Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký koupit golfový vozík?

K hmotnosti - pro mě to začíná být docela důležitý atribut. Vozím vercajk rodiny (3,5 hráče) a to puzzle mě už moc nebaví i když zaplaťpánbů, mám už skoro auto velké, jak pro golf potřebuju (žádné minivozítka jako někteří :). A vyjma svých věci jsem vozil i kamarády s různým vybavením - cart bagy, sem tam i elektrický vozík... řekl bych, že jsem věkově teprve lehce za vrcholem svých sil, ale přiznám se, že každé kilo je už znát, když to po 18ti jamkách někde a v mém případě leckdy i přes 100 ran mám to rodinné golf puzzle brát a skládat do kufru. Takže každé kilo dolu - dobrý!
Pokud bude hmotnost dvojnásobná, rozdíl v ceně bude pravděpodobně pěti nebo vícenásobný.
Pokud ten rozdíl v ceně ještě vynásobíš 3x, ušetříš docela velkou částku. Když vezmeš v úvahu kolikrát za rok hraješ a kolik let ještě asi budeš a vydělíš to, částka na naložení těch krámů zvedne z pelechu i @mkopcak [emoji3]
 
K hmotnosti - pro mě to začíná být docela důležitý atribut. Vozím vercajk rodiny (3,5 hráče) a to puzzle mě už moc nebaví i když zaplaťpánbů, mám už skoro auto velké, jak pro golf potřebuju (žádné minivozítka jako někteří :). A vyjma svých věci jsem vozil i kamarády s různým vybavením - cart bagy, sem tam i elektrický vozík... řekl bych, že jsem věkově teprve lehce za vrcholem svých sil, ale přiznám se, že každé kilo je už znát, když to po 18ti jamkách někde a v mém případě leckdy i přes 100 ran mám to rodinné golf puzzle brát a skládat do kufru. Takže každé kilo dolu - dobrý!
Musíš víc cvičit, běhat a milovat ženu v nepohodlných pozicích.
 
Opravdu je u elektrického vozíku tak důležitá váha? Spíš bych se zajímal o to, jak pevný vozík je. Pár už jsem jich viděl rozlomených ;)
no pro mě je váha důležitá, moje SI skloubení bohužel u těžších břemen protestuje. Teď mám Rovic, ten není rozložitelný na díly a tak ho musím v předklonu zvednout z auta a docela pracně ho na zemi rozkládat. A pak ho zase rvát do auta. Pak rvu z auta bag. Na to už mám grif, to není z takového předklonu.
Proto by se mi líbil rozložitelný lehký vozík.
Ps. prosím vynechte poznámky, že když mám potíže se zády, nemám chtít hrát golf. Je to zbytečné (viz můj nick). :oops::devil::p
 
... prosím vynechte poznámky, že když mám potíže se zády, nemám chtít hrát golf ...
Golf není nejvhodnější sport pro potíže se zády 🤭
Ale když musíš, tak musíš, to je pochopitelné ;)
 
Dobrý den,pro Justar se používjí levnější výrobní postupy a materiály(tudíž levnější koncová cena).Některé konstrukční nedostatky jsou samozřejmě stejné,jako u Jucadu.Provozuji servis golfových vozíků a některé opravy se u těchto dvou značek,stále opakují.
 
Dobrý den,pro Justar se používjí levnější výrobní postupy a materiály(tudíž levnější koncová cena).Některé konstrukční nedostatky jsou samozřejmě stejné,jako u Jucadu.Provozuji servis golfových vozíků a některé opravy se u těchto dvou značek,stále opakují.
Dobrý den, děkuji za odpověď. Jaký vozík byste mi poradil?
 
Dobrý den,raději mi zavolejte tel. 777305992. Děkuji Kupka
Dobrý den,pokud máte zájem o bližší info o C Techu,zavolejte mi.Děkuji Kupka 777305992

Admin varování: 19.jamka je diskusní fórum pro své členy - kde si členové informace vzájemně sdílejí veřejně. Neslouží pro příspěvky typu - "pokud chcete vědět více, zavolejte, živím se tím - a tel". Každý může využít pro obdobný text soukromé zprávy - případně si přidat kontaktní údaje sám na sebe do patičky a budou se zobrazovat pod jeho příspěvky.

Nadále prosím o dodržování tohoto pravidla. Příští obdobné "komerční" příspěvky budou smazány, v případě opakovaného porušování zablokovaný účet.
 
Upraveno moderátorem:
Mám Jucad Drive SL Travel EX už skoro tři roky (cca 100 odehraných hřišť) a žádný problém jsem zatím neměl (musím zaklepat).
 
Mám Jucad Drive SL Travel EX už skoro tři roky (cca 100 odehraných hřišť) a žádný problém jsem zatím neměl (musím zaklepat).
Kolegovi , možná smolíček, jucad výměna poprvé ovládání , podruhé výměna motorů. Obé v rámci záruky, sice se u motorů tvářili divně , ale nakonec to uznali, jen v servisu néměli origo Motory pro jeho typ , tak dostal ty nej, servis byl v Germány, takzě ne do 30 dní. Asi tam byl nějaký problem, protoźe těsně po zaruce odešla baterie= repas, origo nesmyslná cena.
 
dotaz pouze pro jamkaře-hráče: prosím o radu po úvaze, co potřebuji a co ne :rolleyes:
mám malý a málo vysoký kufr u auta, v současnosti mám vozík Rovic.
Byl by super, kdybych měla garáž. To bych ho po hře v garáži vyndala a umyla (především kolečka). Ale bydlíme v činžáku s relativně malým výtahem ve vyšším patře. Vozík mohu pořádně umýt jen doma v koupelně. A to není dobré řešení.
Další jeho nevýhoda vozíku je, že zabírá skoro třetinu užitné plochy kufru. A že není elektrický. A že je nepříjemně těžký pro vykládku a nakládku z auta a do něj.
Tolik, co řeším.
Fakt si nevím rady a uvítám pomoc (ale prosím ne prodejců).
Jaký elektrický vozík je skladný a má oddělávací kolečka (abych mohla vzít jen ty a umýt je hned na hřišti nebo i doma). A který je zároveň lehký (nebo ho lze rozdělit na samostatné lehčí díly)?
Děkuji za pomoc.
R
 

Přílohy

  • 3.jpg
    3.jpg
    65,7 KB · Zobrazení: 219
dotaz pouze pro jamkaře-hráče: prosím o radu po úvaze, co potřebuji a co ne :rolleyes:
mám malý a málo vysoký kufr u auta, v současnosti mám vozík Rovic.
Byl by super, kdybych měla garáž. To bych ho po hře v garáži vyndala a umyla (především kolečka). Ale bydlíme v činžáku s relativně malým výtahem ve vyšším patře. Vozík mohu pořádně umýt jen doma v koupelně. A to není dobré řešení.
Další jeho nevýhoda vozíku je, že zabírá skoro třetinu užitné plochy kufru. A že není elektrický. A že je nepříjemně těžký pro vykládku a nakládku z auta a do něj.
Tolik, co řeším.
Fakt si nevím rady a uvítám pomoc (ale prosím ne prodejců).
Jaký elektrický vozík je skladný a má oddělávací kolečka (abych mohla vzít jen ty a umýt je hned na hřišti nebo i doma). A který je zároveň lehký (nebo ho lze rozdělit na samostatné lehčí díly)?
Děkuji za pomoc.
R
Já mám MGI navigátor, kolečka a baterie se lehce oddělají, ale to co zbude mi zas až tak lehký pro dámu
nepřipadá. Výhoda je že si
chodíš po hřišti s rukama v kapsách
a to na jaře a na podzim má něco do sebe.🙂
 
Upraveno:
dívala jsem se na něj ale není bohužel běžně určený k odnímání koleček při transportu a je docela těžký :rolleyes:
Proč by neměl být určený k odnímání koleček - při transportu se kvůli úspoře místa (šířka) otáčí o 180st. Takže není problém je sundat a hodit do tašky. Nicméně je pravda, že vozík jako takový je celkem těžký - holt dva motory si „berou svou daň”
 
dívala jsem se na něj ale není bohužel běžně určený k odnímání koleček při transportu a je docela těžký :rolleyes:
ale co tenhle https://www.muziker.cz/motocaddy-c-tech-ultra-battery-electric-golf-trolley?
Elektrika bude těžká vždy, motor lze odlehčit jen do určité míry. Pokud nekoupíš něco na dálku, je těžší i manipulace na hřišti. Sice jede sám, ale řídit ho dá víc práce než u manuálu. Navíc Rovic má myslím natáčecí přední kolečko, to elektrické vozíky bez DO nemají. Pak se to ovládá o dost hůř.
 
Proč by neměl být určený k odnímání koleček - při transportu se kvůli úspoře místa (šířka) otáčí o 180st. Takže není problém je sundat a hodit do tašky. Nicméně je pravda, že vozík jako takový je celkem těžký - holt dva motory si „berou svou daň”
no jo, asi to je vlastně u všech Motocaddy...:oops: to je pravda:up:
umím si představit, že dám pryč kolečka, vezmu baterii (2,2 kg nebo tak) na dobíjení a zbytek vozíku bude prostě permanentně v autě...
ale který pak vybrat, aby sedělo srovnání dobrý cena za slušný výběr?
pozn.: ten zaflákaný Rovic mi teď hnije v autě páč nemám kvůli tréninku energii ho tahat domů 🤒
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom