Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký koupit golfový vozík?

Tak M5 Connected jsem vyzkousel v kopcich na Slapech a muzu smele rici, ze DHC nechybi. Rozdil v rychlosti do kopce je mnohem mensi nez u stareho S1. I dolu to samo celkem brzdi. Dost velke prekvapeni, brzdu nepotrebuji tez...
 
Narazil jsem na elektrické vozíky, mám jeden už delší dobu( cca 5 let), zatím OK. Podobné jsou na všech bazoších😳😀😎.

 
Narazil jsem na elektrické vozíky, mám jeden už delší dobu( cca 5 let), zatím OK. Podobné jsou na všech bazoších😳😀😎.

To vypada hodne zajimave. Nechce ho nekdo zkusit a recenzovat? :D
 
To vypada hodne zajimave. Nechce ho nekdo zkusit a recenzovat? :D
Jak jsem psal, mám ho cca 5 let , za tu dobu 1 x vyměněny pneumatiky, zadní světy vzorek, už prokluzovalo na mokré trávě , přední sjetá na plátno , smýkáním na drsném povrchu přístupových cest/ toto čeká každého s vozíkem na do/ otáčí se dvěma motory ne předním kolem. Dodávaná baterie s přehledem vydrží 18/27 jamek, výměna po cca 3 1/2 roku dle cyklů nabíjení a jak se o ni staráte v zimě, laciná verse s gelovým akumulátorem. Hliníková konstrukce vydrží cca 5 let potom se projeví slabší místo svár uchycení spoje podvozku sdržákem, za mne konstrukční vada , hodně položený bag/ tlačí nesmyslně na stojnu držadla, pasují na to všechny bagy nejvíce motocaddy = pasuje do výkroje podstavy. Ovládání je intuitivní jako u všech dojezd na 3x , rychlost potenciometrem. Zadní kola jdou jednoduše vycvaknout a vše slozít bez baterie do tašky, baterie je v obalu, dodávané příslušenství držák nápojů vydržel a drží 5 let vejde se 1l flaška, držák déšťníku vyměněn pouze 1x fixační šroub , držák skor karty, ulomen 1 plastový pant , šuplíček na 2x míček a vypichovátko ok. Plus je USB Port 12v. Celkově cena/ výkon jedna plus. Kupoval jsem ho přes net z Germány za cca stejný peníz, takhle doma a záruka.
 
Jak jsem psal, mám ho cca 5 let , za tu dobu 1 x vyměněny pneumatiky, zadní světy vzorek, už prokluzovalo na mokré trávě , přední sjetá na plátno , smýkáním na drsném povrchu přístupových cest/ toto čeká každého s vozíkem na do/ otáčí se dvěma motory ne předním kolem. Dodávaná baterie s přehledem vydrží 18/27 jamek, výměna po cca 3 1/2 roku dle cyklů nabíjení a jak se o ni staráte v zimě, laciná verse s gelovým akumulátorem. Hliníková konstrukce vydrží cca 5 let potom se projeví slabší místo svár uchycení spoje podvozku sdržákem, za mne konstrukční vada , hodně položený bag/ tlačí nesmyslně na stojnu držadla, pasují na to všechny bagy nejvíce motocaddy = pasuje do výkroje podstavy. Ovládání je intuitivní jako u všech dojezd na 3x , rychlost potenciometrem. Zadní kola jdou jednoduše vycvaknout a vše slozít bez baterie do tašky, baterie je v obalu, dodávané příslušenství držák nápojů vydržel a drží 5 let vejde se 1l flaška, držák déšťníku vyměněn pouze 1x fixační šroub , držák skor karty, ulomen 1 plastový pant , šuplíček na 2x míček a vypichovátko ok. Plus je USB Port 12v. Celkově cena/ výkon jedna plus. Kupoval jsem ho přes net z Germány za cca stejný peníz, takhle doma a záruka.


Diky moc za recenzi. Ja myslel ze prave mas doma nejaky el. vozik 5 let a zvazujes tento. Tak to jsem spatne pochopil. No dobry, nahlodal jsi me.
 
Diky moc za recenzi. Ja myslel ze prave mas doma nejaky el. vozik 5 let a zvazujes tento. Tak to jsem spatne pochopil. No dobry, nahlodal jsi me.
Nenahlodal, až doslouží budu opět kupovat stejný , jsem max spokojen ,teď aby bag netlačil do stojiny mám na horním uchycení bagu nasazeny 4x tenisák více postaví bag a ten se mi netrhá o ostré konce a bag jsem si postavil na dolní držák ne do origo úchytu / fixační gumu provléknu přes spodní máslo bagu, i takto je vozík stabilní , za celou dobu užívání ani jednou nepřevržen.
 
Upraveno:
To vypadá moc pěkně. Bohumile, prosím, mohl by si prosím vyfotit pohled ze zhora na vozík a potom rozložený plus rozměry složeného? Nenašel jsem k tomu info...
 
info...
tady je německy odkaz: od nich jsem si kupoval vozík a náhradní gumy.
Tady se dají taky koupit náhradní díly
Tady to je údajný výrobce/dovozce

 
tady je německy odkaz: od nich jsem si kupoval vozík a náhradní gumy.

Nemají Němci nějaký hokej v těch údajích o váze? 22 kg s baterií?
 
Od caddyone.de mám ty samé dva (650 s dálkovým ovládáním).. Funguje to docela dobře. Trochu mě překvapilo, když jsem si nechal (zhruba po 2 letech- už nestačila kapacita ani na 18 jamek (původní výdrž 36)) uďát repas na akku baterii. Byly tam články z Číny. :oops: Dálkové ovládání mi jednou z ničeho nic začalo ovládat oba vozíky najednou. Bylo to docela komické, než jsme na to přišli. Jinak asi spokojenost jo.. Tenkrát jsem je vydražil za 300 euro na e-bayi.. A dálková ovládání už nefungují vůbec. Jedno odešlo po 2 letech, jedno po roce.
 
Nově otevřená speciálka na vozíky.
 

Přílohy

  • E32BC51C-BC3C-4DBF-994B-D9B61FC7E6E8.jpeg
    E32BC51C-BC3C-4DBF-994B-D9B61FC7E6E8.jpeg
    125,4 KB · Zobrazení: 232
  • 79A8D697-D8FF-4970-82F7-73BDCE5784BA.jpeg
    79A8D697-D8FF-4970-82F7-73BDCE5784BA.jpeg
    199,3 KB · Zobrazení: 244
Tak M5 Connected jsem vyzkousel v kopcich na Slapech a muzu smele rici, ze DHC nechybi. Rozdil v rychlosti do kopce je mnohem mensi nez u stareho S1. I dolu to samo celkem brzdi. Dost velke prekvapeni, brzdu nepotrebuji tez...
Ahoj, mohl by jsi mi prosím poradit kde koupit M5 v Anglii? Respektive doporučit obchod? Díky předem
 
Ahoj, mohl by jsi mi prosím poradit kde koupit M5 v Anglii? Respektive doporučit obchod? Díky předem


Address:
Clubhouse Golf Store
599 Eccles New Road
Salford
Manchester
M50 1EP
 

Address:
Clubhouse Golf Store
599 Eccles New Road
Salford
Manchester
M50 1EP
Diky, jen dotaz. Ty jsi ho tam taky kupoval nebo jen víš, kde nakupuje @jan?
 
Diky, jen dotaz. Ty jsi ho tam taky kupoval nebo jen víš, kde nakupuje @jan?
Já od nich kupuji přes e-shop. Vždy vše rychle a bez problémů. Můžeš si to nechat poslat i na adresu v Anglii ;)
 
Diky, jen dotaz. Ty jsi ho tam taky kupoval nebo jen víš, kde nakupuje @jan?
Taky jsem tam několikrát nakupoval (i vozík), vše ok...
 
Taky jsem tam několikrát nakupoval (i vozík), vše ok...
Diky, zítra objednám. Kdyby jste někdo něco chtěl bez dopravy, tak mohu přiobjednat do cca 20ti hodin 25.8
 
Diky, zítra objednám. Kdyby jste někdo něco chtěl bez dopravy, tak mohu přiobjednat do cca 20ti hodin 25.8
Ja ho tam nekupoval. Duvod byl, ze je meli vyprodane, vzal jsem to tedy v jinem uk shopu. Ale kupoval jsem tam mraky jinych veci. Jestli nekde v uk, tak tam..
 
Ja ho tam nekupoval. Duvod byl, ze je meli vyprodane, vzal jsem to tedy v jinem uk shopu. Ale kupoval jsem tam mraky jinych veci. Jestli nekde v uk, tak tam..
Taky díky a hezký večer
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom