ČR - Sever Janov

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Dnes po třech letech návštěva Janova u Hřenska.
Za tu dobu se tu stalo pár změn, vyrostl nový hotel, hřiště se trochu změnilo a tím i norma :)
jamka č.3 se prodloužila, naopak jamka č.5, ten dlouhý strašák se zkrátil, stejně jako jamka č.6
Hřistě v dobrém stavu, greeny velmi velmi vysoké, ale celistvé, odhaduju rychlost tak max 4ft.
Na rozhlednu jsem opět neměl koule :( došel jsem do půlky, jako vždy :(

Mirek_62

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Práce na nových jamkách pokračují. Udělány rozvody vody k novým jamkám (přes 800m), založen nový grýn, připravují se nová odpaliště.
Zatím (až do konce července) by se mělo hrát na starém layoutu. Od 1.7. „nové” hřiště.
Aspoň už nebudeme závislí na pronájmu části pozemků od obce a zlovůli zastupitelstva, celé hřiště bude již na soukromém pozemku.

Tak jsem zvědav, co soudružka starostka se svými stranickými nohsledy zase vymyslí, aby nám hru znepříjemnila. Její prohlášeni „Já ten golf na Janově zničím. Nám se tu žádní zbohatlíci roztahovat nebudou” zatím odvoláno nebylo.

Mirek_62

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Dnes ukončen provoz na původních jamkách č. 1, 2 a 4.
Od zítra již nový layout a nové jamky. Za původní jamku č. 1 zcela nová jamka vč. grýnu (zatím hra na provizorní grýn, nový ještě není zralý pro hru), u jamek 2. a 4. nová odpalistě (zatím provizorní, nová ještě nestačila dostatečně zarůst) a ferveje, grýny zůstaly.
Další změnou je přečíslování jamek (z provozně logistických a bezpečnostních důvodů). Takže nyní je jamkou č.1 původní jamka č. 6 (PAR3).
Současně došlo k přenormování hřiště. Vzhledem k tomu, že došlo ke zkrácení hřiště v metrech (PAR zůstal) je i norma výrazně tvrdší a „bere” až tři rány.
Takže pro „všudehrály” - nová výzva.

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom