Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký míček

Na hřiště beru ty s fajfkou - typ balónu vzhledem k velmi vyrovnané hře neřeším (jednou bych ale chtěl zjistit,že je jeden lepší než druhý):D. Ostatní mám na trénink krátké hry.
Ty opravdu ošklivé hazim do křoví.
 
Callaway chrome soft vs callaway supersoft, je poznat rozdíl? Musím říct, že mi chromesoft docela sednou, ale supersoft jsou přeci jen trošku levnější. Hrajete někdo s nimi?
 
Callaway chrome soft vs callaway supersoft, je poznat rozdíl? Musím říct, že mi chromesoft docela sednou, ale supersoft jsou přeci jen trošku levnější. Hrajete někdo s nimi?
dobre jsou oboje, ale... nemuzes porovnavat 4-vrstvy mic s 2-vrstvym, supersoft je skvela volba pro hrace, co chteji spin a mekky pocit, chrome soft je tourovy mic
 
dobre jsou oboje, ale... nemuzes porovnavat 4-vrstvy mic s 2-vrstvym, supersoft je skvela volba pro hrace, co chteji spin a mekky pocit, chrome soft je tourovy mic
A v čem je tedy přesně ten rozdíl mezi oběma míči?
 
A v čem je tedy přesně ten rozdíl mezi oběma míči?
jsou to uplne jine mice:
supersoft: 2-vrstvý měkký míč pro spin a měkký pocit na holi, ma velmi tenký plášť a měkké jádro
chrome soft/chrome soft X: 4-vrstvý tour míč, urethanový plášť pro lepší spin, tvrdé jádro pro dlouhý odpal a neco mezi tim, co neni tak podstatne :D
v porovnani to nejde, je to jako porovnavat proV1 a velocity, je to uplne neco jineho
 
Callaway chrome soft vs callaway supersoft, je poznat rozdíl? Musím říct, že mi chromesoft docela sednou, ale supersoft jsou přeci jen trošku levnější. Hrajete někdo s nimi?

Celý rok 2016 sem hrál jen Supersofty a míč je na pocit super, dobře se s ním hraje a hlavně patuje, je takový měkký při úderu, těžko se to popisuje.

Letos budu hrát opět Supersoft + Bridgestone E6, hodně podobné míče, výborný poměr cena/výkon.
Kupuji zásadně hrané.

Spotřebu mám tak 60-80 míčku na rok při cca. 40 kolech.
 
Ahoj, zajímalo by mne jestli řešíte míče dle hráče(oblíbeného), značky, oblíbenosti ostatních, opotřebení, tvrdosti/stlačitelnosti nebo je vám to jedno??
Máme u nás takovou začínající akademii, s docela fajn trenéry, na mou otázku odpověděl, že až si plně osvojím hru, tak si mne ten správný míček najde!? A do té doby, to prý nemám řešit.
Jaký je váš na toto názor??
 
Upraveno:
najde, az budes mit stabilni svih, tak ti nejake micky budou sedet lepe, ja osobne mam nejradsi urethanovy plast a cim mekkci tim lepe, nejcasteji hraju TM Project(a), jsou mekke, maji super spin a nejsou ani drahe, ale tim, ze jsou mekke, tak moc nevydrzi, max jedno kolo :( ale kupuju je v US a vyjde me na cca 50/kus :)
dalsi varianta jsou TITL ProV1/ProV1X, ale ty jsou zbytecne drahe a maji podobne vlastnosti jako Projecty, to stejne plati o TM TP
 
Přispěji s trochou do mlýna.
Za ty čtyři roky co hraji mi každý míč vydržel tak dlouho, dokud jsem jej nestratil , to je určitě překvapující informace. Určitě souhlasím s názorem na TM (a) mohu je doporučit, na Amazonu se dají pořídit (použíté) za 35Kč/kousek. Minulý týden je měli nové za podobnou cenu i na Webgolfu (kombinace slev). Minulý rok jsem vyzkoušel B330RSX, měl jsem z nich super pocit, řekl bych, jsou i lepší než TM(a). Určitě doporučuji, chce to jen najít období s lepší cenou. Pro mne bude ale pořád platit : za prvé se musím trefit.
 
Snad mi to bude pro letošek stačit...
IMG_2830.JPG
 
Máte někdo reálné zkušenosti s míči Callaway chrome soft Truvis? Zajímá mě pocit při hře a to ne pocitově na trefení, ale spíš opticky. Hlavně pak na greenu při puttování. Nemůžu si pomoct, pokud míč působí opticky větší, tak vedle něj zase jamka musí vypadat menší, ne? :D
 
Máte někdo reálné zkušenosti s míči Callaway chrome soft Truvis? Zajímá mě pocit při hře a to ne pocitově na trefení, ale spíš opticky. Hlavně pak na greenu při puttování. Nemůžu si pomoct, pokud míč působí opticky větší, tak vedle něj zase jamka musí vypadat menší, ne? :D
na pocit na holi jsou jako normalni, mekke, prijemne, na puttovani se zda vetsi, a opticky to je ulehceni trosku, hral jsem s nima jednou a na aerifikovanejch zapiskovanjech greenech 28 puttu, ale kdo vi, jestli to bylo tim :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom