Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jamka Jamka 009 - Karlštejn j. #2 - PAR 4

Jamka 009 - Karlštejn j. #2 - PAR 4

  • Jamka jako každá jiná...

    Hlasy: 0 0,0%
  • Vůbec ji nemám rád...

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    17

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jamka 009 - Karlštejn j. #2 - PAR 4
HCP: 7, 323
/285/251/220 m

Karlštejn 2.png


"Z prudkého kopce, kdy green vidíte hluboko pod sebou, hrajete na fairway vedle velkého bunkeru. Druhou ranou už byste měli atakovat green, který je za prohlubní. Green je velký a chrání ho dva mokřady. Za greenem je out."

mapka.png statistiky.PNG

Zdroje: https://www.karlstejn-golf.cz/golfove-hriste/detail/2
a https://www.teetime.cz/CourseDetail.aspx?id=28157992 (statistiky jamky za rok 2020 dle TT)

---
Co vy a tahle jamka, máte ji rádi? Nebo se vám nelíbí? Těšíte se na ní? Riskujete první ránu na grýn? :)
 
Upraveno:
Snažím se hrát do míst, kde na obrázku stojí ten golfista vlevo (i když většinou skončím v pozici golfisty vpravo 🤭),
druhou pak na grýn - a hlavně nepřehrát, za grýnem je sráz dolu a aut.
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Odpověděl jsem, že je pro mě oblíbená. Hrál jsem Karlštejn jen jednou a tuhle jamku si jako jedinou pamatuji. Moc hezká.
První ránu na green na to nemám délku..
 
Musím říct, že na Karlštejně je pro mne zábavná série jamek 1 - 6, pak už mě to nebaví. A 2ku spolu s údolím smrti řadím k tomu nejlepšímu, co lze u nás hrát. Má to vše, co na golfu zbožňuju - příroda, výhledy, šance, riziko...tohle je prostě super!
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Blbá přihrávka, tak bogey. Ale pěkná jamka
1613139101126.png
 
Nějaký pátek sem tam nehrál ale tenkrát taky na srabíka. Jinak mě Karel baví až na 17. a 18. jamku.

1613140998190.png
 
Vizuálně je to jedna z nejkrásnějších jamek u nás......ale já na ní většinou zahrál totální šrot:down:. Když jsem se mrknul do svých statistik, tak z pěti pokusů jen jedno bogey......o ostatních čtyřech výsledcích se mezi gentlemany nehovoří:)
 
Na Karlštejně jsem byl jenom jednou, a myslím, že na téhle to zrovna bylo velký špatný. Jamku jsem, co si pamatuju, otevřel dvěma topinkama/shankem do křoví pod odpalištěm :D
 
Podařilo se tady někomu první na grýn, resp zastavit to tam? On ten kopec je tedy tedy velký, tzn, že dopad by mohl být poměrně kolmý...

Pro mě je to tady riziko to zkoušet, hlavně díky těm vodám kolem (kam s jistotou pošlu až druhou ránu).

Jinak Jamka se mi líbí především vizuálně na první ránu - panoramata. Druhá rána a celkově spodní partie už opticky nic moc. Ale herně - paráda :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom