Jamkovka 19.jamky 2020

Můj vztah k této akci
Tuto akci spolupořádám
Pořadatel akce
19.jamka
Ročník akce
2. ročník
V kalendáři akcí 19.jamky: 01-05-20

TP_79

Aktivní člen
Jméno
Tomáš
Přijmení
Pour
Rok ZK
2015
Klub
GCSVJ
HI (HCP)
21,5
P/L
Pravák
Značka
Callaway
19.jamka:
Představení
WITB
Tak to se tam potkáme. Já též poprvé, 9.30. S @NaBednu. ;)
Já TT zatím nemám, nějak se nemohu vnitřně rozhodnout, v kolik jít, tudíž v kolik vstávat :D

PFP

Aktivní člen
Klub
Molitorov
HI (HCP)
17
P/L
Pravák
Značka
Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB
Dnes jsme vyzkoušeli se @slava23 , jak se hraje jamkovka v Olomouci. A s dobrejma parťákama se prostě hraje dobře. A OPĚT REMÍZA.
Konstatovali jsme shodně, že jsme hráli blbě, ale rádi. A Sláva byl navíc sociální a nechal mě na poslední jamce vyrovnat....

Přílohy

slava23

Nováček
19.jamka:
Představení
Díky Pavlovi za pohodovou spoluhru. Kdybych hrál sám a ne v Pavlově pohodové rodinné společnosti (mimochodem obě jeho děti hrály lépe, jak my dva), pravděpodobně by moje hole skončily na dně rybníčku obklopujícího 18. jamku. Takhle tam skončil jen míček, hned dvakrát 😅.

PFP

Aktivní člen
Klub
Molitorov
HI (HCP)
17
P/L
Pravák
Značka
Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB
Vážení jamkaři, pokud si chcete naběhnout přímo na vidle, tak si zajeďte zahrát do Bohdanče s @Marta jamkovku....

Napřed jsem to místo vymyslel, termin navrhnul, Martu přesvědčil ke hře v dešti a nakonec jsem dostal brutálně na prdel. Prostě prima strávená sobota ;) . Ale pokud někdo hraje s hracím HCP 38 bogey golf občas proloženej parem, tak nezbývá než to obdivovat, chválit a fandit.

Moje hra, navíc mizerná, byla naprosto nepodstatná a vítězství Marty moc ovlivnit nomohla. Velká gratulace.
Jamkovka_200711_LB.jpg

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
Cobra,ale mám jejich jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB
Vážení jamkaři, pokud si chcete naběhnout přímo na vidle, tak si zajeďte zahrát do Bohdanče s @Marta jamkovku....

Napřed jsem to místo vymyslel, termin navrhnul, Martu přesvědčil ke hře v dešti a nakonec jsem dostal brutálně na prdel. Prostě prima strávená sobota ;) . Ale pokud někdo hraje s hracím HCP 38 bogey golf občas proloženej parem, tak nezbývá než to obdivovat, chválit a fandit.

Moje hra, navíc mizerná, byla naprosto nepodstatná a vítězství Marty moc ovlivnit nomohla. Velká gratulace.
Zobrazit přílohu 12740
A já ti děkuju za podporu, ten konec už ke chlubení nebyl ;) A tvůj golfový anděl strážný měl asi dnes volno...Doma mi manžel nevěřil, že jsem tě porazila...No, sama to pořád nějak nechápu...😁

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Přijmení
Netíková
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
Cobra,ale mám jejich jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB
Přidávám další výsledek z jamkovky.
Dneska s Martou super golf v Poděbradech.
Hřiště moc pěkné, nikde nikdo a do toho Marta, která hrála prostě skvěle a zaslouženě vyhrála ;):up:
Ještě jednou díky!
Já taky díky, naprosto skvělý odpoledne! Hřiště bomba, počasí super, parťák báječnej. :up: Bylo to napínavý do poslední jamky.

Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom