Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jamkovka 19.jamky 2020

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-05-20

Stav
Uzamčeno.
Z pohledu duveyhodnosti cisla je to stejne. Muzes si tam napsat co chces.
Vsichni vime, ze kdyby pro tebe nebyl takovy problem hrat -2 kdykoliv - jak naznacujes - tak tvuj HCI by zcela urcite zacinal na +2.x
chlapi, mám vás oba ráda, ale jděte si to řešit někam jinam :)
 
;)
chlapi, mám vás oba ráda, ale jděte si to řešit někam jinam :)
Tak tak, skoro mám pocit, že si tu chlapci poměřují p.... éé totiž skorkarty;)
 
Skotská je přiložena.
 

Přílohy

  • received_170724957704401.jpeg
    received_170724957704401.jpeg
    42,2 KB · Zobrazení: 220
Dnes dopoledne jamkovka s @JanKostalCZE Jan vyhrává 5&4. někde kolem 11 jamky zahodil dva paty, aby to nebylo o tolik a dal mi šanci s tím něco udělat. Nelíbí se mu jeho rány, za které by byli rádi i kluci v televizi, ale je to s ním vždy prima procházka :) díky za super hru.
 
Upraveno moderátorem:
V pátek tě zkusím pomstít. Naříznul si mu doufám alespoň polovinu holí, jak jsme se domluvili ... ;)
neměl jsem čím .... vězeňský dort s pilkou jsem zapomněl doma. na 10 jsem mu v nestřeženém okamžiku nalepil na líc patru folii, tak to na chvilku pomohlo, ale asi brzy odpadla a bylo to v ..... :)
 
dnes jamkovka s @Jerry v Bitozevsi, prvni devitku jsem sel pod par a stejne jsem tekl 1, pak zacal hrat Jerry sve klasicke kur..... doprava a nakonec se to upletlo v moji vyhru 3/2, Jerry hral skvele, diky za hru. Cele jsem to odehral s Inesis 900Tour od @requo, recenze brzy :)
Hriste ve slusnem stavu :)
54088CBA-86CE-4D33-84CE-F2D918BD8C74.jpeg
 
Upraveno:
Podal jsem druhý nejlepší výkon své golfové kariery a stejně to nestačilo. Těžko přetěžko se hraje s tím, kdo téměř nedělá chyby. Zahral jsem spoustu krásných ran, ale na druhej devítce jsem 2x poslal pumlíč do autu a bylo po naději. Gratuluji k vítězství. :) :up:
 
Podal jsem druhý nejlepší výkon své golfové kariery a stejně to nestačilo. Těžko přetěžko se hraje s tím, kdo téměř nedělá chyby. Zahral jsem spoustu krásných ran, ale na druhej devítce jsem 2x poslal pumlíč do autu a bylo po naději. Gratuluji k vítězství. :) :up:
Šetří si ty auty na příští vikend, buď tak laskav ;)

ale jinak gratulace k parádní hře. . Mě vydrželo vedení přesně jednu jamku. 1. Jsemberdíkem vyhrál. Po 2 square a od 3 už jsem prohrával 🙈
 
Tak to fakt nešlo... Vyrovnání v jamkovce by mělo být max 3/8, na rány klidně 5/8... Samozřejmě jsi hrál velmi dobře!
Jamkovka je NEJLEPŠÍ formát hry!!! Možná to bude vypadat tvrdě, ale měla by se hrát absolutně bez vyrovnání! Jediný, co by se dalo móóóžná ukecat je jít podle HCP z různých odpališť!
 
Jamkovka je NEJLEPŠÍ formát hry!!! Možná to bude vypadat tvrdě, ale měla by se hrát absolutně bez vyrovnání! Jediný, co by se dalo móóóžná ukecat je jít podle HCP z různých odpališť!
mas pravdu, ale to by se ti prihlasilo par hcp 0-5 a konec :)
 
mas pravdu, ale to by se ti prihlasilo par hcp 0-5 a konec :)

Ja hraju v klubu bez vyrovnani a letos jsem mel pres 40 zajemcu...
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Ja hraju v klubu bez vyrovnani a letos jsem mel pres 40 zajemcu...
klubova jamkovka je jina nez virtualni
 
Ja hraju v klubu bez vyrovnani a letos jsem mel pres 40 zajemcu...
V klubu taky hraju a vzdy je to jen prvni kolo. Se svym HI jsem 98 ze 118. Padesaty ma HI 11,6.

Tady to pro me ma diky systemu a zvyhodneni aspon trochu naboj. Tam si to jdu obejit, protoze to mam v cene.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom