Jamkovka 19.jamky 2019

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-04-19

Šnek

Aktivní člen
11.10.2018
245
298
63
Zeleneč
Jméno
Martin Záhumenský
Dneska čtvrtfinálový souboj mezi @Šnek a @sob1662 v Bohdanči, nakonec jsem vydřel výhru 2/0.
Byl to skvělý den na golfu, ještě jednou díky @Šnek Za super hru!
Souhlasím, byla to pohodička. Kvůli takovým pohodovým dnům člověk hraje ...
Díky a zase někdy ahoj

Mirda

Aktivní člen
25.3.2017
131
98
38
Praha
Jméno
Miroslav Hybš
Souhlasím, byla to pohodička. Kvůli takovým pohodovým dnům člověk hraje ...
Díky a zase někdy ahoj
Martine musíš zlepšit finiš. Tvé poslední jamky budou brzy pověstné.

PFP

Aktivní člen
10.9.2017
206
300
73
Jméno
Pavel
Martine musíš zlepšit finiš. Tvé poslední jamky budou brzy pověstné.
A jak se to tak dělá??? Je nějaká paušální rada pro nás (nejen pro @Šnek ) , kteří pravidelně k..víme poslední jamky?:)

Šnek

Aktivní člen
11.10.2018
245
298
63
Zeleneč
Jméno
Martin Záhumenský
A jak se to tak dělá??? Je nějaká paušální rada pro nás (nejen pro @Šnek ) , kteří pravidelně k..víme poslední jamky?:)
Zahrát je líp a nehrát jak mamlas! :D

Na Grabštejně poslední dvě jamky neumím a asi nikdy jsem je nezahrál dobře.
Ale dneska proti mě byly na posledních jamkách i "puntíky" - rány k dobru pro Jirku. My jsme ty poslední dvě zahráli oba skoro stejně (na #17 oba double bogey po neproměněném metr a kousek patu, na #18 já zase double a to jsem jí potřeboval vyhrát, Jirka na pohodu v podstatě vyklusával do cíle - asi bogey, jestli si to pamatuju dobře.

Aby to neznělo nějak blbě - Jirka hrál fakt skvěle a až ty poslední dvě jamky se nám úplně nepovedly, jinak padly berdíci a spousta parů na obou stranách!

Upraveno:

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
2,093
2,244
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
prvni kolo playoff s @Jerry na skvele pripravenem Kacove ve VIP teetimu 8:00, nadherne pocasi i pripravenost hriste, od posledni hry s Jerrrym se jeho ku***sky doprava zmenilo na ku***sky doleva, tedy ma vyhra v pomeru 8/7, nutno dodat, ze jsem byl -2 a Jerry mel do te doby jen 2 rany k dobru.
Bylo to naprosto bez obrany. Přesto, že jsem zahrál šest nebo sedm parů neměl jsem vůbec šanci. Za celou 18-ku zahrál jedinou blbou ránu. Přesto furt držkoval. No řeknéte sami, není k nasrání zahrát v regulaci na grýn místo do 3 metrů vlevo od jamky celých 5 metrů vpravo? Z tohoto ohledu není opravdu jednoduché si s ním jít zahrát, jinak je ale vpohodě... :p ;)

Marta

Guru fóra
22.2.2016
1,402
1,116
123
Jméno
Marta N.
No pánové, mám své favority ;) , nebudu psát jaké, abych se těch druhých nedotkla a každopádně vám držím palce a přeji hezkou hru!
Jo a ať vyhraje ten lepší!:up:

WebGolf.cz