Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jamkovka 19.jamky 2020

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-05-20

Stav
Uzamčeno.
Ahoj, hlásím výsledek jamkovky s @Marta. Zvítězil jsem po boji 3&1. Doufám, že se @Marta neurazí, když prozradím, že se nejednalo zrovna o divácky atraktivní zápas. K vidění byla spousta neproměněných patů, několik pěkných ran do větví stromů, drbanců a dalších překvapivých ran zejména na mé straně, a tak šlo nakonec o to, kdo toho zkazí míň. Ale co, i Tiger Woods měl své špatné dny. Nutno však dodat, že jsme si vybrali pro zápas v Poděbradech nejteplejší den v roce a podezřívám @Marta, že závěr vypustila, protože se lekla, že bychom za nerozhodného stavu pokračovali znovu na jedničce.😀. Golfu zdar a ... Dycky Most !!!
Neboj, neurazim, vždyť je to pravda, ke koukání to moc nebylo. Ale i tak ještě jednou díky za hru! Příště snad radši v dešti 😁
 
Dneska skvělý golfový match s @ati v Mladé Boleslavi. Ati se s dnešním extrémním větrem popasoval na výbornou, já se snažil nedat svou kůži zadarmo a sem tam sem se šťastnýma ranama držel ve hře 🙃
Nakonec ale zcela zaslouženě slaví Ati výhru 3/1,
ještě jednou gratulace a díky za super hru :)
 

Přílohy

  • 20200826_202159.jpg
    20200826_202159.jpg
    85,2 KB · Zobrazení: 364
Dneska skvělý golfový match s @ati v Mladé Boleslavi. Ati se s dnešním extrémním větrem popasoval na výbornou, já se snažil nedat svou kůži zadarmo a sem tam sem se šťastnýma ranama držel ve hře 🙃
Nakonec ale zcela zaslouženě slaví Ati výhru 3/1,
ještě jednou gratulace a díky za super hru :)
Koukám na tu skórkartu a muselo to být pěkně napínavé. Ati se musel hodně snažit. Gratuluji vítězi a tleskám za výkon poraženému.
 
Jak se na jamkovku 19.jamky sluší a patří, tak semifinále s @HonzaS v České Lípě neskončilo po osmnácti jamkách a museli jsme jít na jamku devatenáctou. Štěstí mi přálo, a tak jsem nakonec vyhrál a můžu vyhlížet soupeře do finále. Díky moc @HonzaS za skvělý zápas.
 

Přílohy

  • 20200911_164553.jpg
    20200911_164553.jpg
    124,5 KB · Zobrazení: 318
Jak se na jamkovku 19.jamky sluší a patří, tak semifinále s @HonzaS v České Lípě neskončilo po osmnácti jamkách a museli jsme jít na jamku devatenáctou. Štěstí mi přálo, a tak jsem nakonec vyhrál a můžu vyhlížet soupeře do finále. Díky moc @HonzaS za skvělý zápas.
Vy jste to hráli v Lípě a nedali jste vědět?! Máte to u mě. 👿
 
druhe semifinale s @ati probehne svatecni den 28.9. ve 14:00 na Ypsilonce :)
 
Jak se na jamkovku 19.jamky sluší a patří, tak semifinále s @HonzaS v České Lípě neskončilo po osmnácti jamkách a museli jsme jít na jamku devatenáctou. Štěstí mi přálo, a tak jsem nakonec vyhrál a můžu vyhlížet soupeře do finále. Díky moc @HonzaS za skvělý zápas.
Nějak nerozumím zápisu, i když na konci to vyšlo.. :)
Jamkovka.jpg
 
Inu jednoduše - na jamkách s indexem 1-3 jsem měl ránu k dobru, což na 6. přineslo square a na 12. dokonce výhru - tam jsem @RomanL trochu nalomil desetimetrákem ze zoufalství ;) Jinak skutečně nechybělo mnoho a i takové slepé kuře jako já mohlo najít zrno, hlavně tedy díky všem těm ranám k dobru. Byl to parádní zápas a jsem moc vděčný za příležitost si s @RomanL zahrát. @Dana se tímto dodatečně omlouvám
 
xDN - o x jamek prohrává
xUP - o x jamek vede
AS - remíza
Vše vztaženo k aktuálnímu stavu
To samozřejmě vím, jen mi uniklo že se to hrálo s vyrovnáním.. ;)
 
Dnes druhe semifinale s @ati na Ypsilonce, hra za turnajem zadna slava a dest tomu taky nepridal, nakonec jsem utrpel vyhru 5/3 a uz se tesim na finale s @RomanL :)
 
Dnes druhe semifinale s @ati na Ypsilonce, hra za turnajem zadna slava a dest tomu taky nepridal, nakonec jsem utrpel vyhru 5/3 a uz se tesim na finale s @RomanL :)

Gratulace. Přilep pak skorku!
 
Včera, dne 12.10.2020 proběhlo finále letošní jamkovky v pyšelském klubu Loreta.
Zápas začal v 10:00 a @RomanL se hned na první jamce dostal do vedení díky zachráněnému paru, jelikož měl ránu k dobru, můj par nestačil.
Nicméně hned na druhé jamce jsem si vzal jamku zpátky i přes neproměněný krátký putt do birdie.
Třetí jamka byla vyrovnána pro oba soupeře.
Na čtvrté jamce jsem zahrál jediné bogie zápasu a Roman toho dokázal skvěle využít a ujal se vedení.
Na páte jamce jsme chvíli čekali na greenkeepery, kteří prořezávali fairwaye, ale těch pár minut az 30% slevu stálo :) bod pro mě, vyrovnáno.
Další průběh už byl bez zápletky a série mých nudných parů až do 14. jamky vyústila v mou výhru 6/4.
Hřiště mokré, místy až podmáčené, greeny propíchané a zapískované, žádná sláva.
AB254D7F-4766-449C-898D-79B8DF9B7794.jpeg

ADC8FBEC-5BA0-44EB-8848-ECA19A741D41.jpeg

4D83943B-3DFA-49AB-842E-6463C49FCE46.jpeg
 
Děkuji Janovi, že detailně popsal moji nejpovedenější část zápasu - první 4 jamky - a nezmínil se o mých několika ranách z jednoho bunkeru, luxusní ráně do středu biozóny a ranách do vody, kdy v jednom případě dokonce ani pátá žabička nazvládla vyskočit ven. Díky těmto frajeřinám jsem mu cestu k vítězství dost usnadnil a nebyl jsem důstojným finálovým soupeřem. Janovi gratuluji a děkuji za pohodový zápas a těším se na jamkovku zase za rok.
 
Díky @JanKostalCZE i @RomanL. Vyhlášení udělám trochu později, alespoň virtuální.
Teď jen, když mi včera @JanKostalCZE posilal na whatsapp info. No, nezabili byste ho? :)

Výstřižek.JPG


Úplně ho lituju, takový nudný golf. :)
 
Včera, dne 12.10.2020 proběhlo finále letošní jamkovky v pyšelském klubu Loreta.
Zápas začal v 10:00 a @RomanL se hned na první jamce dostal do vedení díky zachráněnému paru, jelikož měl ránu k dobru, můj par nestačil.
Nicméně hned na druhé jamce jsem si vzal jamku zpátky i přes neproměněný krátký putt do birdie.
Třetí jamka byla vyrovnána pro oba soupeře.
Na čtvrté jamce jsem zahrál jediné bogie zápasu a Roman toho dokázal skvěle využít a ujal se vedení.
Na páte jamce jsme chvíli čekali na greenkeepery, kteří prořezávali fairwaye, ale těch pár minut az 30% slevu stálo :) bod pro mě, vyrovnáno.
Další průběh už byl bez zápletky a série mých nudných parů až do 14. jamky vyústila v mou výhru 6/4.
Hřiště mokré, místy až podmáčené, greeny propíchané a zapískované, žádná sláva.
Zobrazit přílohu 14546
Zobrazit přílohu 14547
Zobrazit přílohu 14548
Gratulace
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom