vyjde na +-25K........... nema nekdo navic 25K?? :D :D :(
 
Hm, já bych jela, ale nemám druhou/druhého. Ze stejného důvodu jsem musela v podobném termínu pustit Mauricius... Tak leda, že by se tu nějaká parťačka našla. Jestli teda můžou jet i holky. :oops:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom