Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jaký je váš nový HI po přepočtu a jak se změnil?

O kolik se změnil váš nový HI?

  • Zvýšil o více než 5,1

  • Zvýšil o 3,1-5

  • Zvýšil o 2,1-3

  • Zvýšil o 1,1-2

  • Zvýšil o 0-1

  • Zůstal stejný

  • Snížil o 0-1

  • Snížil o 1,1-2

  • Snížil o 2,1-3

  • Snížil o 3,1-4

  • Snížil o 4,1-5

  • Snížil o více než 5,1


Výsledky hlasování jsou viditelné pouze pro hlasující.
Myslel jsem tedy, že mi to zhorší víc, páč jsem loni hrál šrot. Ale podle novýho systému se mi to zvedlo o 1,1 bodu. Asi jsem tam někde měl zapomenutý dobrý výsledky, a měl bych jednou něco zahrát, abych si ten průměr udržel.
 
Tak mě to zvedli asi o 2,5, spíš se divím, že měli v evidenci ještě můj poslední soutěžní výsledek...:-D
 
Tak už mi nový HI ukazuje i TeeTime :)
Já tedy na Teetime (web i appka) zatím změnu nevidím
 
@mkopcak - dá se na technickém serveru dohledat, z čeho konkrétně se to počítalo?

Docela by mě zajímalo, jak to bude vypadat a jak, případně kde - si člověk bude moci ověřit, co konkrétně do výpočtu vstupuje. Myslím, že by to mělo být někde pro sebesama dobře dohledatelné, ve výsledku (a nejsem si jist, jestli nutně jen přes teetime)
Takže je vidět i historie, ze které je HI spočítán :up:
 
Teetime i přihlášení přes ČGF zatím stále starý HCP, přes odkaz HCPCheck zhoršení o 0,8 na 13,3.
Co znamená pojem "aktuální minimální HCP"?
 
TeeTime to evidentně "tahá" v nějakých dávkách. U někoho už je vidět změna a u někoho ne.
 
Já tedy na Teetime (web i appka) zatím změnu nevidím
Mě už to ukazuje jak web tak i apka. Stále tedy pod označením HCP, ale je tam aktuální číslo, které mi včera @mkopcak zasílal :) Snížení mám o 0,7. Ale já mám za sebou pouze dva turnaje, takže jsem stejně nečekal žádný razantní posun :D Ten očekávám až při dalších turnajích, doufám tedy ve změnu stále směrem dolů :D
 
Mě naložili 1,4 . Z mých propočtů mi vycházelo, že dostanu víc, ale ukázalo se, že mezi 20 posledních výsledků nemám započteny turnaje označené přívlastkem "Jen na zlepšení", při kterých bych teoreticky zhoršil. Těch bylo několik.
 
@Trenér zkus pres ten odkaz si dat kontrolu hcp, melo by ti to ukazat myslim
 
Kolik Vám ta stránka na ověření HI ukazuje v historii výsledků?
Mě 25, proč ne jen 20? Je to trošku nepřehledné - asi zůstanu u své tabulky.
 
Mně taky 25 výsledků, a pořád nevím, co znamená "Aktuální minimální HCP" :D
 
@Trenér zkus pres ten odkaz si dat kontrolu hcp, melo by ti to ukazat myslim
Zkusil jsem jiného PRO a ukazuje to Aktuální HCP: PRO a Aktuální minimální HCP 0,6.
Jen taky nevím, co je minimální HCP.
 
Mně taky 25 výsledků, a pořád nevím, co znamená "Aktuální minimální HCP" :D
Mě taky 25....a taky nevím
 
Mně taky 25 výsledků, a pořád nevím, co znamená "Aktuální minimální HCP" :D
Hodnota, ke které se vztahuje tzv. měkká a tvrdá závěra. Můžeš během následujících 12 měsíců zhoršit o max. 5 oproti "Aktuálnímu min. HCP (HI)"
 
Zkusil jsem jiného PRO a ukazuje to Aktuální HCP: PRO a Aktuální minimální HCP 0,6.
Jen taky nevím, co je minimální HCP.
ano, u PRO musis koukat na ten minimalni, napr u Filipa Mruzka to je +7,5 :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom