Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký koupit golfový vozík?

Nevím, jak u tohoto modelu, ale mám zkušenost, že pokud se něco přesouvá příliš často, po čase se to rozjebe. Přijde mi, že tyhle posouvátka jsou dělána na to fungovat jednou za čas, jak rostu, nebo nouzově a ne každý týden přenastavovat. Bál bych se toho při častém a cíleném používání jednoho vozíku s více indivuduálních nastavení.
M4 mám. SIce jen chvíli ale ten systém toho stavitelného chytání bagu mi přijde stejně solidně vymyšlený a udělané jako zbytek vozíku. Co vydrží dokážu posoudit až dýl. Ale já osobně bych se nebál zničení kvůli častému nastavování.
 
Upraveno:
Jj, koukal jsem. Chtěl jsem ale předem vyzjistit, jestli má někdo reálně zkušenosti s používáním něčeho, co může 100% doporučit nebo naopak dát vědět, abych to nebral. A např. nápad @Guarneri mi přijde šikovný, protože bych vlastně mohl mít vozík pro sebe i syna a jen posouvat držení...

Přesně tak, já jsem to vlastně nenapsal, resp. napsal špatně. Ten můj starý clicgear je (skoro) úplně v pohodě, ale zatáčí doleva a tím rovnacím šroubem už to nejde narovnat doprava. Takže když jdu na golf sám, používám synův a když jdeme spolu, tak svůj starý. Synovi je to jedno a těžíme z toho oba.
 
Nevím, jak u tohoto modelu, ale mám zkušenost, že pokud se něco přesouvá příliš často, po čase se to rozjebe. Přijde mi, že tyhle posouvátka jsou dělána na to fungovat jednou za čas, jak rostu, nebo nouzově a ne každý týden přenastavovat. Bál bych se toho při častém a cíleném používání jednoho vozíku s více indivuduálních nastavení.

Zrovna této části bych se moc nebál, je to stejný mechanismus, jako u skládacích páček, akorát je menší.

Ale máme ho 2 měsíce, takže reálnou zkušenost budu mít za pár let.
 
Big Max Autofold FF
dostal jsem tento vozík, snadno rozložíš složíš , skladnější vozík snad není , má ho i kolega s Mustangem .
 
Upraveno moderátorem:
@mkopcak
Bohumil chtěl zřejmě říct, že se vejde i do menšího kufru, který má auto značky Ford Mustang.
Nebo že ho lze zapřáhnout i za koně Mustang.

Sakra, začíná mi chybět trucující @Mirek_62
 
Big Max Autofold FF
dostal jsem tento vozík, snadno rozložíš složíš , skladnější vozík snad není , má ho i kolega s Mustangem .
a nějaká souvislost s dotazem @mkopcak? Jakože jak vyhovuje na dětský bag a jak je ovladatelný pro dítě? To, že se vejde do Mustangu asi Martina momentálně moc nezajímá...
 
Děkuji všem za pomoc, nakonec se mi podařilo dosáhnout na model co doporučila @Marta , 6 měsíců starý za 2 500 Kč. Tak snad bude dobře sloužit:).
 
@mkopcak
Bohumil chtěl zřejmě říct, že se vejde i do menšího kufru, který má auto značky Ford Mustang.
Nebo že ho lze zapřáhnout i za koně Mustang.

Sakra, začíná mi chybět trucující @Mirek_62
Tak Ty nám ho teď budeš překládat?😏
 
a nějaká souvislost s dotazem @mkopcak? Jakože jak vyhovuje na dětský bag a jak je ovladatelný pro dítě? To, že se vejde do Mustangu asi Martina momentálně moc nezajímá...
Asi jsem se přimotal do jiné diskuze , ale odpovídám dle úvodního nadpisu vlákna a tam se před časem ptal Michal jestli někdo nebude mít možnost napsat něco o vozíku BIG MAX FF, proto se omlouvám všem co si mysleli, že odpovídám Martinovi .
 
Můžete začátečníkovi osvětlit zda můžu na vozík umístit stand bag nebo je to vyhradně pro cart bagy? Konkretně mám Callaway Warbird StandBag a strašně se mně zalíbil uživatelem Bohumil.Koval zmíněný Big Max Autofold FF. Půjde to dohromady?
 
@Radim001 obecně standbag na vozik dat jde, byť někdy překáží konstrukce nožiček. Lépe zkusit,jak tvůj bag bude pasovat na konkrétní vozík.
 
Můžete začátečníkovi osvětlit zda můžu na vozík umístit stand bag nebo je to vyhradně pro cart bagy? Konkretně mám Callaway Warbird StandBag a strašně se mně zalíbil uživatelem Bohumil.Koval zmíněný Big Max Autofold FF. Půjde to dohromady?
Já na tom vozím lehký tour bag Titleist a ten má zadní hranu podstavy plošku , vozík má propracovaný systém gum a ty jsou dost festovní , takže by asi držel dobře. Vozík je placka po složení ( na dva tahy) , takže nezabírá místo pouze výšku.( asi jako složený 3kolák Jucad v tašce)
 
asi jako složený 3kolák Jucad v tašce
Promin, ale slozeny (resp. rozebrany) Jucad je o parnik mensi.

BigMax: 30.7x23.6x9
Jucad: 25.5x13.5x3.9

Nic proti Big Maxu.
 
Promin, ale slozeny (resp. rozebrany) Jucad je o parnik mensi.

BigMax: 30.7x23.6x9
Jucad: 25.5x13.5x3.9

Nic proti Big Maxu.
Hovořil jsem sice o tom, že v tašce a taky asi. To bylo pouze pro názornost , aby si představil tu placku.
 
Hovořil jsem sice o tom, že v tašce a taky asi. To bylo pouze pro názornost , aby si představil tu placku.
Jen uvadim, ze to neni moc presne, spise malinko zavadejici... taska Jucad fakt neni ani tlusta 23cm... ma vice jak 2x mene...
Mam to doma, proto jen uvadim na spravnou miru.

Jucad jiz v obalu: 70x40x10 cm
BigMax bez obalu: 76x58x23cm

A pro uplnost elektricky Jucad ma rozmery 65x35x15cm.

Tzn. Placate to je, zejmena v dnesni dobe, kdy vetsina voziku je spise "soudek", ale jinak je Jucad fakt v jine dimenzi a lze jej naskladat temer do glove boxu.
Samozrejme, ze ma i tisic nevyhod...
 
Odložím si tu - včera jsem v praxi viděl tuhle elektriku: https://www.topcaddy.co.uk/product/lithium-digital-trolley/

Nadchla mě především skladnost složeného modelu, na fotce porovnání s mým kompaktím manuálním čtyřkolákem Sun Mountain Reflex (hodnocení), který jsem kupoval právě kvůli kompaktnímu složenému stavu...

IMG_6853.jpg IMG_6854.jpg
 
Heled a jde to i rozlozit?
Nenasel jsem nikde fotku rozlozeneho :)
 
Jako dobrý, ale stejně "na stojáka" to do běžného kufru nedáš (rozměry 88 x 62 x 12,5 cm) . Musíš to vozit "na ležato" a to mi nepřijde jako výhra.
Pořád co do místa mi přijde jako nejlepší Clicgear a pod, který je velikosti kufru/tašky
Zobrazit přílohu 8106

Zobrazit přílohu 8107

Davide, pořád máš tento vozík? Dlouhodobé zkušenosti? Jde mi především o to, jestli všechno drží a funguje, tak jako na začátku.

Budu muset další jeden vozík do rodiny přikoupit, a potřebuju nějaký držák. Takže ač nerad, bojím se, že s ohledem na mnohaletý držák, ač nerad, šáhnu po clicgear (nerad pro to, že je velký složený). :(
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom