Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jamkovka 19.jamky 2019

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-04-19

Stav
Uzamčeno.
První semifinále odehrané dnes na Konopišti - D´Este za krásného počasí.
Výsledek @Lefty vs @sob1662 1up (výhra na 18.jamce) pro Leftyho
Byla to bitva o každou jamku, kdy Jirka vedl po devítce o dvě jamky. Mně se podařilo skore otočit 4 pary v řadě, ale na 16. jamce po PARu Jrika opět vyrovnal (já s trojputem bogie), 17 oba PAR, přičemž Jirka náááádhernou záchranou ranou poslal druhou ránu na metr a půl k tyči. Nakonec rozhodla poslední jamka, kde si Jirka vybral slabší chvilku a rány z týčka poslal do autu :(
Celkově to byl velice příjemný den za krásného počasí se super parťákem a v mém případě dvěmi naprosto rozdílnými devítkami, kdy jsem na druhé zahrál o 10 ran méně než na první...
 
Mě nezbývá než smeknout před Marcelovým výkonem a hrou a to především na druhé devítce. Vítězství naprosto zasloužené, ještě jednou tedy velká gratulace a poděkování za super den! :up::up:
Našemu boji by samozřejmě slušelo rozuzlení až na greenu 18 jamky, ale já tomu zkrátka nedal šanci a pro jistotu sem z týčka poslal do autu 3 naprosto identické rány 😂😂

Díky rovněž organizačnímu výboru za celou jamkovku, už teď se hlásím na příští ročník :up::)
 
Tak Jan vyhrál kontumcne, mne na hřiště nepustili zdraví, nebu teda spíš nemoc...

To mě moc mrzí. Ok. Dej se brzy dohromady.

---

Takže finalisté jsou @JanKostalCZE a @Lefty. Pánové, kdy a kde? :)
 
Na to se snad pojedu podívat 😂👍vypadnou s finalistou je to mě vlastně čest
zatim to vypada na 18.10. na Slapy :)
 
konecny vysledek 6/4 pro me :)
BA748927-3396-459A-912A-F924D7DD2A66.jpeg
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom