Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký nový hole?

J

JaCkup

Neregistrovaný
Dobrý den. Byl jsem si párkrát odpálit na odpališti a docela mě to baví a chtěl bych začít hrát, ale vůbec nevim, jak s holema. Na cvičišti mi vždycky nějakou půjčí, ale pak asi budu potřebovat svoje. Jsou v nich nějaké rozdíly? Na půdě doma leží nějaké staré hole, ani nevím kde se tam vzaly. Poznám nějak, jestli s nimi můžu hrát? Nebo si mám koupit nové? Na co si mám případně dát bacha? JaCkup
 
Dobrý den. Byl jsem si párkrát odpálit na odpališti a docela mě to baví a chtěl bych začít hrát, ale vůbec nevim, jak s holema. Na cvičišti mi vždycky nějakou půjčí, ale pak asi budu potřebovat svoje. Jsou v nich nějaké rozdíly? Na půdě doma leží nějaké staré hole, ani nevím kde se tam vzaly. Poznám nějak, jestli s nimi můžu hrát? Nebo si mám koupit nové? Na co si mám případně dát bacha? JaCkup
Zveřejni foto starých holí, dostane se ti hned několika názorů.
 
Ahoj,
tohle je hodne moc otazek a velmi malo informaci... ale krom toho, co je napsane vyse lze napsat nasledujici:
1. Jake jsou v nich rozdily? Rozdily jsou velke... hole mohou mit spatnou delku (treba detske), mohou mit spatnou flexi (zjednodusene tuhost... neco ala lyze), mohou mit pro tebe nevhodnou konstrukci (budou ti pripadat na hru tezke) a nebudes se s nimi snadno trefovat (nebudou umet odpustit nepresny zasah micku a kazda rana bude uplne jina). Krome toho se ti mohou spatne drzet - at uz z duvodu nevhodne tloustky gripu (rukojet) nebo povrchu (bude te drit, nebo naopak klouzat v ruce...). Funguje slusne paralela s lyzemi...
2. Stare hole... lze s nimi hrat? Tezko rici, kdyz neni znam typ a stav... obecne lze hrat skoro se vsim. Pokud nemaji znicene gripy (guma je roztrhana) a idealne jeste maji nejakou univeralni flexi (R) a jsou na spravnou stranu (levaci a pravaci nemaji stejne hole), pak mozna ano. Idealne je vyfot vcetne vsech napisu na hlave hole a tyci a postni to sem
3. Nakup novych (at uf fungl nebo bazar) je hodne i o tom, kolik si ochoten za ne utratit... uplne universalni rada neexistuje, takze musis trosku vice popsat, jaka je tva predstava... pripadne si muzes nechat poradit u profesionalu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom