Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Sever Janov

Dnes jsme měli kamarádský „turnaj” na mém bývalém domovském hřišti.
Je mi smutno ze současného stavu hřiště, ferveje (viz foto) nejdou prakticky rozeznat od rafů. Grýny hodně pomalé (i když celistvé), což by asi tak nevadilo, kdyby jamky měly alespoň trošku ostré hrany a tráva nepřepadávala dovnitř. Dle vyjádření spoluhráčů jsou PIN pozice už nejméně týden beze změny. Takže výsledkem bylo 5 lip-outů (2x do birdie a 3x do paru), nakonec tedy 79 ran 🙈.
Navíc změna ceny za hru ve všední den na 600,- Kč, takže stejná jako o víkendu 😔.
Vzhledem ke stavu hřiště je cena hodně „optimistická”. 👎
D0124239-C7A2-4AC4-ABEB-2EC91C7FE9EF.jpeg
 
Dnes jsme měli kamarádský „turnaj” na mém bývalém domovském hřišti.
Je mi smutno ze současného stavu hřiště, ferveje (viz foto) nejdou prakticky rozeznat od rafů. Grýny hodně pomalé (i když celistvé), což by asi tak nevadilo, kdyby jamky měly alespoň trošku ostré hrany a tráva nepřepadávala dovnitř. Dle vyjádření spoluhráčů jsou PIN pozice už nejméně týden beze změny. Takže výsledkem bylo 5 lip-outů (2x do birdie a 3x do paru), nakonec tedy 79 ran 🙈.
Navíc změna ceny za hru ve všední den na 600,- Kč, takže stejná jako o víkendu 😔.
Vzhledem ke stavu hřiště je cena hodně „optimistická”. 👎Zobrazit přílohu 29959
Dík za info.....za 14 dní tam je Sudetgolf seniorka a to se teda budu hodně rozmejšlet tam jet těch 85 km:(
 
Už se nedivím, že janovští nemají golfisty rádi.

Pořadatel sobotního turnaje kvůli situaci v NP turnaj odložil i s ohledem na vyčerpávající práci hasičů a pak manažer hřiště na web napíše toto 😡

CE5808D5-9685-4766-BB25-6314B6ECEBED.jpeg
 
Já tedy chápu pohledy obou stran. Vnitřně jsem s tím dost bojoval při prvotní fázi COVIDu - přišlo mi nepatřičné propagovat zábavné aktivity ve chvíli, kdy se celý svět bál a nevěděl, co s ním bude. Hodně mi pomohl @requo , když mi podal svůj úhel pohledu - volně přeloženo do mého jazyka: stejně jako jsou potřeba zdravotníci, hasiči a policisté či vojáci, tak úměrně stejně jsou potřeba kasina, nevěstince nebo třeba golfová hřiště. Lidé totiž potřebují v tom všem stresu a strachu najít možnost úniku, odpočinku a uvolnění.

Takže chápu Vaška, že mu přijde nepatřičné veselit se ve spáleništi při pohledu na unavené a vyčerpané hasiče, tak chápu i manažera, který dozajista aktuálně trpí odlivem hráčů a neustálými dotazy, zda lze na hřiště vůbec jít atd.
 
Já tedy chápu pohledy obou stran. Vnitřně jsem s tím dost bojoval při prvotní fázi COVIDu - přišlo mi nepatřičné propagovat zábavné aktivity ve chvíli, kdy se celý svět bál a nevěděl, co s ním bude. Hodně mi pomohl @requo , když mi podal svůj úhel pohledu - volně přeloženo do mého jazyka: stejně jako jsou potřeba zdravotníci, hasiči a policisté či vojáci, tak úměrně stejně jsou potřeba kasina, nevěstince nebo třeba golfová hřiště. Lidé totiž potřebují v tom všem stresu a strachu najít možnost úniku, odpočinku a uvolnění.

Takže chápu Vaška, že mu přijde nepatřičné veselit se ve spáleništi při pohledu na unavené a vyčerpané hasiče, tak chápu i manažera, který dozajista aktuálně trpí odlivem hráčů a neustálými dotazy, zda lze na hřiště vůbec jít atd.
Jde o ten mnou zvýrazněný text, to je pro mne prostě „přes čáru”.
S ostatním nemám problém, to je ok.
Jenže ten poslední odstavec je vlastně podraz na promotéra (ve smyslu „srab to zrušil”), který turnaj přeložil na pozdější termín.

Pro doplnění dávám text promotéra zdůvodňující přesunutí turnaje.

„Vážení golfoví přátelé,
Již tuto sobotu se měl uskutečnit turnaj Slemr Spedition Cup. Příprava nám zabrala několik
posledních týdnů a všichni jsme do poslední chvíle věřili, že se akce uskuteční.
Vzhledem současným podmínkám, které panují v Hřensku a přilehlých obcích, jsme se rozhodli turnaj zrušit. Resp. posunout na vhodnější dobu. Požár v Českém i Saském Švýcarsku stále není pod kontrolou.
Mám za to, že je potřeba podpořit stovky hasičů, kteří jsou ubytovaní přímo v hotelu Devítka, nebo přilehlém okolí a “nepřekážet” jim. Přímo na Janově je velké množství hasičské techniky a vybavení.
Usoudil jsem, že by bylo nevhodné užívat si turnaje společně s oslavou výsledků v odpoledním stanu před očima hasičů, pro které je tato situace velice náročná. Věřím, že všichni nastalou situaci pochopíte.
Budeme držet palce a doufat, že se všichni v tak hojném počtu zase sejdeme a tuto událost si vynahradíme.
V dokonalé úctě
Vašek Šlemr„
 
Jenže ten poslední odstavec je vlastně podraz na promotéra (ve smyslu „srab to zrušil”), který turnaj přeložil na pozdější termín.
Já u komunikace nebyl a netuším co bylo sjednáno a jak. A protože jsem zažil situace, kdy mi promotér do poslední chvíle blokoval hřiště, které jsem navíc pro něj speciálně připravoval a pak to 2 dny předem zrušil, tak mám absolutní pochopení pro manažera. Stejně tak se zcela ztotožňuji s názorem, že juchat před očima ohořelejch hasičů je přinejmenším na hraně vkusu...
 
Já u komunikace nebyl a netuším co bylo sjednáno a jak. A protože jsem zažil situace, kdy mi promotér do poslední chvíle blokoval hřiště, které jsem navíc pro něj speciálně připravoval a pak to 2 dny předem zrušil, tak mám absolutní pochopení pro manažera. Stejně tak se zcela ztotožňuji s názorem, že juchat před očima ohořelejch hasičů je přinejmenším na hraně vkusu...
Tak uvedený turnaj má už několikátý ročník a je to jeden z nejvíce obsazených turnajů. Navíc promotér je člen vedení klubu, takže ohledně sjednaných podmínek bych neviděl problém.

Já tedy na základě posledního odstavce „odpovědi” managera žádné pochopení nemám. Je prostě totálně arogantní vyjádření.
A jak už jsem psal výše - bez toho odstavce je to OK.

Takže - informovat, že je hřiště připraveno pro hru a možnost hrát nesoutěžní výsledek - OK.
Informovat, že stejně žádné hasiče nepotkám, tak ani nikohoho nebudu pohoršovat, znevažovat či mu překážet - 👎

A ještě jedna „zákulisní” informace - vedení obce mělo v případě pořádání turnaje připravenu protestní akci vč. přitomnosti televizního štábu ve stylu „zatímco my tu bojujeme s přírodním živlem a hoří nám domy, tak si tu zbohatlíci hrají golf”.

Víc asi k tématu netřeba.
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
610
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
677
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
839
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom