Jamkovka 19.jamky 2020

Můj vztah k této akci
Tuto akci spolupořádám
Pořadatel akce
19.jamka
Ročník akce
2. ročník
V kalendáři akcí 19.jamky: 01-05-20

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
Pravák
Značka
Cobra,ale jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB
Ahoj, hlásím výsledek jamkovky s @Marta. Zvítězil jsem po boji 3&1. Doufám, že se @Marta neurazí, když prozradím, že se nejednalo zrovna o divácky atraktivní zápas. K vidění byla spousta neproměněných patů, několik pěkných ran do větví stromů, drbanců a dalších překvapivých ran zejména na mé straně, a tak šlo nakonec o to, kdo toho zkazí míň. Ale co, i Tiger Woods měl své špatné dny. Nutno však dodat, že jsme si vybrali pro zápas v Poděbradech nejteplejší den v roce a podezřívám @Marta, že závěr vypustila, protože se lekla, že bychom za nerozhodného stavu pokračovali znovu na jedničce.😀. Golfu zdar a ... Dycky Most !!!
Neboj, neurazim, vždyť je to pravda, ke koukání to moc nebylo. Ale i tak ještě jednou díky za hru! Příště snad radši v dešti 😁

sob1662

Člen fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Dneska skvělý golfový match s @ati v Mladé Boleslavi. Ati se s dnešním extrémním větrem popasoval na výbornou, já se snažil nedat svou kůži zadarmo a sem tam sem se šťastnýma ranama držel ve hře 🙃
Nakonec ale zcela zaslouženě slaví Ati výhru 3/1,
ještě jednou gratulace a díky za super hru :)

Přílohy

RomanL

Nováček
19.jamka:
Představení
Dneska skvělý golfový match s @ati v Mladé Boleslavi. Ati se s dnešním extrémním větrem popasoval na výbornou, já se snažil nedat svou kůži zadarmo a sem tam sem se šťastnýma ranama držel ve hře 🙃
Nakonec ale zcela zaslouženě slaví Ati výhru 3/1,
ještě jednou gratulace a díky za super hru :)
Koukám na tu skórkartu a muselo to být pěkně napínavé. Ati se musel hodně snažit. Gratuluji vítězi a tleskám za výkon poraženému.

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB
Jak se na jamkovku 19.jamky sluší a patří, tak semifinále s @HonzaS v České Lípě neskončilo po osmnácti jamkách a museli jsme jít na jamku devatenáctou. Štěstí mi přálo, a tak jsem nakonec vyhrál a můžu vyhlížet soupeře do finále. Díky moc @HonzaS za skvělý zápas.
Vy jste to hráli v Lípě a nedali jste vědět?! Máte to u mě. 👿

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
druhe semifinale s @ati probehne svatecni den 28.9. ve 14:00 na Ypsilonce :)

karlos

Guru fóra
Rok ZK
2013
Klub
BENGK
HI (HCP)
10+
P/L
Pravák
Značka
Ping, Srixon, Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB
Jak se na jamkovku 19.jamky sluší a patří, tak semifinále s @HonzaS v České Lípě neskončilo po osmnácti jamkách a museli jsme jít na jamku devatenáctou. Štěstí mi přálo, a tak jsem nakonec vyhrál a můžu vyhlížet soupeře do finále. Díky moc @HonzaS za skvělý zápas.
Nějak nerozumím zápisu, i když na konci to vyšlo.. :)
Jamkovka.jpg

Mirek_62

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih

HonzaS

Aktivní člen
Rok ZK
2017
Klub
Gc Grabšejn
HI (HCP)
22.9
19.jamka:
Představení
Inu jednoduše - na jamkách s indexem 1-3 jsem měl ránu k dobru, což na 6. přineslo square a na 12. dokonce výhru - tam jsem @RomanL trochu nalomil desetimetrákem ze zoufalství ;) Jinak skutečně nechybělo mnoho a i takové slepé kuře jako já mohlo najít zrno, hlavně tedy díky všem těm ranám k dobru. Byl to parádní zápas a jsem moc vděčný za příležitost si s @RomanL zahrát. @Dana se tímto dodatečně omlouvám

karlos

Guru fóra
Rok ZK
2013
Klub
BENGK
HI (HCP)
10+
P/L
Pravák
Značka
Ping, Srixon, Cleveland
19.jamka:
Představení
WITB
xDN - o x jamek prohrává
xUP - o x jamek vede
AS - remíza
Vše vztaženo k aktuálnímu stavu
To samozřejmě vím, jen mi uniklo že se to hrálo s vyrovnáním.. ;)

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom