Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jamkovka 19.jamky 2020

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-05-20

Stav
Uzamčeno.
Dnes s attim na radeckém vodní golf, rozsekal mne, jak malého kluka🤷🏿‍♂️..... 6&4 já bez birdie, on je dával.....
 

Přílohy

  • FEF9720D-CDFC-4421-9231-8D59EDF684C7.jpeg
    FEF9720D-CDFC-4421-9231-8D59EDF684C7.jpeg
    93,2 KB · Zobrazení: 374
Dnes jsme vyzkoušeli se @slava23 , jak se hraje jamkovka v Olomouci. A s dobrejma parťákama se prostě hraje dobře. A OPĚT REMÍZA.
Konstatovali jsme shodně, že jsme hráli blbě, ale rádi. A Sláva byl navíc sociální a nechal mě na poslední jamce vyrovnat....
 

Přílohy

  • 20200630_151443.jpg
    20200630_151443.jpg
    70,8 KB · Zobrazení: 361
Díky Pavlovi za pohodovou spoluhru. Kdybych hrál sám a ne v Pavlově pohodové rodinné společnosti (mimochodem obě jeho děti hrály lépe, jak my dva), pravděpodobně by moje hole skončily na dně rybníčku obklopujícího 18. jamku. Takhle tam skončil jen míček, hned dvakrát 😅.
 
Vážení jamkaři, pokud si chcete naběhnout přímo na vidle, tak si zajeďte zahrát do Bohdanče s @Marta jamkovku....

Napřed jsem to místo vymyslel, termin navrhnul, Martu přesvědčil ke hře v dešti a nakonec jsem dostal brutálně na prdel. Prostě prima strávená sobota ;) . Ale pokud někdo hraje s hracím HCP 38 bogey golf občas proloženej parem, tak nezbývá než to obdivovat, chválit a fandit.

Moje hra, navíc mizerná, byla naprosto nepodstatná a vítězství Marty moc ovlivnit nomohla. Velká gratulace.
Jamkovka_200711_LB.jpg
 
Vážení jamkaři, pokud si chcete naběhnout přímo na vidle, tak si zajeďte zahrát do Bohdanče s @Marta jamkovku....

Napřed jsem to místo vymyslel, termin navrhnul, Martu přesvědčil ke hře v dešti a nakonec jsem dostal brutálně na prdel. Prostě prima strávená sobota ;) . Ale pokud někdo hraje s hracím HCP 38 bogey golf občas proloženej parem, tak nezbývá než to obdivovat, chválit a fandit.

Moje hra, navíc mizerná, byla naprosto nepodstatná a vítězství Marty moc ovlivnit nomohla. Velká gratulace.
Zobrazit přílohu 12740
A já ti děkuju za podporu, ten konec už ke chlubení nebyl ;) A tvůj golfový anděl strážný měl asi dnes volno...Doma mi manžel nevěřil, že jsem tě porazila...No, sama to pořád nějak nechápu...😁
 
Přidávám další výsledek z jamkovky.
Dneska s Martou super golf v Poděbradech.
Hřiště moc pěkné, nikde nikdo a do toho Marta, která hrála prostě skvěle a zaslouženě vyhrála ;):up:
Ještě jednou díky!
 

Přílohy

  • 20200713_201528.jpg
    20200713_201528.jpg
    128,3 KB · Zobrazení: 323
Přidávám další výsledek z jamkovky.
Dneska s Martou super golf v Poděbradech.
Hřiště moc pěkné, nikde nikdo a do toho Marta, která hrála prostě skvěle a zaslouženě vyhrála ;):up:
Ještě jednou díky!
Já taky díky, naprosto skvělý odpoledne! Hřiště bomba, počasí super, parťák báječnej. :up: Bylo to napínavý do poslední jamky.
 
Tak dnešní poslední zápas naší skupiny se @slava23 v bohdanči.
Bylo to krásný golfový den s parádním parťákem, ještě jednou díky moc Slávo!
Teď ty oficiality...hlásím mou výhru 3/2.
 

Přílohy

  • 20200731_165627.jpg
    20200731_165627.jpg
    146,1 KB · Zobrazení: 304
Hlásím výsledek 2&1 vítěz @HonzaS
Díky @Trenér za parádní dopoledne a luxusní hru, kterou mne ovšem vybudil k lepšímu výkonu. Jenže15 ran k dobru je opravdu moc. Zobrazit přílohu 13746
Dík za skvělé sportovní utkání, užil jsem si krásné hřiště a opravdu adrenalin. Děkuji za hru a přeji další "skalpy"...
 
Ahoj, hlásím výsledek jamkovky s @Marta. Zvítězil jsem po boji 3&1. Doufám, že se @Marta neurazí, když prozradím, že se nejednalo zrovna o divácky atraktivní zápas. K vidění byla spousta neproměněných patů, několik pěkných ran do větví stromů, drbanců a dalších překvapivých ran zejména na mé straně, a tak šlo nakonec o to, kdo toho zkazí míň. Ale co, i Tiger Woods měl své špatné dny. Nutno však dodat, že jsme si vybrali pro zápas v Poděbradech nejteplejší den v roce a podezřívám @Marta, že závěr vypustila, protože se lekla, že bychom za nerozhodného stavu pokračovali znovu na jedničce.😀. Golfu zdar a ... Dycky Most !!!
 

Přílohy

  • 20200822_065032.jpg
    20200822_065032.jpg
    113,4 KB · Zobrazení: 278
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom