Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jamkovka 19.jamky 2019

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-04-19

Stav
Uzamčeno.
Protože hrozí, že víc hráčů může mít shodný počet bodů, jaká budou další kritéria? Další zápasy asi nikam nevmáčkneme :cool:
 
Nevymejšlej složitosti ... stejně vymyslíš maximálně to, že místo sedmičky použiješ něco delšího....

Kratšího, s delšíma holema se cíl zasahuje hůř...
 
Protože hrozí, že víc hráčů může mít shodný počet bodů, jaká budou další kritéria? Další zápasy asi nikam nevmáčkneme :cool:
Vždyť vo tom už chvíli diskutujeme. Souboj na hole. Kdo koho dřív trefí holí do holeně, vyhrává ... ;)
 
Protože hrozí, že víc hráčů může mít shodný počet bodů, jaká budou další kritéria? Další zápasy asi nikam nevmáčkneme :cool:
napred vzajemny zapas, v pripadne remizy bude zalezet na poctu jamek potrebnych k vyhre - kolik nestihl dohrat v pripade prohry
pr.
1. zapas 3/2 W +2
2. zapas 4/3 L -3
3. zapas 5/3 W +3
4. zapas 1dn L 0
celkem skore +2
 
No hezké je to...jen fakt nevim co s těmi profíky budu na hřišti dělat... :eek:
Neboj, zalozime skupinu neprofiku...
 
napred vzajemny zapas, v pripadne remizy bude zalezet na poctu jamek potrebnych k vyhre - kolik nestihl dohrat v pripade prohry
pr.
1. zapas 3/2 W +2
2. zapas 4/3 L -3
3. zapas 5/3 W +3
4. zapas 1dn L 0
celkem skore +2

...a kdyz to nebude stacit, tak rozhodne pak poradi dle zaplaceneho startovneho. :)
 
Pro soutěžní výbor @JanKostalCZE, @Yahuu , @requo :
Skupina C žádá o odklad finálního termínu pro 1.-4.kolo na 30.6.2019
 
Prvni zapas letosni Jamkovky 19.jamky prave zacal :)
E9AB81A5-17D9-4B49-AAB4-9D660F0DB221.jpeg
 
Uf první turnaj mám za sebou. Dvě vyhrané jamky jsou pro mne úspěch, první letošní osmnáctka, bez jakéhokoliv tréninku před a hned dlouhá Kuňka. Díky za fajnovou hru.
 
Vznáším oficiální protest, @ati hrál zcela zjevně ze špatných odpališť - nikde nevidím červenou barvu!
vzdyt vis, ze na kunce jsou prohozena zluta a modra, takze vlastne hral z modrych :D
 
Samej bunkr, však víš ;):D:Dmě přišlo super, @JanKostalCZE remcal...
V sobotu tam maji hrat golfovou cast Ski&golf. A v pondeli jsem u zubare v Hradci, tak zvazuju, dle stavu mych ust, ze bych se tam pak zastavil...,
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
V sobotu tam maji hrat golfovou cast Ski&golf. A v pondeli jsem u zubare v Hradci, tak zvazuju, dle stavu mych ust, ze bych se tam pak zastavil...,
pokud to bude porad za 500, tak bych nevahal. za vice to nestoji
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Na teetime už je zítra cena 1.300,-, tak to jsem vlastně ráda, že jsem to odehrála dneska, výrazně jsem ušetřila :D:D
 
Vznáším oficiální protest, @ati hrál zcela zjevně ze špatných odpališť - nikde nevidím červenou barvu!
BTW. cervene kameny byli na kazde jamce 2, takze pokud je nevidis koukal si spatne.
Pokud chces narazet na to, ze kdysi jsem hral Konopiste v zime z jinych z nez bilych (ano bylo to ze zlutych - bile jiz na hristi nebyli - ktere byli fyzicky na odpalisti kde byvaji modre) takze kdyz uz mel jsem jit dle toho na modre, ale byl jsem upozornen souteznim vyborem ze tahle soutez se hraje z odpalist z kterych jsem hral.

@mkopcak Kdy budete mit konecne v Horechledech take odpaliste pro pany?
 
FAQ-TECH vsuvka pro účastníky Jamkovky (dik @Jerry):

Pro rychlý přístup ke skupinám A, B, C, D - soukr salonky pro jamkovky je možno využít následující způsoby:

1.způsob: navigace - fórum, sekce Ostatní (skoro dole), fórum/kategorie Salónky "Pod Jamkou"
2.způsob: využít odkazy na homepage s rychlým proklikem na konkrétní salonek viz screen

Výstřižek.PNG

3.způsob: přidat si salónek mezi Sledovaná vlákna kliknutím na "Sledovat" u daného vlákna v pravém horním rohu

sledovat.PNG

a následně kliknout v liště na šipku u "Fórum" aby se rozjela nabídka a kliknout na Sledovaná vlákna, zobrazí se seznam vašich sledovaných vláken/fór.

sledovaná vlákna.PNG
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom