Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jamka delší jak 600m je pro vás...

Jamka delší jak 600m je pro vás (více možností povoleno)...


  • Hlasovalo
    15

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
V blízkém okolí u sousedů máme dokonce i jednu 719m jamku, Penati - Legend, dle Euroepan Tour je to nejdelší jáma v Evropě. Ale i v ČR máme pár velikánů, např. v Mladé Boleslavi, 15. Ze žlutých 619, z bílých 652. Btw. ta nejdelší normální dle Guinessovy knihy rekordů je 3. jamka (par 7) v Gunsan Country Club, Jižní Korea.

6393

zdroj obr: http://www.golfpunkhq.com/travel-and-lifestyle/article/the-worlds-longest-golf-holes

Máte rádi dlouhé jamky? :) Která je pro vás The best?
 
Upraveno moderátorem:
Je to jáma, jako každá jiná. Jen s tím, že už na týčku můžu zapomenout na PAR.
 
btw, vsimli jste si, ze asijska hriste maji casto dva greeny?? :)
 
Je to jáma, jako každá jiná. Jen s tím, že už na týčku můžu zapomenout na PAR.
Proč bys měl zapomenout na par “7”, D-220+d4*180=940 čip a pat, par je sice pro hrajícího hobíka těžce dosažitelný, ale lze.
Uvádí proto, že doma LIPINY #7 par 5 mám nejvíce bidie.(500m).
 
V blízkém okolí u sousedů máme dokonce i jednu 719m jamku, Penati - Legend, dle Euroepan Tour je to nejdelší jáma v Evropě. Ale i v ČR máme pár velikánů, např. v Mladé Boleslavi, 15. Ze žlutých 619, z bílých 652. Btw. ta nejdelší normální dle Guinessovy knihy rekordů je 3. jamka (par 7) v Gunsan Country Club, Jižní Korea.

Zobrazit přílohu 6393
zdroj obr: http://www.golfpunkhq.com/travel-and-lifestyle/article/the-worlds-longest-golf-holes

Máte rádi dlouhé jamky? :) Která je pro vás The best?
Se docela divím, že to má HCP 1. To asi nenormoval Procházka :D:D:D
 
Paru 7 je v čr nekolik, staci prvni drive narvat do outu :D
 
Jamku dlouhou přes 550 m jsem snad ještě nehrál, takže tohle by byla asi výzva. Ale se svojí délkou bych se toho nebál. Tyhle extra dlouhé jamky nebývají asi moc záludné, takže se asi dají první dvě rány trochu narvat a pak je i green v regulaci reálný. Dva greeny máme i u nás v K. Varech - Racing. Ty s červenou vlajkou se hrajou jako první devítka a ty s bílou vlajkou se hrajou jako druhá devítka. U nás unikát, ve světě jich asi bude dost.
 
Jamka 6par 710 m v Penati je úžasná, zahrál jsem přes 220 m drive a byl jsem na žlutých odpalištích 5ti paru stejné jamky :)

obecně mám dlouhé jamky (bez záludností) rád
 
Paru 7 je v čr nekolik, staci prvni drive narvat do outu :D
to znám, jamka č.10 ve Slavkově - drive z kopce 300 m, scrambling Pw z kopce po větru 160 m na grýn, jednopat = 3 údery + 2 trestné za první ránu do outu === z toho plyne pěkný par.
 
Jamku dlouhou přes 550 m jsem snad ještě nehrál, takže tohle by byla asi výzva. Ale se svojí délkou bych se toho nebál. Tyhle extra dlouhé jamky nebývají asi moc záludné, takže se asi dají první dvě rány trochu narvat a pak je i green v regulaci reálný. Dva greeny máme i u nás v K. Varech - Racing. Ty s červenou vlajkou se hrajou jako první devítka a ty s bílou vlajkou se hrajou jako druhá devítka. U nás unikát, ve světě jich asi bude dost.
na Racingu to je jine, tam je to proto, aby to byla 18, kdezto v asijskych zemich, kde je zima, maji na normalnich 18jamkovych hristich dva greeny s rozlisnych typem travy, jeden na leto a druhy na jaro, podzim, pripadne zimu
napriklad 15 v MB je docela zaludna, po celou dobu vlevo out a vpravo vysoke stromy, par bunkeru a green s vlnou na zacatku
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom