Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký koupit golfový vozík?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Rád bych poprosil o konkrétní typy a doporučení na golfové vozíky - jde mi spíše o praxi. U nás hraju já a začíná žena a s námi občasně starší kluk. Bohužel tři klasické tříkolové vozíky se mi se vším všudy i s holemi a dalšími zbytečnostmi potřebnými na dovolenou do auta už nevejdou, jak to řešíte?

Mám praktickou zkušenost jak s s dvoukolakem tak trikolakem, trikolak je tedy pohodlnější, ale na druhou stranu objemnější a tri do auta proste uz nedám. Pak by me ještě zajímalo... ok, clickgear je fajn, ale nějaká jiná značka, cenově přijatelnější, kterou byste mi mohli doporučit?
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Mám auto, do kterého narvu do kufru 3 trikolaky a 3 bagy. Přesto jsme na týdenní dovolenou s rodinou (jen dva golfisti) jeli dvěma auty :)
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Mam motocaddy S1 lite, neni maly, ale kdyz se sundaji kola, tak se to vejde vsude - je to placka. Clickgear je super, ale dva do auta s bagy je uz casto problem. Obecne nejsou spatne ty kopie jucadu, ktere lze rozmontovat na sroubky a vejde se to i do gabrioletu (no joke). 

Inzerat: http://www.levnygolf.cz/bazar/35179/golfovy-nerezovy-vozik
Novy (nutne zjistit, jak presne se da rozlozit): http://www.golf-vozik.cz/golfovy-vozik-baoer-deluxe-stainless-trolley-e

Na dovcu to resim velmi snadno. Vozik/buggy si pujcim na miste. Dvoukolak obecne je o nicem, muzou te z toho chytit zada, nejde na to dat rozumne destnik. 

Ja stale rikam, ze auto si clovek musi koupit s ohledem na golf a ne naopak. Preci nebudu vyndavat z bagu driver jen proto, aby sel dat na sirku do kufru!!! :))) 
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Ja mam vozik Clicgear 3,0, ale většinou ho nepoužívám, nosím bag na zádech, ale osvědčilo se mi na cestách dát bag do rakve an střechu, řekl bych, že by se mohli vejít i 2-3 stand bagy,
 
Re: RE: Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

JanKostalCZE řekl:
Ja mam vozik Clicgear 3,0, ale většinou ho nepoužívám, nosím bag na zádech, ale osvědčilo se mi na cestách dát bag do rakve an střechu, řekl bych, že by se mohli vejít i 2-3 stand bagy,
Nojo, ale na ty se diky sve urovni nachodis mnohem mene, nez ja. Uznavam ale, ze je dobra motivace mit mene ran, abych nemusel porad zvedat a skladat bag.

Diky Jardo za tip, juknu na to.
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Za ty prachy to nevypadá špatně...

Ale určitě to chce vidět naživo a prověřit konstrukci. Aby to nemělo místo ložisek v kolech plastová pouzdra atd. U těchto levných vozíků když se něco podělá, můžeš to vyhodit...
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

I kdyby to bylo na sezonu...
Jedine uskali muze byt drzak na destnik (aby origo nestal dalsich 1500...), ale trubek je tam dost ruznych prumeru, takze by tam mel jit narvat i nejaky universal od hanimexu.

Update: recenze na youtube rikaji, ze k tomu drzak je. byl to malinko jiny model, ale vidim na fotkach drzak na drzak. :) Super kup. Ale male to neni ani slozene.
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Tak jeden bílý objednán, do pěti pracovních by tu měl být, tak dám pak vědět.

Jan: jj, vzal jsem jen jeden, sic potřebujeme domu dva, ale uvidíme, jak to tuhle sezonu budeme zvládat dostat se společně na hřiště, kdyžtak na miste půjčíme, anebo jako správný galant já si své hole ponesu. Vzal jsem k tomu i bag (http://cs.sportsdirect.com/dunlop-hybri ... bag-873162), tak snad to v rámci šetření nebudou úplně vyhozené peníze a oboje mi alespoň jednu sezónu vydrží, dohromady to i s dopravu je cca 3.500,-. 
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

No tim bagem si to tedy slusne zazdil. :))
Na vozik jsem zvedav!
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Michale, koukal jsem na video na YouTube a myslím, že je to dobrá koupě. Je to poskládané z komponent, které používají všichni. Držák na deštník je shodný s tím, který mám na legendu i na dunlopu. Kolečka jsou stejná jako na legendu. Kastlik jsem ten samý viděl na nějakém značkovém vozíku u kolegy ve flightu.
Kdyztak vím, kde koupit ten držák na deštník, pokud k tomu nebude.
Zajímavá pro tebe bude velikost po sundání koleček, to se pak lépe skládá do kufru.
Takže podle mě dobrý kup. Schválně to pak porovnáme.
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Já bych za ty peníze i riskla tu možnost, že to holt nebude mít ložiska, ale ta pouzdra. Díky za tip!!!
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Já bych to bez ložisek nikdy nechtěl. Mám vozík podobné cenové kategorie, kolečka s ložisky.
Má za sebou odhadem 150 osmnáctek a kolečka pořád jako nová. Plastová pouzdra by se dávno rozpadla.
Podle videa myslím, že to co Michal objednal má naprosto stejná kola jako ten můj.
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Jardo, mohl bys hodit odkaz na to video? 
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Requo řekl:
Trochu jsem ty stránky čekla, ten bag mě zaujal taky, má moc pěknou barevnou kombinaci. Mám pocit, že jsem na tyto stránky zatím nenarazila a to bych řekla, že pořád něco hledám. Ten vozík je bomba.
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Marto, upřímně řečeno, neumím na mobilu zkopírovat odkaz z YouTube. Dal jsem v Googlu vyhledat ten vozík podle názvu a bylo to na první stránce..

Edit: tak se povedlo snad:

http://m.youtube.com/watch?v=NXptmXKeJf8

Je to na nějakou starší verzi, ale něco to napoví..
 
Re: Golfový vozík aneb měl jsem si koupit dodávku

Á díky, jsi hodný, trochu jsem pohledala a našla jsem to. No a aspoň umíš zkopírovat  odkaz ;-)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom