Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký koupit golfový vozík?

tak jsem se už mentálně na Jucad nastavila
teď to musím dovybrat...(nojo, prodám auto...)

ne 😁
rozbiju prasátko :)

sice jsem koukala do porovnávače ale chci se tě zeptat,
1)proč je Ghost tak drahý - a má smysl o něm uvažovat?
2) karbon je prý méně stabilní než titan, souhlasíš?
3) je dálka fakt užitečná?

asi tě s tím budu ještě otravovat, tak se, prosím, obrň trpělivostí
děkuji
R
Karbon je hlavně křehčí. Je to kompozit, aramidová vlákna (karbonová) jsou sice velice pevná (zejména v tahu), ale celkově je ten kompozit méně pevný ve zkrutu a při překročení meze pružnosti praskne (nezůstane ohnutý). Také mu nedělá dobře náraz do čehokoliv či čímkoliv, zejména pokud to má ostřejší hrany.
Osobně, pokud bych volil u vozíku mezi titanem a karbonem, tak vyberu titan.
 
Karbon je hlavně křehčí. Je to kompozit, aramidová vlákna (karbonová) jsou sice velice pevná (zejména v tahu), ale celkově je ten kompozit méně pevný ve zkrutu a při překročení meze pružnosti praskne (nezůstane ohnutý). Také mu nedělá dobře náraz do čehokoliv či čímkoliv, zejména pokud to má ostřejší hrany.
Osobně, pokud bych volil u vozíku mezi titanem a karbonem, tak vyberu titan.
ok, carbon je už mimo hru :up:
 
a ještě prosba: mám UV deštník Titleist, který bych ráda využila a padlo tady, že k Jucadu jde dokoupit držák, který umožní použití jiného, než jucaďáckého deštníku
jaký držák by to měl být?
děkuji R
 
ad 1) odpovím otázkou, proč je drahé Porsche a má smysl o něm uvažovat? navíc Ghost vidím teď prvně a teda se mi vůbec nelíbí;
ad 2) taky jsem to slyšel;
ad 3) já ji čas od času požívám, je fajn pokud hledáš míček někde v džihádu a vylezeš o 30 metrů jinde, tak se pak člověk nemusí vracet pro vozejk.
super, tak teď ty další dotazy :oops: díky R
 
a ještě prosba: mám UV deštník Titleist, který bych ráda využila a padlo tady, že k Jucadu jde dokoupit držák, který umožní použití jiného, než jucaďáckého deštníku
jaký držák by to měl být?
děkuji R
V madlu je dira na trn, ktery maji destniky jicadu ze spod rukojeti. Coz je docela naprd, protoze drzi pevnej uhel s madlem a nezohlednuje vyskovy nastaveni madla, ja tak teda se svymi skoro dvema metry mam ten destnik sikmo smerem k zemi, pac mam madlo logicky vys...
 
Zjistil jsem, ze JUSTAR chysta novy vozik SILVER
1581621583046.png

za 1600 eur je to myslim super koupe, a ma moznost dalkoveho ovladace
 
V madlu je dira na trn, ktery maji destniky jicadu ze spod rukojeti. Coz je docela naprd, protoze drzi pevnej uhel s madlem a nezohlednuje vyskovy nastaveni madla, ja tak teda se svymi skoro dvema metry mam ten destnik sikmo smerem k zemi, pac mam madlo logicky vys...
jasně ale jaký ten držák koupit, aby to vyřešil? ono to někde padlo ale já to nemohu najít :(
 
Pekny, je tam nejaky hacek? Z jakyho je matrose?
teď koukám na rozdíly
1.8 What's the difference between JuStar and JuCad?
JuCad and JuStar are made in the same factory in Limburg an der Lahn (Germany). To get an idea of both brands you can look at the JuStar as a basic version of JuCad. Where you have a lot of different options regarding trolley models with JuCad you only have 3 options of JuStar electric trolleys and 1 manual option. And you don't have colour options. Also there is a big difference in accessoires. Under the JuStar brand you only have a couple of options. The big advantage is that all of the JuCad accessoires also fit on a JuStar. Looking at the technical part of the trolley there aren't many differences. The motors of a JuStar are about 10% less strong, but still way more then competitors, and the JuStar trolleys have a different handle with an on/off switch where JuCad trolleys have a rotary switch.

chápu to dobře, že mají jen Justary jednu rychlost?
 
rychlost je regulovana....
justar ma jen 3 typy elektrickych voziku a jeden manulni vozik. Otazka je, ci skutecne clovek potrebuje tisic barevnych variant

Zrovna minuly tyden jsem hral s parem co meli justar carbon 8 let a 2x vymenena baterie.. jinak bez problemu
 
rychlost je regulovana....
justar ma jen 3 typy elektrickych voziku a jeden manulni vozik. Otazka je, ci skutecne clovek potrebuje tisic barevnych variant

Zrovna minuly tyden jsem hral s parem co meli justar carbon 8 let a 2x vymenena baterie.. jinak bez problemu
ale není titanový
 
tak už jsem to rozsekla
k výbavě (dálka a taška na kolečkách)
madlo
D0A1D5D4-1BB2-4040-862F-B4DD82281607.jpeg

pytlík na zaflákaná kolečka
719CBBD6-720A-4D72-9445-1EA5EC25C248.jpeg

personalizace (vyrytý zvolený nápis)
a lehká taška (asi ta co na obrázku)
Normálně budu brát lehkou tašku a pytlík na kolečka
tu tašku s kolečky jen pro přepravu mimo auto

tak zbývá už jen vyřešit ten trn na ne-jucaďácký deštník
 

Přílohy

  • B630FCC3-93AF-4599-8A35-1CAA79FF5B01.png
    B630FCC3-93AF-4599-8A35-1CAA79FF5B01.png
    27,2 KB · Zobrazení: 198
tak už jsem to rozsekla
k výbavě (dálka a taška na kolečkách)
madlo Zobrazit přílohu 10031
pytlík na zaflákaná kolečka Zobrazit přílohu 10032
personalizace (vyrytý zvolený nápis)
a lehká taška (asi ta co na obrázku)
Normálně budu brát lehkou tašku a pytlík na kolečka
tu tašku s kolečky jen pro přepravu mimo auto

tak zbývá už jen vyřešit ten trn na ne-jucaďácký deštník
Kolečka se dávají podélně vedle sebe do zvláštního fochu transportní tašky přidělanýho na "víku" tašky, pokud je dáš do toho futrálu výše, už je nedáš do tý tašky, budeš je muset nést vedle. to jen tak na upozorněnou :)
co se týče držáku, tak to jsem se nepřesně vyjádřil, pač tím madlem jsem myslel celou "tyč" viz obrázek, díra je těsně před záhybem viz šipka.
 

Přílohy

  • Bez názvu.jpg
    Bez názvu.jpg
    16 KB · Zobrazení: 215
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom