Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký koupit golfový vozík?

A bateria ma byt externa, alebo schovana v rame?
U voziku lepe externi, resp. musi jit snadno vyndat a odnest domu na nabijecku.

V ramu ji nema zadny vozik krom toho kickstarter addonu.
 
Po víkendu se podívám. Obávám se ale, že to bude pouze nějaká stará olověná těžká kráva. Nicméně je možné ji totálně zničit.
 
Ahojte, čitam vašu diskusiu o výbere a ponukách na trhu s elektrickými golfovými vozíkmi. Stále sa to točí okolo Jucad, Motocaddy .... , som predajca znacky Powakaddy www.powakaddy.sk - je to anglická značka s väčšinovým podielom na trhu v GB. napriek tomu na našom trhu a rovnako v CZ je skôr nepoznaná. Majú široký záber , či hladáte kompaktné modely Campact C2i
, alebo high level s FW7s GPS a EBS
, baterky najtenšie a najľahšie na trhu so zarukou 5 rokov, skuste sa pozriet na nete su aj priame porovnania s konkurenciou . Zaujima ma Váš názor .
 
Upraveno:
To gps je dle mne zbytecnost :)

Ma to dalkove ovladani?

Kdyby byl alespon trosku pekne jsi toz bych o nem uvazoval....

Ahoj . Samozrejme je to tvoja volba ci vyuzijes GPS alebo nie , vela ludi prave hlada tuto prednost. Namiesto dialkoveho ovladania maju ADF automatic distance function , nastavenie dojazdovej vzdialenosti . a brzdny system EBS...
 
Jsem nevěděl, že je to tu je reklamní server :down:
 
A jake ma obecne Powa vyhody oproti moto? Ja tam vidim pouze nizsi resale value a “horsi” design.
 
A jake ma obecne Powa vyhody oproti moto? Ja tam vidim pouze nizsi resale value a “horsi” design.
Mám cca 2 roky starsi verzi FW7 s lithiovou baterkou na 36 jamek a vidim vyhody 3:
- system EBS, ktery funguje a brzdi z kopce velmi dobre - jinak je brzdeni jakehokoli tezkeho elektrickeho voziku na kopcovitem hristi docela drina
- nakupni cena - da se koupit vyrazne levneji (specielne v akci u dovozce) nez napr. v Cechach popularni Motocaddy
- system "nacvakavani" baterie s robustnimi kontakty bez nutnosti zappojovani kabelu

A ten design je asi otazkou osobniho vkusu, nevidim zasadne horsi nez u jinych voziku mimo cenove prestrelenych JUCADu.

Pripadne dalsi detailnejsi info muzu poskytnout. PF
 
Jsem nevěděl, že je to tu je reklamní server :down:
Máš pravdu, je to na hraně, ale já jsem optimista a tak nemyslím, že to myslel ažtak vychcaně, že si tu udělá zadáčo reklamu. Michal má do pondělí dovču, on to tu pak srovná.;)
 
Máš pravdu, je to na hraně, ale já jsem optimista a tak nemyslím, že to myslel ažtak vychcaně, že si tu udělá zadáčo reklamu. Michal má do pondělí dovču, on to tu pak srovná.;)
No to určitě nemyslel, i s ohledem na jeho NICK :p
 
No to určitě nemyslel, i s ohledem na jeho NICK :p
No. Nakonec jsem zas nevydržela mlčet. Vzhledem k tomu, že @PowakaddySK je totální nováček, nezná dokonale pravidla a tudíž neví, kam a jak se podobné příspěvky umisťují. A nikdo solidní se tu nenašel, aby mu to vysvětlil. Aspoň o tom nevím. Mně netrvalo zrovna krátkou dobu zjistit jak na to, abych si tu nenabila držku. A i po "letech" jsem si jí nakonec i nabila. (@requo ví, a ostatním je po tom houby) Takže, vy, kteří jste chytří a nejchytřejší, zkuste to z jiné strany a přátelsky se nováčka ujměte. Přátelský a nearogantni nový rok přeju.
 
No. Nakonec jsem zas nevydržela mlčet. Vzhledem k tomu, že @PowakaddySK je totální nováček, nezná dokonale pravidla a tudíž neví, kam a jak se podobné příspěvky umisťují. A nikdo solidní se tu nenašel, aby mu to vysvětlil. Aspoň o tom nevím. Mně netrvalo zrovna krátkou dobu zjistit jak na to, abych si tu nenabila držku. A i po "letech" jsem si jí nakonec i nabila. (@requo ví, a ostatním je po tom houby) Takže, vy, kteří jste chytří a nejchytřejší, zkuste to z jiné strany a přátelsky se nováčka ujměte. Přátelský a nearogantni nový rok přeju.
1) neznalost neomlouvá ;)
2) nevěřím, že je nováček na diskuzních fórech (vyjma tohoto) a 99% diskuzních fór by takovýto příspěvek považovala za komerční
3) příspěvek je komerční zcela nepokrytě, volba nicku je také prvoplánově komerční a tato kombinace je opravdu “za hranou” a “nováčkovství” s tím nemá nic společného

Jinak také přeji úspěšný rok 2019 :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom