Jamkovka 19.jamky 2019 (přihlášky do 24.3.)

V kalendáři akcí 19.jamky: 01-04-19

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,649
2,883
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Už dohromady máme 14 hrdinů. Nově jejich řady rozšířili @Yahuu, @sob1662, @PFP (přidáno na úvod). :up:

Tak ještě alespoň dva? Co? :)

V původním vlákně Jamkovka? Kde jsme to na základě myšlenky @Yahuu upekli, měli zájem, resp. zaujalo je to (co jsem teď procházel tamní příspěvky): @Klok, @Trenér, @R.U. Terwilliger, @mkopcak, @Marta - byli tedy i další, ale z textů zájem účastnit se úplně nebyl zřejmý. Tak co, kdo se "pochlapí" (Marta promine)? :) Samozřejmě vítáni jsou i další.

Upraveno:
  • To se mi líbí, Shot!
Reactions: JanKostalCZE

Yahuu

Aktivní člen
27.3.2017
287
227
53
Už dohromady máme 14 hrdinů. Nově jejich řady rozšířili @Yahuu, @sob1662, @PFP (přidáno na úvod). :up:

V původním vlákně Jamkovka? kde jsme to na základě myšlenky @Yahuu upekly, měli zájem, resp. zaujalo je to (co jsem teď procházel tamní příspěvky): @Klok, @Trenér, @R.U. Terwilliger, @mkopcak, @Marta - byli tedy i další, ale z textů zájem účastnit se úplně nebyl zřejmý. Tak co, kdo se "pochlapí" (Marta promine)? :) Samozřejmě vítáni jsou i další.
To jsme si to holky pěkně upekly.....

• To se mi líbí, Shot!
  • Wow
Reactions: requo a PFP

R.U. Terwilliger

Člen fóra
30.11.2017
98
87
28
Cheb
Jméno
Marek Tůma

V původním vlákně Jamkovka? Kde jsme to na základě myšlenky @Yahuu upekli, měli zájem, resp. zaujalo je to (co jsem teď procházel tamní příspěvky): @Klok, @Trenér, @R.U. Terwilliger, @mkopcak, @Marta - byli tedy i další, ale z textů zájem účastnit se úplně nebyl zřejmý. Tak co, kdo se "pochlapí" (Marta promine)? :) Samozřejmě vítáni jsou i další.
Samo jdu do toho. Teprve teď jsem si vlákna všimnul. Snad se mi podaří nezapomenout a odpo poslat startovné. :oops:

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
2,200
2,374
123
Jméno
Martin Kopčák
Jsou. Treba @mkopcak, ten se porad jeste neprihlasil ...
Kde jsme to na základě myšlenky @Yahuu upekli, měli zájem, resp. zaujalo je to (co jsem teď procházel tamní příspěvky): @Klok, @Trenér, @R.U. Terwilliger, @mkopcak, @Marta - byli tedy i další, ale z textů zájem účastnit se úplně nebyl zřejmý.
Já se samozřejmě moc rád zúčastním, pokud si hromadně odhlasujete, že zápasy se mnou se budou hrát vždy v Hořehledech a to buď v pondělí nebo úterý dopoledne první týden každý druhý měsíc, kdy mám teoreticky volno...

• Pobavilo, díky!
  • To se mi nelíbí
Reactions: PFP a JanKostalCZE

Marta

Guru fóra
22.2.2016
1,254
863
123
Jméno
Marta N.

Já tu nad tím pořád přemýšlím, já mám bobky abych to pak nějak postíhala...Ale což...tak mě napiš taky. Snad to nějak logisticky zvládnu.
A zaplaceno.

Upraveno:
  • To se mi líbí, Shot!
  • Super!
Reactions: requo a Dana

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,649
2,883
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Já tu nad tím pořád přemýšlím, já mám bobky abych to pak nějak postíhala...Ale což...tak mě napiš taky. Snad to nějak logisticky zvládnu.
A zaplaceno.
Zaplaceno
Paráda, aktuálně tedy s Vámi je přihlášených 16. Různých HCP jak včetně singlistů, tak PRO a i hobby s klubovým HCP. Krása. To bude spousta zážitků. :)

Francovka

Mazák fóra
26.9.2017
657
548
103
Vsetín
Jméno
František Řepa
Já se samozřejmě moc rád zúčastním, pokud si hromadně odhlasujete, že zápasy se mnou se budou hrát vždy v Hořehledech a to buď v pondělí nebo úterý dopoledne první týden každý druhý měsíc, kdy mám teoreticky volno...
A ještě za podmínky tlačení kočárku a hry pouze jednou holí ;)