Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jamkovka 19.jamky 2019

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-04-19

Stav
Uzamčeno.
Když jsme u těch fotek :) putovni pohar pro vitěze plus památní neprenosná plaketa. A nejaké ty drobnosti.

F4FEC187-37A2-41ED-B699-DE070F1F6C85.jpeg
 
Dnes v Beřovicích nervy drásající boj s @ati, kdy o vítězi rozhodla až poslední jamka!
Každopádně jsem byl tím šťastnějším, takže hlásím vítězství 1/0.
Díky moc za super den, bylo to super.
7271
 
Byla jsi statečná :up:
Díky. Takovej šrot jsem hrála, driver mi odešel, železem jsem ryla v zemi....Ale bylo fakt krásně ;)
 
Skupina C další hra na Grabštejně (společně s předchozím příspěvkem)
7397


@Mirda vs @Šnek: AS
Od začátku vyrovnaný zápas, kde jsem byl po pár jamkách v bezhlavém vedení o jednu. Pak jsem chvíli vedl o dvě jamky, aby Mirda o něco později něco stáhnul. Tahali jsme se o ránu nahoru a dolu, někdy oba bogey, jindy oba par.
On mi nevěřil, že poslední dvě jamky neumím zahrát a že i když vedu po patnáctce o dvě, tak to vlastně celé směřuje k remíze. Pak uhrál par a remízu na jamce jistým čtyřmetrovým patem do paru na šestnáctce. Na sedmnáctce už házel flintu do žita, když druhou ránu šoupnul do lesa. No asi jsem ho dost překvapil, když jsem ten samý les zahrál hned vzápětí taky. Takže jamku na pohodu vyhrál a šel na odpaliště osmnáctky jako první. Tam se nejdřív zase rozložil krtkem při drajvu, ale já ho uklidnil zátahem až za fervej dvojky. On druhou poslal skoro do rafu (nechal si pohodových 20 cm rezervu), ale třetí už byl v klidu na grýnu. Po prvním předlouhém patu pak klidným asi pětimetrovým doklepnutím do bogey vyhrál jamku a tím vyrovnal celý souboj.
Snad správně jsme našli v pravidlech, že ve skupině je remíza možná a mohli jsme jít na chvilku pokecat do klubovny plánovat další kola.
Na jamce #17 jsou obrácená čísla počtu ran, všiml jsem si toho až teď, ale to snad ničemu nevadí, důležité jsou uhrané jamky
7395
 
Včera jamkovka na Kacove s @Lefty, byl to napinavy boj az do posledni jamky, musim jen smeknout pred skvelym Marcelovym kolem za 87, z toho Meadows za 41!! Hrďe jsem se na celou jamkovku postavil na panska, cerna odpaliste, ale nemyslim si, ze bych ze zlutych zahral jinak, no... kdo vi :D Nakonec ma prohra 1/0.
Gratulace vitezi!! Ikdyz hraje na spatnou stranu :D
(foto skorky dodam)
BAB05506-E4EA-40E5-9564-6E5B953A11F7.jpeg
 
Oba druhou na pětiparu.... byla to dnes zajímavá hra....
 

Přílohy

  • EE9EC42C-9165-4131-A72B-D69FD3EF3574.jpeg
    EE9EC42C-9165-4131-A72B-D69FD3EF3574.jpeg
    173,1 KB · Zobrazení: 311
Prvním postupujícím do playoff je @Jerry, ktery vyhral vsechny sve zapasy, gratulace!!
Zde prubezne vysledky:
Snímek obrazovky 2019-06-03 v 11.24.25.png

Snímek obrazovky 2019-06-03 v 11.29.33.png
 
no jo, @RobertSlajs v sobotu pařil v Karlíně... s touhle životosprávou to daleko nedotáhneš:down:
 
no jo, @RobertSlajs v sobotu pařil v Karlíně... s touhle životosprávou to daleko nedotáhneš:down:
Hm, byl jsem tam autem, nepil jsem, abych se zodpovědně připravil na @JanKostalCZE a dopadlo to...dle očekávání:)
6&5 pro všudehrála. Jednu jamku jsem ale vyhrál, tím jsem splnil svůj vnitřní limit. Jan říkal, že to neplatí, že jsem tam měl ránu k dobru:)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom