Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jamkovka 19.jamky 2019

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-04-19

Stav
Uzamčeno.
prvni kolo playoff s @Jerry na skvele pripravenem Kacove ve VIP teetimu 8:00, nadherne pocasi i pripravenost hriste, od posledni hry s Jerrrym se jeho ku***sky doprava zmenilo na ku***sky doleva, tedy ma vyhra v pomeru 8/7, nutno dodat, ze jsem byl -2 a Jerry mel do te doby jen 2 rany k dobru.
59D4ACA8-C03B-435D-9C8D-3082B9A60F5E.jpeg
 
Dneska čtvrtfinálový souboj mezi @Šnek a @sob1662 v Bohdanči, nakonec jsem vydřel výhru 2/0.
Byl to skvělý den na golfu, ještě jednou díky @Šnek Za super hru!
Souhlasím, byla to pohodička. Kvůli takovým pohodovým dnům člověk hraje ...
Díky a zase někdy ahoj
 
Souhlasím, byla to pohodička. Kvůli takovým pohodovým dnům člověk hraje ...
Díky a zase někdy ahoj
Martine musíš zlepšit finiš. Tvé poslední jamky budou brzy pověstné.
 
Martine musíš zlepšit finiš. Tvé poslední jamky budou brzy pověstné.
Jojo, taky mě to napadlo :)
 
Martine musíš zlepšit finiš. Tvé poslední jamky budou brzy pověstné.
A jak se to tak dělá??? Je nějaká paušální rada pro nás (nejen pro @Šnek ) , kteří pravidelně k..víme poslední jamky?:)
 
A jak se to tak dělá??? Je nějaká paušální rada pro nás (nejen pro @Šnek ) , kteří pravidelně k..víme poslední jamky?:)
Zahrát je líp a nehrát jak mamlas! :D

Na Grabštejně poslední dvě jamky neumím a asi nikdy jsem je nezahrál dobře.
Ale dneska proti mě byly na posledních jamkách i "puntíky" - rány k dobru pro Jirku. My jsme ty poslední dvě zahráli oba skoro stejně (na #17 oba double bogey po neproměněném metr a kousek patu, na #18 já zase double a to jsem jí potřeboval vyhrát, Jirka na pohodu v podstatě vyklusával do cíle - asi bogey, jestli si to pamatuju dobře.

Aby to neznělo nějak blbě - Jirka hrál fakt skvěle a až ty poslední dvě jamky se nám úplně nepovedly, jinak padly berdíci a spousta parů na obou stranách!
 
Upraveno:
prvni kolo playoff s @Jerry na skvele pripravenem Kacove ve VIP teetimu 8:00, nadherne pocasi i pripravenost hriste, od posledni hry s Jerrrym se jeho ku***sky doprava zmenilo na ku***sky doleva, tedy ma vyhra v pomeru 8/7, nutno dodat, ze jsem byl -2 a Jerry mel do te doby jen 2 rany k dobru.
Bylo to naprosto bez obrany. Přesto, že jsem zahrál šest nebo sedm parů neměl jsem vůbec šanci. Za celou 18-ku zahrál jedinou blbou ránu. Přesto furt držkoval. No řeknéte sami, není k nasrání zahrát v regulaci na grýn místo do 3 metrů vlevo od jamky celých 5 metrů vpravo? Z tohoto ohledu není opravdu jednoduché si s ním jít zahrát, jinak je ale vpohodě... :p ;)
 
No pánové, mám své favority ;) , nebudu psát jaké, abych se těch druhých nedotkla a každopádně vám držím palce a přeji hezkou hru!
Jo a ať vyhraje ten lepší!:up:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom