Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jamkovka?

Ale to je jen tvůj pohled. Každý má svůj, to je cítit. Mě třeba tvůj pohled nedává smysl. Proč soutěžit bez sebemenší šance, to si můžeme jít zahrát jen tak. Když je před startem jasný, že když do toho dám všechno, zahraju to hřiště nejlíp jak umím na každé jamce a stejně je jasný, že dostanu výprask, kde asi vezmu dobrej pocit?

Kdyby nešlo o to vyhrát, tak nikdo neřeší, co je pro ně fér.
Jak jsem psal, pokud jde o fér hru, tak bez vyrovnání a je to. Otázka je, kolik lidí se přihlásí, protože pro horší hráče to prostě není soutěž, jsou jen komparz.
Pokud s vyrovnáním, tak by mělo dávat zhruba stejnou šanci všem, jinak nemá smysl. Pak se zase nechce těm dobrým, protože jako objektivně nejlepší golfisti můžou prohrát. Čemuž naprosto rozumím.

Jenže já bych si tu jamkovku šel zahrát, ale vyhovoval by mi jeden víkend. Klubové a podobné jamkovky jsem vzdal, vše vždy ztroskotalo na termínu, odřeknutí den předem atp. Dohadování celý měsíc, a pak se to hrálo v poslední den nebo prostě vůbec.

Líbilo by se mi to spíše jako společenská akce.
 
Jenže já bych si tu jamkovku šel zahrát, ale vyhovoval by mi jeden víkend. Klubové a podobné jamkovky jsem vzdal, vše vždy ztroskotalo na termínu, odřeknutí den předem atp. Dohadování celý měsíc, a pak se to hrálo v poslední den nebo prostě vůbec.

Líbilo by se mi to spíše jako společenská akce.

Uvidíme v tom září/říjnu. Konec září jsou už teď plánované Hořehledy (20.9. - 22.9.2019 ), koneckonců, mohlo by to tam i hezky vyjít jako finále této dlouhodobé Jamkovky. A pokud bude zájem, tak to společensky obohatit a hrát místní Jamkovku tam, místo Texasu.
 
Uvidíme v tom září/říjnu. Konec září jsou už teď plánované Hořehledy (20.9. - 22.9.2019 ), koneckonců, mohlo by to tam i hezky vyjít jako finále této dlouhodobé Jamkovky. A pokud bude zájem, tak to společensky obohatit a hrát místní Jamkovku tam, místo Texasu.

Texas je lepší, není to tak vypjaté... Může se den před tím víc popíjet.
 
Uvidíme v tom září/říjnu. Konec září jsou už teď plánované Hořehledy (20.9. - 22.9.2019 ), koneckonců, mohlo by to tam i hezky vyjít jako finále této dlouhodobé Jamkovky. A pokud bude zájem, tak to společensky obohatit a hrát místní Jamkovku tam, místo Texasu.
Já jen skromně podotknu, že mám víc šancí se do té jamkovky nacpat když se bude hrát dle domluvy, na různých hřištích. Jak to bude víkend, tak už to vidím dopředu, že to nedám.
Ale já jsem ten vysoký hcp, jen do počtu, nebo ovce jak tu zaznělo:cool:
 
Já jen skromně podotknu, že mám víc šancí se do té jamkovky nacpat když se bude hrát dle domluvy, na různých hřištích. Jak to bude víkend, tak už to vidím dopředu, že to nedám.
Ale já jsem ten vysoký hcp, jen do počtu, nebo ovce jak tu zaznělo:cool:
Já jsem taky vysoký HCP, ovce na porážku bejt nechci a urvu se zase spíš o vikendu na jednorázovou akci..
A když už by to bylo nastavené pro mě blbě a bez šance, spíš to pak spláchnu při víkendové akci večer než si někam jezdit autem pro vejprask a pak domů ;-)
 
Já jsem taky vysoký HCP, ovce na porážku bejt nechci a urvu se zase spíš o vikendu na jednorázovou akci..
A když už by to bylo nastavené pro mě blbě a bez šance, spíš to pak spláchnu při víkendové akci večer než si někam jezdit autem pro vejprask a pak domů ;-)

Jestli bude kvalda, teda když ji dobře zahraješ, je možnost chytnout do pavouka vyrovnaného soupeře. To bude teprve boj! ;-)
 
Kvalifikace nebude. Bude se to hrát po kolech.
 
To je škoda, víkendové akce bych se zúčastnil, ale na ježdění a zdlouhavé domlouvání termínu včetně minimálně třikrát tolik času v autě a kilometrů nedám.
Holt se nedá nic dělat.... soutěžní výbor se přiklonil k tomuto formátu. Navíc s Tvým kolenem bys vikend na hristi stejně nedal...
 
To je škoda, víkendové akce bych se zúčastnil, ale na ježdění a zdlouhavé domlouvání termínu včetně minimálně třikrát tolik času v autě a kilometrů nedám.
Tohle je těžký, každýmu bude vyhovovat něco jinýho. My jsme například limitovaní tím, že vozíme o víkendech naše kluky na jejich turnaje a těm dáváme přednost.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom