Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký koupit golfový vozík?

No, radit nemůžu, přehled nemám. Jen můžu konstatovat co mi v mém pokročilém věku vyhovuje... Motocaddy S1 PRO DHC . Koupila jsem ho před 5 lety už jako repasovanou potvoru a neměnila bych. Lehkej úplně není, superskladnej taky ne, ale vzhledem k tomu, že buď mám výbavu v caddy roomu nebo jezdím v autě na golf sama, tak to zvládám. Kolečka nemeju, nesundávám( i když to jde), občas na hřišti ofoukám vzduchem nebo odrbu smetáčkem, co mám v autě na sníh...pokud jde do auta ( ale taky říkám: dyť je to náklaďák...to auto) . Pokud ho dávám do auta, vyndavám předem baterku, to to docela odlehčí. DO nemá, ale jinak je to věrný přítel a bez něj už si golf nedokážu představit. Asi základní je, jestli elektriku nebo manuál. Upřednostila bych elektriku, dokazovat zdatnost si můžeš jinak, vláčením manuálu do kopců mi přijde zbytečný. A pak asi záleží i na financích. Myslím, že novější typy Motocaddy jsou i skladnější.
mohla bych tě moc poprosit, že bys zvážila vozík bez koleček a baterky?
tvůj vypadá na nejschůdnější variantu, dávat v této chvíli kolem 100 tis. Kč by mi připadalo fakt rozmařilé :rolleyes:
moc děkuji, na oplátku ;) R
 
mohla bych tě moc poprosit, že bys zvážila vozík bez koleček a baterky?
tvůj vypadá na nejschůdnější variantu, dávat v této chvíli kolem 100 tis. Kč by mi připadalo fakt rozmařilé :rolleyes:
moc děkuji, na oplátku ;) R
Jo, udělám. Do kdy to potřebuješ?
 
Nejskladnější a nejlehčí z oblíbeného shopu :

3FED1D49-C463-4947-B564-82A995C5B8AE.png
 
QUOTE="Dana, post: 56292, member: 129"]
Jo, udělám. Do kdy to potřebuješ?
[/QUOTE]
do jara :D
 
Jestli oželíš elektriku, mrkni na tohle:
Má ho @FrantaH a paní od @honza62. Neváží to skoro nic...
Mám ho taky a ideál :) koupil jsem zde i s přepravní taškou https://www.muziker.cz/axglo-trilite-trolley-white-black-set . Tím, že nejezdím autem, ale nesu jej v ruce (do busu nebo vlaku), mohu potvrdit, že jeho váha je fakt v pohodě. Jelikož žádný svalovec opravdu nejsem :D
 
@jan :
z vlákna jsem porozuměla, že jsi od roku 2016 měl řadu vozíků a můžeš srovnávat:
proč sis nakonec koupil Jucada v elektrice? děkuji za odpověď R
 
Ja zabordeleny vozik resim tak, ze mam na nej tasku :D Takze ho proste jak je narvu do tasky a tam to pekne uschne a casem opada :D Takze jen pri vykladce vyklepnu vznikly uschly kompost a jedu dal. Samozrejme tim jen resim binec v kufru auta. To ze vozik je spinavy me tolik netrapi, stejne behem pohybu po hristi bude nabirat posekanou travu, bahno, zizaly a z kopce obcas i voziky spoluhracu :).
 
@jan :
z vlákna jsem porozuměla, že jsi od roku 2016 měl řadu vozíků a můžeš srovnávat:
proč sis nakonec koupil Jucada v elektrice? děkuji za odpověď R

Pokud si dobře pamatuji, tak Jan má manuál. Z Tvých příspěvků jsem nabyl dojmu, že klíčové jsou pro Tebe rozměry a váha.

Co se týče váhy, tak můj má i s baterkou cca 7,5 kg, s transportní taškou zhruba o to kilo více. Sám vozík se dá rozebrat tak, že zadní kola lehce odcvakneš, nicméně přední kolo je napevno přidělané ke spodní konstrukci (tyči, či jak to popsat), která se pak zacvakává do podélné "tyče", která v sobě má dva elektromotory, a do té se pak zacvakává kolmá tyč (na které je téčko na uchycení bagu) a kloub s madlem. Obtížně se to popisuje, více tu:

Jednotlivé díly jsou poměrně skladné, nicméně pokud celý vozík zabalíš do transportní tašky (na kolečkách - velice doporučuji), tak už je i rozměrnější, odhaduji cca 70*40*15 cm.

A co se týče poruchovosti, myslím si, že Jucad nebude o nic víc poruchovější, než jakýkoliv jiný el. vozík. To, že Ti servisák výše napíše, že jsou poruchové je celkem logické, ono se moc normálně fungující vozíky do servisu na opravu nedávají, že... A co se týče vyjádření Bohouše, ten podle mě z principu věci polemizuje se vším, jen mu je někdy více a někdy zase méně rozumět a má asi i tu smůlu (nebo štěstí???), že přitahuje snad všechny anomálie na světe.

Bohužel se může (a je to tak se vším) stát, že narazíš na blbý kus, ať už z jakékoliv příčiny. A stejně jako u aut, buď to pokryje v lepším případě záruka, nebo pak musíš zaplatit servis, a jiná cena servisu u jucadu se odvíjí od jisté prestižnosti produktu, ostatně jiná cena je v servisu porsche a jiná u dachny, že. :)

Závěrem, jak jsem psal výše, mám ho nějakou chvíli, chovám se k němu, řekl bych až nepatřičně s ohledem na jeho cenu, a zatím funguje bez problémů. Koupil jsem si ho proto, že se mi prostě líbí jeho design (a to moc) a dal jsem mu přednost před Ticadem kvůli umístění baterie (nelíbí se mi u Ticadu zavěšení na spodní "tyči").

A cena? Pokud je Ti líto těch peněz, tak prodej toho džagoše, kup si roční in kartu a lítačku a mohly by Ti ještě zbýt nějaké chechtáky na feečka :D

K.
 
Pokud si dobře pamatuji, tak Jan má manuál. Z Tvých příspěvků jsem nabyl dojmu, že klíčové jsou pro Tebe rozměry a váha.

Co se týče váhy, tak můj má i s baterkou cca 7,5 kg, s transportní taškou zhruba o to kilo více. Sám vozík se dá rozebrat tak, že zadní kola lehce odcvakneš, nicméně přední kolo je napevno přidělané ke spodní konstrukci (tyči, či jak to popsat), která se pak zacvakává do podélné "tyče", která v sobě má dva elektromotory, a do té se pak zacvakává kolmá tyč (na které je téčko na uchycení bagu) a kloub s madlem. Obtížně se to popisuje, více tu:

Jednotlivé díly jsou poměrně skladné, nicméně pokud celý vozík zabalíš do transportní tašky (na kolečkách - velice doporučuji), tak už je i rozměrnější, odhaduji cca 70*40*15 cm.

A co se týče poruchovosti, myslím si, že Jucad nebude o nic víc poruchovější, než jakýkoliv jiný el. vozík. To, že Ti servisák výše napíše, že jsou poruchové je celkem logické, ono se moc normálně fungující vozíky do servisu na opravu nedávají, že... A co se týče vyjádření Bohouše, ten podle mě z principu věci polemizuje se vším, jen mu je někdy více a někdy zase méně rozumět a má asi i tu smůlu (nebo štěstí???), že přitahuje snad všechny anomálie na světe.

Bohužel se může (a je to tak se vším) stát, že narazíš na blbý kus, ať už z jakékoliv příčiny. A stejně jako u aut, buď to pokryje v lepším případě záruka, nebo pak musíš zaplatit servis, a jiná cena servisu u jucadu se odvíjí od jisté prestižnosti produktu, ostatně jiná cena je v servisu porsche a jiná u dachny, že. :)

Závěrem, jak jsem psal výše, mám ho nějakou chvíli, chovám se k němu, řekl bych až nepatřičně s ohledem na jeho cenu, a zatím funguje bez problémů. Koupil jsem si ho proto, že se mi prostě líbí jeho design (a to moc) a dal jsem mu přednost před Ticadem kvůli umístění baterie (nelíbí se mi u Ticadu zavěšení na spodní "tyči").

A cena? Pokud je Ti líto těch peněz, tak prodej toho džagoše, kup si roční in kartu a lítačku a mohly by Ti ještě zbýt nějaké chechtáky na feečka :D

K.
😁 prodat 🐯nejsem schopná... to definitivně padá
teoreticky: má smysl vybírat z varianty Travel a jiná? (je v typech výrazný rozdíl? a čím se při výběru jako ŽENA řídit?)
Děkuji za odpověď.
R
 
😁 prodat 🐯nejsem schopná... to definitivně padá
teoreticky: má smysl vybírat z varianty Travel a jiná? (je v typech výrazný rozdíl? a čím se při výběru jako ŽENA řídit?)
Děkuji za odpověď.
R
Ptáš se chlapa, čím se jako ŽENA při výběru řídit??? :D :D :D já bych ti řekla - barvou, ta je nejdůležitější!:D:cool:
 
Ptáš se chlapa, čím se jako ŽENA při výběru řídit??? :D :D :D já bych ti řekla - barvou, ta je nejdůležitější!:D:cool:
Je tam drobný rozdíl v transportní velikosti a potom váze a materiálu, jestli karbon, titan nebo ocel. Vše je ale v odchylce váhy a velikosti lahve s vodou, tak bych se v zásadě omezil na tu barvu, kterých v jucadu nabízí mnoho :)

A samozřejmě potom doporučuji koupit dálkový ovládání hned, později se musí kvůli tomu koupit i nová baterka a je to tak docela drahý špás.

K.
 
to neva, vozejk už máš ...
teď všechno další doženeš :up::cool: :D
děkuji za radu jen ještě dotázek o_O - jak velká flaška s vodou? 1,5?
Myslím, že vše zbytečně do detailu řešíš, mělo to znamenat, že ty rozdíly jsou zanedbatelné. V hlavě je nenosím.
Přesné rozdíly zjistíš, když si na stránkách jucadu dáš do porovnávače modely, které Ti padly do oka.
 
@NaBednu @Jakub Guth uz za me odpovedel, vice mene potvrzuji.
Ano, vystridal jsem voziku slusne mnozstvi... Jucad mam pouze manual. Kupoval jsem ho jako vozik pro zenu/zalozni, kde priorita maximalni byl rozmer. Jucad (jakykoliv) lze slozit na placku, co se vejde uplne vsude.

Elektricky mam Motocaddy M5 PRO. Proc ne Jucad? Radsi si proste priplatim a koupim hodinky, nez elektricky Jucad. :D Ne vazne, jelikoz se i do soucasneho coupatka vejde vetsi vozik nema smysl pro me kupovat JuCad. Bezna manipulace s "full" vozikem mi prijde lepsi - skladani bez nutnosti neco rozmontovat, clovek se neuspini atp. Value Jucadu je za me v designu, rozmerech a vaze. Vahu a rozmer zatim resit nemusim. Ale je mozne, ze s tim clovek skonci, kdyz bude jine auto, co treba bude mit horsi kufr.

A tez podepisuji, ze rozdily mezi Jucady jsou marginalni. Je to spise o sympatiich k materialu nez o nejake uzitne hodnote... kde kdo rika, ze Titan a Carbon nelze svaret. ;)
 
tak jsem se dnes vypravila okouknout všechny ty diskutované vozíky
chci všem poděkovat za informace a předané zkušenosti
@Dana: už nevaž, vyzkoušely jsme to s paní asistentkou prodeje...
tak ještě jednou díky
musím si pečlivě promyslet všechny okolnosti a souvislosti :up:
 
Je tam drobný rozdíl v transportní velikosti a potom váze a materiálu, jestli karbon, titan nebo ocel. Vše je ale v odchylce váhy a velikosti lahve s vodou, tak bych se v zásadě omezil na tu barvu, kterých v jucadu nabízí mnoho :)

A samozřejmě potom doporučuji koupit dálkový ovládání hned, později se musí kvůli tomu koupit i nová baterka a je to tak docela drahý špás.

K.
tak jsem se už mentálně na Jucad nastavila
teď to musím dovybrat...(nojo, prodám auto...)

ne 😁
rozbiju prasátko :)

sice jsem koukala do porovnávače ale chci se tě zeptat,
1)proč je Ghost tak drahý - a má smysl o něm uvažovat?
2) karbon je prý méně stabilní než titan, souhlasíš?
3) je dálka fakt užitečná?

asi tě s tím budu ještě otravovat, tak se, prosím, obrň trpělivostí
děkuji
R
 
tak jsem se už mentálně na Jucad nastavila
teď to musím dovybrat...(nojo, prodám auto...)

ne 😁
rozbiju prasátko :)

sice jsem koukala do porovnávače ale chci se tě zeptat,
1)proč je Ghost tak drahý - a má smysl o něm uvažovat?
2) karbon je prý méně stabilní než titan, souhlasíš?
3) je dálka fakt užitečná?

asi tě s tím budu ještě otravovat, tak se, prosím, obrň trpělivostí
děkuji
R

ad 1) odpovím otázkou, proč je drahé Porsche a má smysl o něm uvažovat? navíc Ghost vidím teď prvně a teda se mi vůbec nelíbí;
ad 2) taky jsem to slyšel;
ad 3) já ji čas od času požívám, je fajn pokud hledáš míček někde v džihádu a vylezeš o 30 metrů jinde, tak se pak člověk nemusí vracet pro vozejk.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom