Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký koupit golfový vozík?

MGI Zip Navigator
1) separátní tlačítko na zamknutí DO a na odemčení DO (jsou zapuštěné pod povrch. A hlavně - vozík má držák na DO, takže není třeba dávat do kapsy. Držák je vyřešen tak, že uložení a vyndání DO je rychlejší, než ho cpát do kapsy.
2) vyzkoušel a funguje
E3EA59E2-4958-4A45-A24F-DF9C333476D0.jpeg
 
Má někdo zkušenosti s tímto obchodem, nebo dokonce s tímto konkrétním vozíkem?



Rozhoduji se mezi těmito
 
Jako jeden z vozíků v rodině máme už i tu dříve rozebíraný vozík Big Max Blade IP, používám ho jako alternativní cca 8 měsíců, v praxi na hřišti asi 30x. Za tu dobu u mě spíše převažuje zklamání. Resp. kdybych se k němu nedostal levně, tak bych byl osobně naštván. Očekával jsem u vozíku i teď v běžné ceně přes 8.000 víc. A kdybychom neřešili puzzle v autě (a nebyl černo zelený), tak už by šel pryč.

Ať se to nemusí hledat, tak tady promo video zmíněného vozíku

Je pravda, že se vozík skládá do placky, ale to je asi tak všechno. Taky je kladem, že materiály a tak jsou poměrně pevné, po tom roce, ale praktické v autě co do objemu zabraného prostoru mi to nijak nepřijde. Zase tak placaté to není a lehké taky moc ne. Z dalších mých dojmů a postřehů:

- poměrně otravně se skládá, spousta nastavování a štelování do provozní podoby. Možná mám nějaký tuhý kus
- na mém decathlon bagu úplně dobře nesedí na spodním kolečku, snahu umístit tak, aby byl fakt ukotven, jsem už vzdal (nemusí být chyba vozíku), zkoušel jsem ale i dva jiné bagy (ani jeden značky big max) a nebylo to úplně ono
- vyloženě mě otravuje manipulace s předním kolečkem při skládání i rozkládání... jakmile se nedodrží pořadí kroků, je to krok navíc
- stabilita na nakloněných površích mi přijde poměrně slabá, už několikrát mi spadl, tam, kde jiné vozíky drží
- uzavírací prostor na skore kartu - nevejde se mi tam mobil (iphone 11 - tzn. poměrně světově rozšířený "rozměrový" standard)
+ síťka na pití je super
+ líbí se mi samostatné brzdy na obou kolečkách, poměrně snadno ovladatelné
+- držák na deštník (minus za to, že není v ceně, což je bohužel běžné) už tam mám na pevno, nesundávám (o to ta skladnost v kufru trochu horší)

Ve výsledku - spíše zklamání. Ušetří to prostor v autě (resp. obsadí jinak), ale za tu vyšší cenu, než klasický držák clickgear, jsem očekával víc - především větší odkládací prostor a lepší stabilitu na hřišti.

28313151-4425-438F-8751-B198CB75BEBE.jpeg 2673D6B8-3B36-43DD-8EB2-B56021FEF8F1.jpeg
 
Upraveno:
Jako jeden z vozíků v rodině máme už i tu dříve rozebíraný vozík Big Max Blade IP, používám ho jako alternativní cca 8 měsíců, v praxi na hřišti asi 30x. Za tu dobu u mě spíše převažuje zklamání. Resp. kdybych se k němu nedostal levně, tak bych byl osobně naštván. Očekával jsem u vozíku i teď v běžné ceně přes 8.000 víc. A kdybychom neřešili puzzle v autě (a nebyl černo zelený), tak už by šel pryč.

Ať se to nemusí hledat, tak tady promo video zmíněného vozíku

Je pravda, že se vozík skládá do placky, ale to je asi tak všechno. Taky je kladem, že materiály a tak jsou poměrně pevné, po tom roce, ale praktické v autě co do objemu zabraného prostoru mi to nijak nepřijde. Zase tak placaté to není a lehké taky moc ne. Z dalších mých dojmů a postřehů:

- poměrně otravně se skládá, spousta nastavování a štelování do provozní podoby. Možná mám nějaký tuhý kus
- na mém decathlon bagu úplně dobře nesedí na spodním kolečku, snahu umístit tak, aby byl fakt ukotven, jsem už vzdal (nemusí být chyba vozíku), zkoušel jsem ale i dva jiné bagy (ani jeden značky big max) a nebylo to úplně ono
- vyloženě mě otravuje manipulace s předním kolečkem při skládání i rozkládání... jakmile se nedodrží pořadí kroků, je to krok navíc
- stabilita na nakloněných površích mi přijde poměrně slabá, už několikrát mi spadl, tam, kde jiné vozíky drží
- uzavírací prostor na skore kartu - nevejde se mi tam mobil (iphone 11 - tzn. poměrně světově rozšířený "rozměrový" standard)
+ síťka na pití je super
+ líbí se mi samostatné brzdy na obou kolečkách, poměrně snadno ovladatelné
+- držák na deštník (minus za to, že není v ceně, což je bohužel běžné) už tam mám na pevno, nesundávám (o to ta skladnost v kufru trochu horší)

Ve výsledku - spíše zklamání. Ušetří to prostor v autě (resp. obsadí jinak), ale za tu vyšší cenu, než klasický držák clickgear, jsem očekával víc - především větší odkládací prostor a lepší stabilitu na hřišti.

Zobrazit přílohu 24541Zobrazit přílohu 24542
Tak to je dobré, jak jsou ty recenze subjektivní. My s manželkou přecházíme z Clicgearu na tento BigMax, a jsme spokojeni. K Tvým připomínkám:
  1. Když u složeného vozíku cvrnknu do držáku na pití, přední kolečko se uvolní a stačí jej jen docvaknout.
  2. Oba máme bagy Ping, vytočíme dole 2 páčky s natahovací gunou a bagy dole sedí přesně
  3. Souhlasím s tím, že si to nepamatuje polohu madla, ale to zas nepovažuji za takovou nevýhodu
  4. Při dodržení návodu, tedy rozldádání vozíku "ve stoje" nikoli "vleže", je rozhožení rychlejší a méně namáhavé, než u Clicgearu
  5. Telefon celou dobu nosím v kase, nebo v bagu - to je subjektivní.
Uznávám, že CG je možná stabilnější, ale to je cena za kus vyrobený z lešenářských trubek, které se nedají složit. Navíc ve verzi 4.0 má místo klasických gumicuků neuvěřitelně hnusný humpolácký gumový popruh nahoře i dole, kterým by člověk udržel na bagu i odpálenýho Stingra.

Mám Opel Insignia v kombíku a dám do kufru 2 bagy, dva vozíky a přetáhnu roletu, u CG jsem je musel postavit a roleta zůstala otevřená.
 
Máme clickgear 3.5 a Big Max Autofold FF - mít dva clickgeary tak je do auta nedám, nebo bych musel dělat nějaký kompromis. Navíc se ženě clickgear nerozkládal zrovna pohodlně, zatímco BM si i se sundáním koleček zvládne rozložit i složit naprostro pohodlně. V této kombinaci když jedu někam sám menším autem a chci bag do kufru tak si půjčuju BM, když můžu dát bag na zadní sedačku tak si beru svůj clickgear. Ta placatost se sundáním zadních koleček dělá imho hodně.
 
Něco jsem hledal a narazil jsem na "českou" napodobeninu jucadu. Trochu mě zarazilo, že manuál za necelých deset, s baterkou za 70 k. No ty kraso :) jestli už bylo, tak omluva.

 
Ale co jsem hledal... Nemáte typ na dětský vozík? Potřeboval bych něco i na malý dětský bag, ale co nejskladnejsiho (klidně dvě kola). Dětský Clickgear do auta už nedám - k ostatnímu se nevejde. :(

Díky za tipy!
 
Nenašel jsem lepší vlákno, kam dát…
Potkal jsem na Terasách chlapíka s tímhle.
Dají se tomu sundat kola i rukojeť a sklapnout to jako knihu. Prý super do auta.
 

Přílohy

  • F51C2AAF-0301-4D0F-9028-58E8ED121CA4.jpeg
    F51C2AAF-0301-4D0F-9028-58E8ED121CA4.jpeg
    227,5 KB · Zobrazení: 249
  • 21B6FC2E-52B2-411B-A00D-828EC68DE615.jpeg
    21B6FC2E-52B2-411B-A00D-828EC68DE615.jpeg
    205,4 KB · Zobrazení: 249
Nenašel jsem lepší vlákno, kam dát…
Potkal jsem na Terasách chlapíka s tímhle.
Dají se tomu sundat kola i rukojeť a sklapnout to jako knihu. Prý super do auta.
Toto už jsem tu prezentoval cca před 4 roky.
D79CAE55-5A55-4DAF-A8C9-213681D07D9C.jpeg
 
Dnes mi dorazila do emailu nabídka na golfový skateboard. Když pominu, že cena je na cca polovině toho, za kolik se dá sehnat nová bugina, tak mne překvapila i nosnost. Nepovažuju se za žádnýho hubeňoura, ale i s bagem jsem na samotné hranici toho, co to uveze. Za 400 Kč bych to musel půjčit 230x, aby se mi to zaplatilo - dost pochybuju, že takovou maj ty baterky životnost...
 
Dnes mi dorazila do emailu nabídka na golfový skateboard. Když pominu, že cena je na cca polovině toho, za kolik se dá sehnat nová bugina, tak mne překvapila i nosnost. Nepovažuju se za žádnýho hubeňoura, ale i s bagem jsem na samotné hranici toho, co to uveze. Za 400 Kč bych to musel půjčit 230x, aby se mi to zaplatilo - dost pochybuju, že takovou maj ty baterky životnost...
No a já bych byl se svou váhou rovnou na ceně buginy :D btw, fakt buggy stojí jen 170k? kolik stojí servis?
 
No a já bych byl se svou váhou rovnou na ceně buginy :D btw, fakt buggy stojí jen 170k? kolik stojí servis?
Zalezi co chces za konfiguraci, vetsinou je to v rozmezi 6-8000 $. Servis u elektricke netusim, my mame porad benzinove a tam je to par tisic za rok.
 
No a já bych byl se svou váhou rovnou na ceně buginy :D btw, fakt buggy stojí jen 170k? kolik stojí servis?
A jde to i takhle:

5220E201-F365-4189-9C71-8BDF5E12518D.jpeg
 
Dnes mi dorazila do emailu nabídka na golfový skateboard. Když pominu, že cena je na cca polovině toho, za kolik se dá sehnat nová bugina, tak mne překvapila i nosnost. Nepovažuju se za žádnýho hubeňoura, ale i s bagem jsem na samotné hranici toho, co to uveze. Za 400 Kč bych to musel půjčit 230x, aby se mi to zaplatilo - dost pochybuju, že takovou maj ty baterky životnost...
Vypada to na variaci na golf board co jsem mel tu cest zkusit kdysi v ES.
Kravina na ntou… kopa nevyhod, nebezpecne… a nevhodne na jakekoliv kopce.
 
Vypada to na variaci na golf board co jsem mel tu cest zkusit kdysi v ES.
Kravina na ntou… kopa nevyhod, nebezpecne… a nevhodne na jakekoliv kopce.
Takže do Hořehled, ideální
 
Ty skatebordy jsou na bazosi 😀

To už je lepší cenovka. Jako neříkám, že by mne nelákalo pár kousků mít a jen tak pro zajímavost je lidem nabízet. A myslím, že kdyby je lidé u recepce viděli, tak by šance na půjčení vzrostla, protože je to prostě něco jiného, co u nás zatím moc k vyzkoušení není...
 
To už je lepší cenovka. Jako neříkám, že by mne nelákalo pár kousků mít a jen tak pro zajímavost je lidem nabízet. A myslím, že kdyby je lidé u recepce viděli, tak by šance na půjčení vzrostla, protože je to prostě něco jiného, co u nás zatím moc k vyzkoušení není...
Je to kousek od tebe a možná koupě a asi bez DPH , když koupíš oba sleva!!!

8CED2257-1FA2-42C5-A03F-B629C43AFC6C.png
 
Fakt je to pro zlost… s terenem si to neporadi moc, neni to obratne. Proste jsem vas varoval 🤣
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom