Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký míček

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jakými hrajete míčky? Poznáte u míčků mezi jednotlivými značkami rozdíl? A kupujete si nové, nebo recyklované, případně hrajete s nalezenci?
 
Zásadně co nejvíc omlácené:). Nových je mi líto, prakticky okamžitě je ztrácím a rozdíl ve výsledcích taky nepozoruju:).
 
Já si asi dvakrát koupil starší, teď už víc než rok víc nacházím než ztrácím. Takže nalezenci..
Se pak nemůžu divit, že hraju do vody nebo křoví, když hraji s míčky z křoví nebo vody:)
 
cvicna kola hraju s nalezenci, ale pouzivam pouze ty lepsi (vetsinou 3 a vice plastove). na turnajich vetsinou hraju Titleist Pro V1x, posledni dobou se mi dobre hraje i s Callaway Chromesoft (nekdy i Truvis). Moc rad mam mice od Taylormadeu (konkretne rbz urethane, penta TP3,5, tour preffered, X, project a) maji skvely mekky plast a krasne letaji. Na vanoce jsem byl v Thajsku a docela casto jsem vidaval mice znacky Volvik, jsou i 3 a 4 plastove. Mate s nima nekdo zkusenosti?
 
Na putteru to poznam spolehlive. 
Ale kupuji zanovni jete, je to za par korun a clovek hraje papirove dobre kusy...tzn. ani micem to nebude. :))  
Nejdulezitejsi je, abych si ho poznal: ten bilej je muj. 
 
Btw. nedávno jsem zaregistroval míčky callaway v barvách "červeného" kopačáku, abych se pravdu přiznal, vypadá to divně - byť se to možná může docela dobře hledat, ale prostě golfové to není.

Co děláte s dousloužilými míčky, které jsou v podstatě už hodně hrané, sešrábané atp? Normálně je vyhodíte? Pár takových nalezenců mám, a pořád se rozhoduju, jestli je vyhodím, ale aby to pak nebyl nějaký golfový hřích, protože se nedostanou takhle do golfového nebe (analogie ke křemíkovému nebi z Červeného trpaslíka)... 
 
hodně špatné míče vyhazuji, nikdo s nimi uz nikdy hrat nebude.
co se týká Callaway míčů, jedná se o mode Chrome soft Truvis, mají tento vzhled pro lepší hledatelnost a ze zkušeností se s ním i docela dobře hraje, a překvapivě, puttuje. Info ze zákulisí, mám info, ze bude jeste kombinace žluto-černá, bílo-růžová a jedná se ještě o jedné bravě, která však není zatím schválena vedením Callaway, v minulosti to byla bílo-modrá
 
JanKostalCZE řekl:
hodně špatné míče vyhazuji, nikdo s nimi uz nikdy hrat nebude.
co se týká Callaway míčů, jedná se o mode Chrome soft Truvis, mají tento vzhled pro lepší hledatelnost a ze zkušeností se s ním i docela dobře hraje, a překvapivě, puttuje. Info ze zákulisí, mám info, ze bude jeste kombinace žluto-černá, bílo-růžová a jedná se ještě o jedné bravě, která však není zatím schválena vedením Callaway, v minulosti to byla bílo-modrá
Ad špatné míče: nj, taky budu muset vyhodit, přemýšlel jsem nad nějakým uměleckým dílem, ale nic nenapadlo. Nějaká popelnice na vysloužilce by byla dobrá. :) Na druhou stranu, takový míček je asi nerecyklovatelný - ale když si to člověk představí, kolik těch míčků za rok vznikne...

Ad patování těch callaway míčů: tuhle informaci jsem zaregistroval taky, že prý pomáhají lépe prostorové představivosti... nevím, asi dokud někdy nevyzkouším, tak se mi to moc nezdá.
 
je to tak, clovek nekouka jen na jednobarevnou kouli
 
Na zacatku jsem si objednal par novych micu, ale okamzite jsem s nemá prestal hrat neboť to byly vyhozene peníze. U nas jsou totiž všude biozony kam nelze vstoupit.. Tak jsem pak na ebay koupil hrane. Ted uz je to lepsi vice micku nachazim. Vsecky lepsi a vyhry jako ProV1, odkladam na lepsi casy. Zadny micek mi nevydrzi tak dlouho, ze bych ohral do smrti :)
 
Hodně špatné míče používám do vody v tréninkových kolech. Jako na potvoru se jim tam nikdy nechce.
Hraju s nima riskantne, s tím že mi nevadí když to pošlu někam blbě.
Takže s opravdu mizernyma micema mám zahrana svoje nejlepší kola.
 
Hodně jeté si šetřím na každoroční Novoroční odpal v Hodkovičkách přes Vltavu. S místními jetými nemám šanci se dostat na druhý břeh. S vlastním jetým, když se náhodou opravdu zadaří tak sem tam nějakej i přelítne. ;)
Jinak na svojí rychlost švihu používám co nejměkčí (babské) balony. :oops: Hlavně ale mám s nimi lepší cit při patování. 
 
Míč, který už nechci, nechám na odpališti. Určitě ještě někoho potěší :)
 
Hodne jete davam kamaradum zacatecnikum, kteri je spolehlive nahazi do vody a krovi. Nektere mam na chipovani na zahrade pred domem.
 
Tématické - delší video. Co je uvnitř míčku. musím to vyzkoušet u nějakých těch svých nalezencích. :)

 
ode dneska mam nove Titl ProV1x, co myslite, bude to zase uplne stejne jako kazdy rok jenom pod jinym plastem?? nebo ze vymysleli neco noveho??
 
Hraju Prov1X případně Prov1 - pouze hrané ale lepší míče. Ohranější pouze na tréninková kola. Ty lepší na turnaje. Nové krabice doma ve skříni - ty se zatím bojím vytáhnout. Čím lepší a novější míček tím kratší životnost na hřišti. ☺
 
ode dneska mam nove Titl ProV1x, co myslite, bude to zase uplne stejne jako kazdy rok jenom pod jinym plastem?? nebo ze vymysleli neco noveho??

Mají v páté povrchové vrstvě nanomagnety a tím se zvyšuje spin při hře vedží a je větší šance na čipin. Normálně se přisají k tyči.:p
 
Mají v páté povrchové vrstvě nanomagnety a tím se zvyšuje spin při hře vedží a je větší šance na čipin. Normálně se přisají k tyči.:p
ty si ty wegde musis napred koupit :D :p
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom