Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký koupit golfový vozík?

Bohušu, není a to ani na „lepších” hřištích. Nebo když je, tak obvykle nefunguje.
A mycí stroj na hole? Tak ten bude tak možná na 5 hřištích v celé zemi - a kdoví jestli.
.
Tak automatické mycí stroje na hole máme dva , a plocha s vodou a vzduchem je hned vedle a vše je vyzámkováno až na vyasfaltované parkoviště . Mycí sice ruční automaty na míčky máme s lavičkami a odpadkovými koši u každého odpaliště, proto si myslím, že by to za to fee mělo býti standartem alespoň u renomovaných hřišť a ne jen pěti, doufám, že v tvém počtu i to naše protože jinak. Už je to šest😀😆😎
 
Tak automatické mycí stroje na hole máme dva , a plocha s vodou a vzduchem je hned vedle a vše je vyzámkováno až na vyasfaltované parkoviště . Mycí sice ruční automaty na míčky máme s lavičkami a odpadkovými koši u každého odpaliště, proto si myslím, že by to za to fee mělo býti standartem alespoň u renomovaných hřišť a ne jen pěti, doufám, že v tvém počtu i to naše protože jinak. Už je to šest😀😆😎
Jo Ostravsko „je region razovity” ;)
 
díky! právě, že chci elektrický... to ten Rovic není
skladný potřebuju, bag zabere polovinu místa v kufru :(, taška na boty... nějaký harampádí
a ta váha mě moří, kolikrát v centru zaparkuju relativně daleko a pak to tahat... :(

Jestli ti Rovic přijde neskladný a těžký, zapomeň na všechny elektriky jako motocaddy a mgi. Jediná schůdná možnost bude asi něco jako Jucad, co se rozloží na jednotlivé trubky (jestli se tedy i ty elektrické takto rozkládají, to nevím).
 
Kdysi jsem v Golfart koupil takový černý pytel. Říkám tomu "pytel na hady", ale není na ně. Vždycky po ukončení hry vozík očistím, ne úplně dokonale a strčím ho do pytle. No a pytel po nějakém čase vyklepu. A bordel z vozíku s vyklepe.
 
Kdysi jsem v Golfart koupil takový černý pytel. Říkám tomu "pytel na hady", ale není na ně. Vždycky po ukončení hry vozík očistím, ne úplně dokonale a strčím ho do pytle. No a pytel po nějakém čase vyklepu. A bordel z vozíku s vyklepe.
Mam taky, jen samotnymu se to tam blbe vklada. Ale je pravda, ze na spinavy vozik je to fajn.
Jinak hlavne na jare/podzim kdyz je vlhko je nemozne i umyty vozik dotlacit cisty do auta.
 
Kdysi jsem v Golfart koupil takový černý pytel. Říkám tomu "pytel na hady", ale není na ně. Vždycky po ukončení hry vozík očistím, ne úplně dokonale a strčím ho do pytle. No a pytel po nějakém čase vyklepu. A bordel z vozíku s vyklepe.
jo, mám naštěstí takový pytel od Rovicu právě na ta špinavá kolečka...
 
Já jsem si koupil plastovou vaničku co má přesný půdorysný tvar kufru auta.
Tu jednou za čas vyndám,
a to , co z koleček odpadne, vyklepu.🙂
 
Já jsem si koupil plastovou vaničku co má přesný půdorysný tvar kufru auta.
Tu jednou za čas vyndám,
a to , co z koleček odpadne, vyklepu.🙂
nestraš, tak velký vozík nechci :mad:
 
Tak na motocaddy i MGI se prodávají přepravní tašky, takže případná špína zůstává uvnitř nich. I se to lépe nakládá do auta, neb to má ucha.
 
Co to mas za auto?

Tady by mel jucad asi smysl.
Jinak ja mam Jucad manual a je to prima. Nevyhoda je uchyceni bagu (ne vse dobre drzi) a system upevneni destniku (maji trn na destniku), ale to lze vyresit drzakem davis cadee :D
dívala jsem se na patu vozíku a jak tam bag drží? nepadá to?
a chápu dobře, že přední kolečko je nafix?
moc díky za odpověď R
 
nedovedu si predstavit, ze bych vozil vozik bez tasky..... uz tak je docela bordel v kufru ale bez tazky?

ps: vsecky voziky, jsem mel s tazkou. Tak jsem si myslel, ze je to automaticky
 
dívala jsem se na patu vozíku a jak tam bag drží? nepadá to?
a chápu dobře, že přední kolečko je nafix?
moc díky za odpověď R
Já mám pocit, že nejskladnější vozíky jsou clickgeary, rovic je jeho odnož. Ale beru z mého pohledu, na golf jezdíme i ve čtyřech a do auta srovnáme 4 bagy a 3 clickgeary. No, není elektrický, nevadí mi to, funím do kopce, jen třeba na Requo cupu v Bukách jsem pokukovala po vozíku @Paudr, vozík si jezdil jak duch sám bez řidiče a jeho majitel si vykračoval kousek za ním. :D :D A já měla co dělat ten svůj do toho krpálu vytlačit. :D
No a binec z vozíku v autě přes sezónu neřeším, bych se mušela ouplně zbláznit. Holt je v kufru brajgl.
 
dívala jsem se na patu vozíku a jak tam bag drží? nepadá to?
a chápu dobře, že přední kolečko je nafix?
moc díky za odpověď R
Je opreny o predni kolo a podepren tou vidlickou. Uchyceny gumou. Drzi to, ale pokud ma bag na dne nejaky special tvar ci mini nozicky, tak to cast uplne super neni.
vetsi opruz je horni vyklopna vidlicka u kratsich bagu.

predni kolo je na fix, ale kupodivu to drzi smer jako malo
 
nedovedu si predstavit, ze bych vozil vozik bez tasky..... uz tak je docela bordel v kufru ale bez tazky?

ps: vsecky voziky, jsem mel s tazkou. Tak jsem si myslel, ze je to automaticky
Já mám pocit, že nejskladnější vozíky jsou clickgeary, rovic je jeho odnož. Ale beru z mého pohledu, na golf jezdíme i ve čtyřech a do auta srovnáme 4 bagy a 3 clickgeary. No, není elektrický, nevadí mi to, funím do kopce, jen třeba na Requo cupu v Bukách jsem pokukovala po vozíku @Paudr, vozík si jezdil jak duch sám bez řidiče a jeho majitel si vykračoval kousek za ním. :D :D A já měla co dělat ten svůj do toho krpálu vytlačit. :D
No a binec z vozíku v autě přes sezónu neřeším, bych se mušela ouplně zbláznit. Holt je v kufru brajgl.
největší problém je pro mě váha, pak teprve skladnost - elektriku asi taky nebudu řešit, jsem z toho vedle
 
Je opreny o predni kolo a podepren tou vidlickou. Uchyceny gumou. Drzi to, ale pokud ma bag na dne nejaky special tvar ci mini nozicky, tak to cast uplne super neni.
vetsi opruz je horni vyklopna vidlicka u kratsich bagu.

predni kolo je na fix, ale kupodivu to drzi smer jako malo
děkuji :up: z manuálu elektrický dokupem neuděláš, viď?
 
děkuji :up: z manuálu elektrický dokupem neuděláš, viď?
Na clickgear prodávají takový hačaperk, najdu to...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom