Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký koupit golfový vozík?

Vypadá dobře, gratulace k nákupu.

P.S. Tipoval jsem, že si koupíš černý :)
 
Pánové, tak jsem znovu číhla na SportDirect a vozík tam znovu mají, jen v černé barvě. Ty vozíky z Bazoše se synovi nelíbily, tak jsem objednala tento. Je to fakt bomba cena s poštovným je za 2 tisíce. Tak se těším kdy dojde.
 
Marta řekl:
Pánové, tak jsem znovu číhla na SportDirect a vozík tam znovu mají, jen v černé barvě. Ty vozíky z Bazoše se synovi nelíbily, tak jsem objednala tento. Je to fakt bomba cena s poštovným je za 2 tisíce. Tak se těším kdy dojde.
Já jsem koupil taky bílej jako Michal, ale za ty prachy barva nejezdí  :D
 
Jsem zvědavá jestli dojde, protože z toho e-shopu opět zmizel. No, objednávku mám potvrzenou, tak doufám, že jsou seriozní. Nerada platím kartou předem, vlastně tak platím jen na obchodech, které znám a nebo na které mám reference. Tady jsem spolehla na to, že jste si tu dva objednali a došlo to jak mělo. Jsem na vozík taky zvědavá, černá je OK, mladej ani bílej nechtěl, nebo je mu to spíš jedno. Takže budeme asi vybavení, tedy  v základu, a už aby začala sezona. ;)
 
Koukal jsem tez, ze tam neni.
U SD nemusis mit strach, to je mega obchod.
 
Tak vozík dneska došel!  Doručen za 5 pracovních dní. DPD inzerovalo doručení v pondělí, ale dnes ráno mi psali, že přijde dneska. Mám ho složený, je super, jsem nadšená a doufám, že stejně nadšený bude syn až přijede ze školy. Vozík vůbec nevypadá na ty peníze, za které byl, je prostě pěkný a i v černé je super.
Sranda je, že od té doby, co jsem tam o víkendu na něj znovu narazila a objednala ho, tak prostě už ho nemají. To byla klika jako hrom.
 
Tak ať dobře slouží, já s ním dal včera první 18 tku a drží, i ta brzda funguje bez problému, spíš zapomínám odbrzdit, nezvyk z dvoukoláku  :)
 
Kdyby jste nevěděli co jsme vlastně koupily, tak je to Masters  icart předchozí generace, teď mají novější model který je taky skoro stejný, potěšující je že ty naše stály i s dopravou ani ne půlku  :lol:
 
Tak gratuluji ke koupi. Koukám se vyplatí sledovat tenhle obchod. Pokud by tam bylo něco výhodného, nebylo by špatné sem dát vědět.
Zakládal jsem na to téma :)
 
Já tam číhám pořád, obzvláště ty vozíky i čtyřkolky mi přijdou za velmi zajímavé ceny.
 
Ahoj, čo je pre Vás doležité a rozhodujúce pri kúpe elektrického alebo manuálneho golf. vozíku (držiak na fĺašu,sieťku,...)
Pri elektrickom - batéria? počet jamiek?
Ako je to skladaním/rozkladaním?
Vopred ďakujem za každú odpoveď a radu.
 
Ahoj, čo je pre Vás doležité a rozhodujúce pri kúpe elektrického alebo manuálneho golf. vozíku (držiak na fĺašu,sieťku,...)
Pri elektrickom - batéria? počet jamiek?
Ako je to skladaním/rozkladaním?
Vopred ďakujem za každú odpoveď a radu.
Toto je prilis obecna otazka... kazdopadne dulezitym faktorem je slozeny rozmer a cena.
Z hlediska prislusenstvi je dobre resit hlavne destnik, neb vse ostatni lze vzdy poresit alternativne: flasku das do bagu...
Ja osobne mam rad i drzak scorekarty (neb si pisi kazdou i treningovou hru na papir) a drzak micku ci teecek. Ale to uz je ciste ma vec.
PS: Pokud nevis co, kup ojety Clickgear. Je to super vozik a kdyby nahodou necim nesedel (scifi), pak lze za stejnou poslat dal... neni tez od veci si vozik jednou pujcit na hristi a vyzkouset si, jake to je.
 
Elektrický vozík byla jasná volba. Já řešil skladnost. Mám malý kufr. No kufr je silné slovo... Výdrž baterie. Není nic horšího než když dojde šťáva kdekoli na hřišti. Vozík s motorem, baterií a bagem, kde máte všechno, přeci jen něco váží. Pak značku kvůli servisu. Nakonec cenu. Za pohodlí jsem ochoten si připlatit ale určitě ne nesmysl. Složitost skládání vozíku je až na posledním místě. Držák na deštník je povinnost. Na ostatní se dají využít kapsy. Jak kalhot tak bagu.
 
Pro všechny, které by snad ještě lákalo pomyšlení na vozík Davies posílám čerstvé foto od známého. Sám jsem to samé viděl už 2x na vlastní oči u jiných dvou vozíků Davies.
IMG-20170717-WA0000.jpg
IMG-20170717-WA0003.jpg
 
Ano. Díky těmto sdíleným zkušenostem jsem do něj nešel. Byť se mi líbil. Celkem dost se mi líbil.
 
Pro všechny, které by snad ještě lákalo pomyšlení na vozík Davies posílám čerstvé foto od známého. Sám jsem to samé viděl už 2x na vlastní oči u jiných dvou vozíků Davies.Zobrazit přílohu 1763 Zobrazit přílohu 1764
Jo, to jsem viděl už dřív. Ale ten, na který jsem se tu ptal, je úplně jiná konstrukce. Takže pokud praskají rámy těmto, nic to neznamená. Škodovkám dřív taky upadlo kolo a dnes je to jinak..
 
Elektrický vozík byla jasná volba. Já řešil skladnost. Mám malý kufr. No kufr je silné slovo... Výdrž baterie. Není nic horšího než když dojde šťáva kdekoli na hřišti. Vozík s motorem, baterií a bagem, kde máte všechno, přeci jen něco váží. Pak značku kvůli servisu. Nakonec cenu. Za pohodlí jsem ochoten si připlatit ale určitě ne nesmysl. Složitost skládání vozíku je až na posledním místě. Držák na deštník je povinnost. Na ostatní se dají využít kapsy. Jak kalhot tak bagu.

Ahoj, ďakujem za odpoveď.
Opýtam sa takto. Od čoho by záviselo, či kúpiš GV od českého výrobcu? (ak by nejaký bol)
 
Ahoj, ďakujem za odpoveď.
Opýtam sa takto. Od čoho by záviselo, či kúpiš GV od českého výrobcu? (ak by nejaký bol)
U elektriky je motocaddy dobra volba i z duvodu, ze se na to bezne prodavaji nahradni dily a ma to tu silne zazemi.
Sam mam S1cku a naprosta spokojenost.
 
U elektriky je motocaddy dobra volba i z duvodu, ze se na to bezne prodavaji nahradni dily a ma to tu silne zazemi.
Sam mam S1cku a naprosta spokojenost.

Kúpil by si si vozík v štýle JuCad (dajme tomu elektrický) za polovičnú cenu ak by bol českej značky?

Napíšem rovno o čo mi ide.

Pracujem ako konštruktér v stroj-elektro firme a ako pozerám na tie ceny vozíkov, tak ma napadá, vytvoriť českú značku vozíkov (zatiaľ). S tým, že sa to dá vyrábať oveľa lacnejšie v rovnakej kvalite.Manual aj elektro.
 
Kúpil by si si vozík v štýle JuCad (dajme tomu elektrický) za polovičnú cenu ak by bol českej značky?

Napíšem rovno o čo mi ide.

Pracujem ako konštruktér v stroj-elektro firme a ako pozerám na tie ceny vozíkov, tak ma napadá, vytvoriť českú značku vozíkov (zatiaľ). S tým, že sa to dá vyrábať oveľa lacnejšie v rovnakej kvalite.Manual aj elektro.

Jo, to mě hned napadlo :) myslím že místo na trhu je hlavně v segmentu elektrických vozíků - ceny baterií v posledních 5-10 letech šíleně klesly, ale výrobci chtějí za vozíky pořád ty stejné nekřesťanské peníze. Nejlevnější Motocaddy z UK seženeš za 13.5k CZK, u nás ještě o pár desítek procent dráž. Osobně bych viděl úspěch spíš v low-endu (tj. přijdeš na trh s vozíkem na úrovni Motocaddy do 10k CZK), než high-endu (snažit se soupeřit s JuCadem). Držím palce, kdybych měl technické znalosti a schopnosti, jdu do toho sám :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom