JanKostalCZE - 5 hřišť za jeden den (13.7.)!

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
26,7
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
26,7
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Prý nakonec to dali za jeden den - hřiště :

"Zbraslav motol hodky hostik cernak stbol"

Zítra budou i čísla. Tipovačka. Za kolik Jan zahrál? Samozřejmě rány!

PFP

Aktivní člen
Klub
Molitorov
HI (HCP)
17
P/L
Pravák
Značka
Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,3
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
DQ za totálně nezvládnutej marketing!

Izanagi

Člen fóra
Jméno
Michal
Rok ZK
2015
HI (HCP)
19,4
P/L
Pravák
Značka
Callaway, Cobra, Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Rok ZK
2016
HI (HCP)
23,3
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
WITB

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,3
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Jo a abych nezapomněl, nezapomeň v tom reportu udělat podrobnou analýzu, kolik nových golfistů jste ke hře díky této aktivitě přivedli. Podobně jako jeden starší nejmenovaný projekt, který k tomu chtěl hru zadarmo a sliboval ty davy a mediální výstupy.

Jo a abych nezapomněl, nezapomeň v tom reportu udělat podrobnou analýzu, kolik nových golfistů jste ke hře díky této aktivitě přivedli. Podobně jako jeden starší nejmenovaný projekt, který k tomu chtěl hru zadarmo a sliboval ty davy a mediální výstupy.
To myslíš jako ty potulné všudezadáčovšehráče, tak ti se u nás pozdravili s vedoucím resortu a kdybych je neznal a nečetl o tom, tak ani nevím, kdy a proč tam vlastně byli. A no máš pravdu, mediálně nula , ale čárka do seznamu ano.

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
26,7
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Proč tak negativně? Ve výše sdílené videu kluci říkali, že si to platí sami, nebo využívají své členství. Alespoň tak jsem to pochopil. Prostě si udělali radost. Proč by měli svoji "výzvou", kterou si sami platí, někoho lákat ke golfu a propagovat ho?

Upraveno:

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
Cobra,ale mám jejich jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB

Tomáš Kloud

Aktivní člen
Rok ZK
2015
P/L
Levák
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Budu optimista a když každé hřiště obejde za +3, tak celkovem by mohl jít tak +15 🙃
Jinak ohledně toho cirkusu, za mne je to nejlepší marketing pro ně ... komplet vybavení a oblečeni z obchodu, možnost hrát “zadarmo” apod, aniž by ztratili status amatera? No parada :-D ale to už je na jiné vlákno ...
Možná námět na rok 2021? @requo udělat něco podobného pod hlavičkou 19jamka.cz ? 24golfistů, 5 hřišť a 24hodin? Nebo Středočeský kraj za 48hodin ..

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Ano, kazda fee jsme si platili sami, resorty (krome Zbraslavi) jsme o tom ani neinformovali, jelikoz jsme nechteli byt jako nejmenovani panove a od resortu neco pozadovat, zadny markerting nebyl v planu, hrali jsme pro nasi radost, ne pro reklamu a slavu.

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Rok ZK
2016
HI (HCP)
23,3
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
WITB
Tu St. Bol jste si šli zahrát, protože jsate toho měli málo? To už bylo šestý....

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,3
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Proč tak negativně? Ve výše sdílené videu kluci říkali, že si to platí sami, nebo využívají své členství. Alespoň tak jsem to pochopil. Prostě si udělali radost. Proč by měli svoji "výzvou", kterou si sami platí, někoho lákat ke golfu a propagovat ho?
Ironie...😉

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom