Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jaký máte rekord ztracených míčů na jedné jamce?

Kolik míčů jsem ztratil/a na jedné jamce

  • ne více jak 5

    Hlasy: 25 78,1%
  • 5-7

    Hlasy: 6 18,8%
  • 8-9

    Hlasy: 0 0,0%
  • 10-11

    Hlasy: 1 3,1%
  • 12-15

    Hlasy: 0 0,0%
  • 16+

    Hlasy: 0 0,0%
  • UPŘESNÍM

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    32

davidfara

Mazák fóra
Klub
GC Svatý jan
HI (HCP)
PRO
Po včerejší diskuzi s kolegou, kdy se mi přiznal, že na jedné jamce se tak dlouho snažil přestřelit vodu, až do ní naházel 14 míčků mě dovedlo k zamyšlení, je tu někdo, kdo ho překonal? :D Osobně si myslím, že je to možné, ale většina lidí se spíš smíří s tím, že jsem to prostě posral a jamku škrtnu.

Otázka zní: JAKÝ REKORD V POČTU ZTRACENÝCH MÍČKŮ MÁTE A KDE TO BYLO?
 
Pyšely jamka 14 - beru to tak, že s každým průchodem nechávám aspoň 1 míč jako oběť božstvům :D, pravidelně i 2... A ano, když bylo hřiště zasekané a po dobrém drivu přece easy tu vodu na 210m přestřelit, tak tam 6 míčů skončilo :D
 
Kotlina jamka č. 4...z odpaliště vlevo do vody kolem greenu jamky č.3,hned další vpravo před zatáčku, příhra na fervej,rána 100 metrů k fangly. Voda před greenem,chip - topina opět do vody, green a 2 paty. 12 ran,- 4 míčky + 4 panáky za dámské odpaliště.No nekupto :D:D
 
Tak to je téma přímo pro mě. Jestli jste viděli scénu z Tin Cup/Zelený svět s Kevinem Costnerem...
... jak urputně posílá míče neustále do vody ze stejného místa, tak to jsem přesně já asi před 2 týdny v Poděbradech na 6. jamce. Poslal jsem tam asi 5 míčů a protože mi zbýval už jen 1 poslední, šel jsem raději rovnou na další jamku. Lesní jamky jsem ten den preventivně přeskočil a s tím jedním jediným jsem hrál až do doby, kdy jsem ho na 16 poslal do vody. A protože jsem ještě v té době neměl lovítko a jedinou kulatou věcí v okolí, se kterou by se dalo hrát, bylo pár šišek, nezbývalo než se sebrat a jít pomalou procházkou skrz krásný golfový park směrem k autu.
 
To je tema pro @mkopcak a vzpomínka na Kynžvart! :) Kolik že si poslal nových míčku do vody z bílých (nebyly to prov1 tehdy?) na 18j? A pak to sváděl na nebohé kamarády? :)
 
Upraveno:
Ne nadarmo se tomu říká údolí smrti ;)
Můj rekord ne na jedné jamce ale třech, je -7 a odchod ze hřiště, protože už nebylo čím pokračovat ve hře ( Botanika ).
 
Párkrát do roka nechám na jedné jamce dva, určitě už se mi někdy povedly tři, ale to je strop, víc bych nekousl.
Sleduji to na celou hru, dlouhodobě mám průměr kolem +0,8. Nejhorší zážitek v tomto směru jsem si odvezl z Dobrouče, to bylo -7 míčů a to jsem ještě nějaké našel, takže ztratil jsem jich tam nejspíš víc😁
 
Skoro pravidelně nechám v Hoře na dvojce alespoň jeden pro kachny, 6.7. jsem tam poslala dva. Občas na čtyřce do křoví vlevo. Tak tam jsem ten den poslala taky jeden. Zahrála jsem jiný a když jsem šla dolů, našla jsem ten původní asi o 50m dál, než jsem hledala. Ale jinak při druhém ztraceném odcházím :(.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom