Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jamkovka 19.jamky 2020

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-05-20

Stav
Uzamčeno.
mohl by mi, prosím, někdo vysvětlit vyrovnáni?
v uvedeném případě to znamená, že se hráčce odečte jedna rána na jamce, a to podle složitosti jamek až na celkem 10 nejsložitějších jamkách?
děkuji R
  • Vyrovnání: Hraje se s 5/8 vyrovnáním hracího HI, maximálně 1 rána na jamku, maximální HI pro vyrovnání se počítá 36, u PRO hráčů se pro výpočet hracího HI počítá HI 0. Postup výpočtu: rozdíl přesných hracích HI pro zvolené odpaliště hráčů v den konání zápasu se vynásobí koeficientem 5/8 (zaokrouhluje se dolu) a rozloží se dle hcp jamek od nejtěžších (od 1).
    • Př: Hráčka A, HI 20,2 vs. Hráč B, HI 4, hřiště Zbraslav (tabulka pro hrací HCP vždy na serveru čgf, nahoře výběr muži/ženy!)
      • hráčka A (HI 20,2; červené odpaliště; žena): hrací HI 23
      • hráč B (HI 4, bílá odpaliště, muž): hrací HI 7
      • (hrací HI hráčky A - hrací HI hráče B) * 5/8
      • (23 -7) * 5/8 = 10,625 (zakrouhlení dolů) = 10 -> vyrovnání je 10 ran ku prospěchu hráčky A
 
mohl by mi, prosím, někdo vysvětlit vyrovnáni?
v uvedeném případě to znamená, že se hráčce odečte jedna rána na jamce, a to podle složitosti jamek až na celkem 10 nejsložitějších jamkách?
děkuji R
  • Vyrovnání: Hraje se s 5/8 vyrovnáním hracího HI, maximálně 1 rána na jamku, maximální HI pro vyrovnání se počítá 36, u PRO hráčů se pro výpočet hracího HI počítá HI 0. Postup výpočtu: rozdíl přesných hracích HI pro zvolené odpaliště hráčů v den konání zápasu se vynásobí koeficientem 5/8 (zaokrouhluje se dolu) a rozloží se dle hcp jamek od nejtěžších (od 1).
    • Př: Hráčka A, HI 20,2 vs. Hráč B, HI 4, hřiště Zbraslav (tabulka pro hrací HCP vždy na serveru čgf, nahoře výběr muži/ženy!)
      • hráčka A (HI 20,2; červené odpaliště; žena): hrací HI 23
      • hráč B (HI 4, bílá odpaliště, muž): hrací HI 7
      • (hrací HI hráčky A - hrací HI hráče B) * 5/8
      • (23 -7) * 5/8 = 10,625 (zakrouhlení dolů) = 10 -> vyrovnání je 10 ran ku prospěchu hráčky A
Ano. Nebo i tak, ze na 10 nejtezsich jamkach ma hrac A jednu ranu k dobru
 
Nikdo z Moravy?
zatim se hlasi lide z Prahy, a okoli do 100km (Lib, HK, atd), nemel bych te zatim ke komu dat :(
 
Z rozhodnutí výskytu viru a rozhodnutí agenta Babiše a následného rozhodnutí soutěžního výboru se start odkládá na 1.5., s přihlédnutím na situaci s možností dalšího odkladu. Přihlašování se též posouvá o 1 měsíc.
Děkujeme za pochopení
Držte se!!
 
Upraveno moderátorem:
A to by asi šlo ;)
Nebo jak je pro tebe dostupne třeba Svratka...Hamry...? Já klidně misto hodinu do Poděbrad nebo Bohdanče, pojedu na druhou stranu.
Hmmm. koukám do mapy, to je naprd. Do Olomouce jedu cca 2 hodiny...no...mám u Loštic klienta.
 
Nebo jak je pro tebe dostupne třeba Svratka...Hamry...? Já klidně misto hodinu do Poděbrad nebo Bohdanče, pojedu na druhou stranu.
Hmmm. koukám do mapy, to je naprd. Do Olomouce jedu cca 2 hodiny...no...mám u Loštic klienta.
Ještě Dolní Dobrouč
 
Omlouvám se, ale musím se odhlásit z jamkovky. Startovné Requo prosím nevracej
 
Omlouvám se, ale musím se odhlásit z jamkovky. Startovné Requo prosím nevracej

Ok, díky za info, tak minimálně tě, až to půjde pozvu na pivo a něco dobrého k jídlu. :)
 
Ofiko Info - zdá se, že se vše vyvíjí dobrým směrem, tedy počítáme se startem Jamkovky 19.jamky od 1.5., jak jsme dříve avizovali.

Soutěžní výbor:
Jan Košťál (@JanKostalCZE), Bohumil Křivda (@Yahuu), Michal Šatal (@requo)
Hlavní rozhodčí: Bohumil Křivda (@Yahuu)

Aktuálně přihlášeno Jamkařů: 14

Jak se ještě dopřihlásit: zaplatit startovné ve výši 190 Kč na eshopu 19.jamky do 24.4.2020 -> (jít do eshopu)

více info o akci: https://www.19jamka.cz/akce/jamkovka-19-jamky-2020.33/
---

Přes víkend do pondělí @JanKostalCZE vytvoří skupiny z přihlášených účastníků a upřesní harmonogram kol dle počtu lidí ve skupinách. S tím, že oficiální start akce od 1.5., ale dříve odehrané výsledky od vyhlášení skupin budou akceptovány. Samozřejmostí je apel: dodržujme hygienická opatření a doporučení pro zdraví naše i našeho okolí.
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom