Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jamkovka 19.jamky 2019

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-04-19

Stav
Uzamčeno.
Pokud vás bude lichý nebo nějak špatný počet, tak si s dovolením také zahraji.
Pokud vás bude akorát do pavouka, tak nee...
Ikdyž mi to dal Mr.Jan příkazem :)
Po domluvě s ním, prosím o počítání HCP 27
Platbu provedu jakmile bude jasné, kolik vás finálně je, pokud to tak lze ;)
Nejde.... zaplať a hraješ!!!
 
Poslední sance se prihlasit a zahrat si o prvniho Mistra 19.jamky v jamkové hre. Prihlaste se, zitra dopo to uz nepujde. :)

Zaciname 1.4.
 
Ok, hotovo. Aktuálně přihlášených na první ročník se zaplaceným startovným je celkem 20 borců a borkyň. :) Poslední řady přihlášených doplnil @Lefty.

Těšte se na rozlosování, v průběhu tohoto týdne to @JanKostalCZE při nudných předmětech ve školech rozlosuje a dá vám všem vědět. Tímto hlavní slovo předávám @JanKostalCZE. Hezkou hru všem!
 
Ahoj,
z duvodu poctu prihlasenych se soutezni vybor rozhodl pro zmenu systemu hry, ktery bude nasledujici:
20 hracu bude rozdeleno/rozlosovani do 4 skupin po 5 hracich podle lokality. Zapas odehraje kazdy z kazdym. Ze skupiny postoupi dva nejlepsi hraci do playoff, ktere se bude skladat z 8 hracu, kteri budou hrat vyrazovacim zpusobem az do konce. Kazdy hrac tedy odehraje 4-7 kol jamkovky. :)
Na kazde kolo bude 3-4 tydny.
Informace budou upraveny i v uvodnim prispevku.
Dekuji za pochopeni a preji mnoho skvelych vysledku.
 
Včera proběhlo losování nějaké série WGC Dell Matchplay, ale dnes přichází to důležitější, kam se na nás hrabe Austin.
Slanostní rozlosování do skupin. Termíny budou doplněny v dalším a úvodním příšpěvku :)
Skupina A: @JanKostalCZE @RobertSlajs @Lefty @Marklar @macdav
Skupina B: @ati @Yahuu @Marta @PFP @sob1662
Skupina C: @Dana @HonzaS @Mirda @Míša @Šnek
Skupina D: @R.U. Terwilliger @Jerry @Marek90 @Seppper @Marek90
Snímek obrazovky 2019-03-26 v 7.54.32.png
Snímek obrazovky 2019-03-26 v 7.54.40.png
Snímek obrazovky 2019-03-26 v 7.54.49.png
 
Skupino A těště se, včera jsem si dal udělat nové gripy a při té příležitosti zakoupil novou bambitku... když to není rukama, musel jsem na vás zainvestovat.

Ale vážně, je nějaký systém jak se domlouvat na zápas?
 
Skupino A těště se, včera jsem si dal udělat nové gripy a při té příležitosti zakoupil novou bambitku... když to není rukama, musel jsem na vás zainvestovat.

Ale vážně, je nějaký systém jak se domlouvat na zápas?
bude doplneno v prubehu dne, ale strucne, bude vytvorena spolecna konverzace pro kazdou skupinu zvlast, kde se budete moct domluvit :)
 
Dotaz: Jak se pozná kdo je vyzyvatel a navrhuje tedy hřiště a termín? Chybí mi v tabulkách HCP, ze kterého by se to dalo určit?
 
Dotaz: Jak se pozná kdo je vyzyvatel a navrhuje tedy hřiště a termín? Chybí mi v tabulkách HCP, ze kterého by se to dalo určit?
dobry postreh, diky, budu muset projit vsechny hrace a vypsat to, tabulku pridam do spolenceho vlakna i do salonku
 
Rozlosování a salónky jednotlivých skupin jsou připravené.
Každý hráč je v salónku své skupiny, kde má kontakt na soupeře a rozpis utkání.
Do startu soutěže doplním ještě tabulku s hcp :)
 
dobry postreh, diky, budu muset projit vsechny hrace a vypsat to, tabulku pridam do spolenceho vlakna i do salonku
Šnek aktuálně 8.8, Míša 6.8 (abys to nemusel složitě hledat)
 
Rozlosování a salónky jednotlivých skupin jsou připravené.
Každý hráč je v salónku své skupiny, kde má kontakt na soupeře a rozpis utkání.
Do startu soutěže doplním ještě tabulku s hcp :)
28,6, abys to nemusel hledat
 
hcp doplneny u hracu v saloncích :)
 
No hezké je to...jen fakt nevim co s těmi profíky budu na hřišti dělat... :eek:
 
No hezké je to...jen fakt nevim co s těmi profíky budu na hřišti dělat... :eek:

V nestřeženém okamžiku 7kou do spánku a odtáhnout někam do křoví. Minimalně dva z tvých soupeřů nikomu chybět nebudou😜
 
No hezké je to...jen fakt nevim co s těmi profíky budu na hřišti dělat... :eek:
Já mám tedy v plánu je nějak rozhodit, zatím vymýšlím strategii ;) Nápad @mkopcak je super, přeci jen se ale zamýšlím nad něčím malinko sofistikovanějším;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom