Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký koupit golfový vozík?

Včera jsem shlédnul a podrobně si prohlédl BIG MAX Blade iP, chtěl jsem se podívat na konstrukci, jak ta placka v reálu vypadá a vůbec, jaký je z toho vozíku pocit. A moc se mi to líbilo. Kdyby nestál kolem 8.000, tak bych ho bral. Krásně se skládá, lehounký, kompaktní do auta, pocitově masivní a promyšlená konstrukce, takže líbilo.


Neuvažoval jste někdo o něm?
 
Včera jsem shlédnul a podrobně si prohlédl BIG MAX Blade iP, chtěl jsem se podívat na konstrukci, jak ta placka v reálu vypadá a vůbec, jaký je z toho vozíku pocit. A moc se mi to líbilo. Kdyby nestál kolem 8.000, tak bych ho bral. Krásně se skládá, lehounký, kompaktní do auta, pocitově masivní a promyšlená konstrukce, takže líbilo.


Neuvažoval jste někdo o něm?
Ja na nej koukal spolu s Flat Catem, kdyz jsem kupoval nove auto.
Aktualne mi to prijde vazne ciste jako reseni tam, kde je potreba tento tvar. Zadny realny benefit to nenabizi. Nebo?
 
Já teda si myslím, že benefit je právě ten plochý komppkatní tvar. Tedy zabraný objem. Kdybys přes to přetáhnul velikej kondom, to samý udělal s obvyklým složeným vozíkem a porovnal kolik po ponoření vytlačí kapaliny, připadá mí, že by tam byl poměrně velký rozdíl. Pro toho kdo jezdí v Tranzitu je to asi nepodstatná záležitost, ale majitel Fabie to jistě uvítá.
 
Jako dobrý, ale stejně "na stojáka" to do běžného kufru nedáš (rozměry 88 x 62 x 12,5 cm) . Musíš to vozit "na ležato" a to mi nepřijde jako výhra.
Pořád co do místa mi přijde jako nejlepší Clicgear a pod, který je velikosti kufru/tašky
1567001382740.png


1567001484551.png
 
Taky jsem na tyhle BigMax koukala, je to skvělý do jaký placky se to složí. Ale to je tak když jede na golf jeden člobrda a má fabku. Ve chvíli kdy do kombíka cpeme 4 bagy, je to k ničemu, skládat takto tři vozíky, ty tři ClickGeary tam prostě naskládáme líp.
Ale to by nejlíp posoudili moji kluci, ti jsou machři v tom naskládat tu naši výbavu do kufru auta jako puzzle.
 
Původně jsem chtěl vytvořit nové vlákno, ale když je tu tahle obecná diskuse k vozíkům, tak to nebudu štěpit:

Začínají chodit reklamy na Clickgear M4, konkrétně mě dorazilo od GolfProVsechny.cz: https://www.golfprovsechny.cz/clicgear-m4-golfovy-vozik-8

Na eshopu se píše:

Rozdíl mezi modelem 3.5+ a 4
- nový způsob uchycení deštníku v držáku
- nový úchyt pro držák na pití
- inovovaný držák score karty a tužky
- nové silikonové popruhy pro uchycení bagu
- výškové nastavení horního dílu pro bag - možnost posadit dětský bag
- nové nastavení předního kola

Cena je tedy "ambiciózní": 6 990 Kč.

Clickgear M4.PNG
 
Máme kombinaci Clickgear 3,5+ a Big Max skládací, bylo to jediné řešení jak dostat dva bagy a vozíky pod roletku kufru - Big Maxu sundám zadní kolečka, nebo jen jedno podle toho co ještě s sebou vezeme, a jak moc se je podařilo očistit a položím ho na bagy s Clickgearem. Dva clickgeary už bych musel vozit se sklopenými sedadly.
 
Cena je tedy "ambiciózní": 6 990 Kč.
Já před cca 9lety kupoval ClickGear za 4500 Kč. Teda to je inflace 🤭
Ale slouží dodnes, tahám ho na tréninky.
 
včera jsem viděla na hřišti elektrický vozík, něco jako koloběžka.
Bag vepředu nastojato a za řídítky plošinka a na ní hráč.
Nemohla jsem blíž to okouknout a tak se ptám zde.
Ví někdo, co je to za vozík? Díky
 
Sve zkusenosti s necim podobnym jsem popsal kdysi zde:

Az na vyjimky to pokladam za cipovinu... hodne zalezi na konkretnim hristi a jeho designu/zazemi.
 
dobrý :D
ale vážně existuje varianta vozíku, která je bez baterky lehčí než JuCadských 5,6 ?
Opravdu je u elektrického vozíku tak důležitá váha? Spíš bych se zajímal o to, jak pevný vozík je. Pár už jsem jich viděl rozlomených ;)
 
Opravdu je u elektrického vozíku tak důležitá váha? Spíš bych se zajímal o to, jak pevný vozík je. Pár už jsem jich viděl rozlomených ;)
No, pokud NaBednu jezdí na golf sockou či tahá vercajk z auta do xtýho patra, tak třeba i jo 😁
 
No, pokud NaBednu jezdí na golf sockou či tahá vercajk z auta do xtýho patra, tak třeba i jo 😁
Nojo, to mne nenapdlo ;)
 
K hmotnosti - pro mě to začíná být docela důležitý atribut. Vozím vercajk rodiny (3,5 hráče) a to puzzle mě už moc nebaví i když zaplaťpánbů, mám už skoro auto velké, jak pro golf potřebuju (žádné minivozítka jako někteří :). A vyjma svých věci jsem vozil i kamarády s různým vybavením - cart bagy, sem tam i elektrický vozík... řekl bych, že jsem věkově teprve lehce za vrcholem svých sil, ale přiznám se, že každé kilo je už znát, když to po 18ti jamkách někde a v mém případě leckdy i přes 100 ran mám to rodinné golf puzzle brát a skládat do kufru. Takže každé kilo dolu - dobrý!
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom