Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jamkovka 19.jamky 2019

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-04-19

Stav
Uzamčeno.
Dnes Pyšely vs @Marek90, prohra 4/3 ale golf to byl parádní, hrál sem tam poprvé a to hřiště nemá chybu, musím se tam vrátit a některý rány hrát jinak. Díky za hru a pujčení té 2i, to musím někdě sehnat :)

7454
 
Dnes s @Míša Česká Lípa, jak jinak, vyhrála @Míša 6&5. Pohodová hra s pohodový flajtem. :)
 

Přílohy

  • DSC_0514.JPG
    DSC_0514.JPG
    120,8 KB · Zobrazení: 323
Ještě jednou díky, bylo to super a zítra držím palce.
Dík. Ukecala mě, že má místo ve flajtu. :D
 
V pátek jsme šli s @Lefty Boleslav. Vítězství Lefty 5&4. Na první devítce se přes nás přehnala 10 minutová sprška a po 15 nás vyhnala bouřka, ale jinak super den. 👍
 
Včera výhra nad HonzaS na Ypsilonce 2&1. Super den na golfu, hřiště krásně vysekané (skoro až moc), míčky dobíhaly jako blázen. Díky za hru, bylo to perfektní odpoledne

7602
 
Do konce zakladnich kol chybi lehce pres dva tydny, konretne chybi tyto zapasy:

Skupina A
@Lefty vs. @RobertSlajs
@Lefty vs @macdav

Skupina B
@ati vs. @PFP
@Yahuu vs. @PFP
@Yahuu vs. @sob1662
@Marta vs. @sob1662

Skupina C
@HonzaS vs. @Mirda
@Mirda vs. @Míša
@Míša vs. @Šnek

Skupina D
@R.U. Terwilliger vs. @Seppper

Prosim, nezapomente zapasy odehrat, pokud mate nekdo jakykoliv problem, napiste mi do zprav.
Pokud je nejaky z techto zapasu jiz odehran, pripomente se do komentaru s vysledkem, mohl jsem ho prehlednout.

14.7. Konec!!
 
@Mirda vs @Míša odehráno včera na Ypsi. Měla jsem víc štěstí :) , krásný večer na golfu.
 

Přílohy

  • Jamkovka.jpg
    Jamkovka.jpg
    52,8 KB · Zobrazení: 317
jj byl to super den. Evidentně mi pomáhá hrát s dobrými hráči :) nutno přiznat, že tohle bylo mé životní kolo. díky za hru!
42stb neni kazdy den :) Skvely vykon!!
 
Dneska příjemné odpoledne s @Marta v Poděbradech, nakonec jsem vyhrál 6/5.
Ještě jednou díky za hru!
Jinak hřiště v překvapivě dobrém stavu. Greeny trochu chlupaté, ale na to jak na tom byly Poděbrady loni, tak luxus.
7628
 
Pridavam znovu poděkování za bezva odpoledne se @sob1662 a prima hru. Hřiště opravdu bezva, až na ty komáry, repelent je snad ještě přitahuje....No a moje prohra? Každá hodina strávená na golfu v bezva společnosti je výhra ;)
 
Až se dohrabu k vozíku přidám i fotku skórky, teď se musíte smířit s lakonickým konstatováním, že na Grabštejně @Mirda porazil @HonzaS 4&2 Bylo sucho a ty dlouhý hole jsem měl nechat v autě a hrát to všechno 7 dopadlo by to určitě jinak - třeba 2&1 😝
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom