Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jamkovka 19.jamky 2019

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-04-19

Stav
Uzamčeno.
BTW. cervene kameny byli na kazde jamce 2, takze pokud je nevidis koukal si spatne.
Pokud chces narazet na to, ze kdysi jsem hral Konopiste v zime z jinych z nez bilych (ano bylo to ze zlutych - bile jiz na hristi nebyli - ktere byli fyzicky na odpalisti kde byvaji modre) takze kdyz uz mel jsem jit dle toho na modre, ale byl jsem upozornen souteznim vyborem ze tahle soutez se hraje z odpalist z kterych jsem hral.

@mkopcak Kdy budete mit konecne v Horechledech take odpaliste pro pany?

Ze ses to ty, plac sem se pres kapsu a mas je tam, abys nefnukal. Snad ti ta zelena vzdalenost nebude delat problemy...

3302BE24-843B-4877-A1A0-114EBA711F1C.jpeg
 
Úplně se to do tohto vlákna nehodí, ale proč je to v angličtině, na českém hřišti?

Tee, fairway, green, clubhouse,...
 
Já nic, já řidil. Marek si dal paňáka po devítce, ale asi byl malej ... :p. Byl to vyrovnanej zápas, Marek měl holt jen smůlu, že se mi druhou devítku splašili kladiva a dal jsem jí za 39 a to v tom byl jeden dabláč. To je situace která se stává zřídka, a "zřidka" vyšlo zrovna na dnešek. :) První devítka byla naopak z mojí strany dlouho neveselá (3x voda 1x aut.:cry:). Kéž bych mohl i tomto říci, že se to stava zřídka.
Jinak to bylo velice přijemné odpoledne. S Markem jsem se potkal naživo poprvé a je to fajn pohodovej parťák. Dík mu za hru.:up:
 
Aspoň něco mají světové, takové malé slunce seno a ...

Kdybys nějakýmu slovíčku nerozuměl, pomůžu ti s překladem.
 
Poslušně hlásím výsledek dnešní jamkovky @Marta vs. @PFP .

7105

Vzhledem k vyrovnanosti jsem musel použít moravskou lest a panák slivovice z placatice nabídnuté na zdraví na 11.jamce vykonal své. Mirek Dušín by se asi zastyděl, ale já ne - netušil jsem totiž, jak brutálně to zapůsobí ...
Bez ohledu na výsledek a nějaké ty drobné promile jsme to došli v klidu, míru a za hezkého počasí. Marto, díky za hru.
 
Poslušně hlásím výsledek dnešní jamkovky @Marta vs. @PFP .

Zobrazit přílohu 7105
Vzhledem k vyrovnanosti jsem musel použít moravskou lest a panák slivovice z placatice nabídnuté na zdraví na 11.jamce vykonal své. Mirek Dušín by se asi zastyděl, ale já ne - netušil jsem totiž, jak brutálně to zapůsobí ...
Bez ohledu na výsledek a nějaké ty drobné promile jsme to došli v klidu, míru a za hezkého počasí. Marto, díky za hru.
Skočila jsem ti na lest se slivovicí, ale máš jí výbornou! ;) ( podle výsledků to vypadá jak kdybych vypila celou flašku) a i já díky za prima hru, fakt skvělý den.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom